اخبار بازی ها

جیم رایان مدیرکل شرکت سونی شد

در خبری که «شرکت سونی» ساعاتی قبل منتشر کرد، Jim Ryan مدیر سابق بخش اروپای برند «پلی‌استیشن»، از یکم آوریل سال 2019 برابر با 12 فروردین 1398، به سمت مدیریت کل Sony Interactive Entertainment منصوب می‌شود. در همین راستا، آقای John Tsuyoshi Kodera که از  اکتبر سال 2017 در این پست مشغول به کار بود، از تاریخ ذکر شده جایگزین پست فعلی «جیم رایان» خواهد شد. آقای رایان فعالیت خود را در شرکت سونی برای نخستین بار از سال 1994  آغاز کرد و از آن زمان تا کنون، وظایف متعددی را در این کمپانی بزرگ بر عهده گرفته است.

شرکت سونی

به عنوان مثال از وظایف وی می‌توان به منصوب شدن ایشان در سال 2011 به مدیریت بخش اروپای پلی‌استیشن اشاره کرد که در همین راستا، برند پلی‌استیشن را به بیش از صد کشور مختلف وارد کرد. پس از این که در سال 2016، مسئول بازاریابی جهانی شرکت سونی شد، در سال 2018 به جایگاه قائم مقامی این کمپانی نائل گشت. حال نیز قرار است تا سمت مدیریت کل شرکت را به دست بیاورد.

Jim Ryan در واکنش به این خبر اعلام کرد: «دست یافتن به همچین مقامی باعث افتخار است و امیدوارم تا با استفاده از تجربیات گذشته خود موفق به قدرتمندتر ساختن بنیان‌های اساسی شرکت در زمینه ساخت بازی، ارائه خدمات اینترنتی و به طور کلی، رشد و ارتقاء سرگرمی‌هایی که این کمپانی به مصرف کنندگان خود ارائه می‌دهد، باشم.»

در دیگر اخبار، شرکت سونی علت غیبت خود در E3 2019 را توضیح داد.

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن