اخبار بازی ها

Hellblade برای PC تایید شد

Hellblade، عنوان hack-and-slash استودیو Ninja Theory، برای PC هم منتشر خواهد شد.
به گزارش PC Gamer، نسخه رایانه‌های شخصی این بازی از رزلوشن 4K و قابلیت مود سازی (modification) پشتیبانی خواهد کرد.
Tameem Antoniades، از استودیو  Ninja Theory در این باره گفت: "من فکر می کنم PC به ما میزانی از آزادی می دهد که تا به حال آن را نداشته بودیم.
ما می‌خواهیم به جایی برسیم که از بازیکن‌ها و طرفداران خود دعوت کنیم تا به بازی ما محتوای بیشتری اضافه و کارهای غیر منتظره‌ای بکنند، همچنین به ما ایده ها یا افزودنی‌هایی پیشنهاد دهند که توانایی غنی تر کردن بازی را دارند."
Hellblade سال پیش، در کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه Gamescom، برای PlayStation 4 معرفی شد. Ninja Theory در آن زمان اعلام کرده بود که این عنوان مستقل "برای کنسول ها ابتدا بر روی PS4" منتشر خواهد شد و بازی در حال حاضر فقط برای PS4 در حال توسعه است.
Hellblade، اولین عنوان بزرگ Ninja Theory از سال 2013 و پس از انتشار DMC Devil May Cry است. این بازی شمایل و حس و حالی شبیه به عنوان Heavenly Sword دارد که در سال 2007 منتشر شد. اما Ninja Theory پیش از این اعلام کرده که "این بازی را به عنوان یک دنباله معنوی بر Heavenly Sword حساب نکنید، اگر بگوییم که این بازی یک دنباله معنوی است انتظاراتی از قبیل ارتباط داستانی با Heavenly Sword یا وجود بخشی از گیم‌پلی خاص یا طراحی مرحله Heavenly Sword در بازی، به وجود خواهد آمد. Hellblade یک IP جدید است. این یک بازی کاملا جدید است و یک شخصیت جدید و یک دنیای جدید خواهد داشت و هیچ ارتباطی با Heavenly Sword ندارد. اگر از Heavenly Sword و Enslaved خوشتان آمده، قطعا از این بازی هم لذت خواهید برد."

 

منبع

اسماعیل رئوف

ヽ(。_°)ノ

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن