اخبار بازی ها

سازندگان سابق عناوین «Halo» و «Battlefield» عنوان «Scavengers» را معرفی کردند

استدیوی تازه تأسیس «Midwinter Entertainment» که متشکل از سازندگان سابق عناوین «Halo» و «Battlefield» است عنوان جدیدی با نام «Scavengers» را در سبک چندنفره‌ی کو-آپ رقابتی (Co-Opetition) معرفی کردند که در طبیعتی یخ زده جریان دارد.

 width=

آقای «Josh Holmes» رئیس استدیو و کارگردان سابق سری «Halo» که پیشتر در «343 Industries» فعالیت داشت، استدیوی «Midwinter Entertainment» را تأسیس کرده است. کارکنان این استدیو پیشتر بر روی عناوینی از سری «Halo» و «Battlefield» فعالیت کرده اند.

کمپانی «Improbable» واقع در لندن بودجه‌ی ساخت این عنوان را تأمین میکند. همچنین ساخت این عنوان به ساخت ابزار و جریان کاری مورد نیاز برای «SpatialOS» کمک میکند که پلتفرمی بر پایه‌ی «Cloud» برای ساخت بازی است.

عنوان «Scavengers» برپایه ی خصوصیات بخش «Warzone» عنوان «Halo 5: Guardians» ساخته خواهد شد و تیم‌های بازیکنان را قادر میسازد تا علاوه بر رقابت با هم، در نقشه‌‌ی بزرگ بازی گشت و گذار کرده و با دشمنان هوش مصنوعی که بسیار متنوع و پیچیده هستند نیز مبارزه کنند.

این عنوان با کمک موتور بازی سازی «Unreal Engine 4» ساخته خواهد شد و همچنین از قدرت پلتفرم «SpatialOS» نیز بهره خواهد برد تا « احتمالات بینهایتی از گیم‌پلی بر اساس رقابت تیم‌های متشکل از افراد با یکدیگر و دشمنان هوش مصنوعی» پدید آید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن