اخبار بازی ها

شایعه: تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima لو رفت

 بازی Ghost of Tsushima

بر اساس لیست منتشر شده توسط یک خرده فروشی آنلاین، تاریخ عرضه بازی Ghost of Tsushima چندان هم دور به نظر نمی‌رسد. با توجه به این فهرست، بازی یاد شده در تاریخ 30 آگوست سال 2019 برابر با هشتم شهریور 1398 به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

اعتبار خرده فروشی و صحت این لیک در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما چند لیست دیگر نیز در سایت وجود دارد که کلیت تاریخ عرضه درج شده را زیر سؤال می‌برد. بر اساس دو لیست دیگری که در سایت موجود است، بازی Beyond Good and Evil 2 نیز همزمان با «گوست آو سوشیما» برای سه پلتفرم PS4, Xbox One و PC عرضه شده و عنوان Death Stranding هم در تاریخ 20 سپتامبر سال جاری برابر با بیست و نهم شهریور 98 برای کنسول سونی به شکل انحصاری منتشر خواهد شد.

البته نکته حائز اهمیت، این است که خرده فروشی‌ها عمدتاً از تاریخ‌های موقت (Place Holder) برای عناوینی که عرضه مشخصی ندارند استفاده می‌کنند. اما قیمت‌گذاری و ارائه تاریخی تقریبی برای این سه عنوان، موردی غافلگیر کننده به نظر می‌رسد. درهر صورت هیچ اعلامیه رسمی و یا تکذیبی توسط شرکت‌های سازنده آثار فوق به گوش نمی‌رسد. طبق شایعات سونی برنامه دارد در بهار امسال میزبان مراسمی باشد تا در آن از برنامه‌های خود رونمایی کند و یوبی‌سافت نیز با حضور در E3 2019 شک و شبهات مربوط به عرضه «بیاند 2» را پایان می‌دهد.

برچسب ها

شروین ژاوه

دانشجوی سال آخر حقوق. به نوشتن نقد و مقاله‌های مرتبط به بازی‌ علاقه دارم.
طرفدار پروپاقرص اَسسینز کرید-رینبو سیکس سیج و بازی‌های نقش آفرینی‌هم هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن