اخبار بازی ها

نمایش 25 بازی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام 2019

نمایشگاه گیمزکام 2019

قرار است امشب در رویداد افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام 2019 شاهد نمایش 25 بازی مختلف باشیم. جف کیلی مجری این مراسم تایید کرد رویداد شب افتتاحیه بیش از دو ساعت به طول انجامیده و شامل نمایش تعداد زیادی بازی مختلف می‌شود.

کیلی هم‌چنین لیست بازی‌هایی که پیش از این نمایش آن‌ها در افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام 2019 تایید و اعلام شده و به‌علاوه نام ده ناشری که در رویداد حضور به عمل می‌آورند را به اشتراک گذاشت. این بازی‌ها شامل نمایش جدیدی از Borderlands 3، بخش داستانی بازی Gears 5، رونمایی از بسته گسترش‌دهنده Destiny 2: Shadowkeep و ارائه اطلاعات جدید از سوی کوجیما در خصوص بازی Death Stranding است. اثر جدیدی به نام Disintegration که توسط برخی از سازندگان اصلی Halo تولید شده تیز برای اولین بار در این رویداد رونمایی خواهد شد.

ناشرهایی که حضور آن‌ها در این افتتاحیه تایید شده، مشخص نکردند که قرار است چه عناوینی را به نمایش بگذارند اما وعده چند سورپرایز ارائه شده است. یوبی‌سافت، اسکوئر انیکس، باندای نامکو و کپکام از جمله ناشرهای حاضر در این رویداد خواهند بود. غافل‌گیرکننده‌ترین مورد به گوگل مرتبط می‌شود و قرار است اطلاعات جدیدی پیرامون Stadia به اشتراک گذاشته شود. هم‌چنین ممکن است در نمایشگاه گیمزکام شاهد رونمایی از یکی از بازی‌های انحصاری این پلتفرم برای اولین بار باشیم.

افتتاحیه این نمایشگاه از یوتیوب، توییچ، توییتر، فیس‌بوک و میکسر به صورت پخش خواهد شد. زمان پخش آن نیز به وقت ایران برابر با 10:30 شب خواهد بود. پس از آن نوبت به شروع رسمی نمایشگاه گیمزکام 2019 می‌رسد که از تاریخ 20 الی 24 آگوست در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن