اخبار بازی ها

FlatOut 4: Total Insanity معرفی شد

Strategy First (ناشر بازی) اعلام کرده که FlatOut 4: Total Insanity چهارمین عنوان شماره‌دار و در واقع هفتمین FlatOut توسط Tiny Rebel Games و Kylotonn Entertainment در حال ساخت و توسعه است.

 

Tiny Rebel Games تجربه کار بر روی عناوین ریسینگ را داراست و بیشتر به خاطر ساخت بازی‌های موبایل شهرت دارد. اعضای آن شامل افرادی می‌شود که بر روی عنواین AAA همچون Grand Theft Auto: San Andreas ،GTA IV ،GTA: Vice City ،BioShock ،Borderlands ،Midnight Club ،Civilization 4 ،X-Com و برخی دیگر کار کرده‌اند.

 

اعضای Tiny Rebel Games خود از طرفداران چندین و چند ساله سری FlatOut هستند و قول داده‌اند تجربه‌ای بسیار عالی از FlatOut به وجود آورند تا ادای احترامی باشد به آنچه که طرفداران دوست دارند و در عین حال با همکاری و مشارکت گیمرها از لحاظ غنی بودن محیط و طراحی بازی از دیگر عناوین فرنچایز فراتر رود.

 

این استودیو برای شروع ساخت بازی از طرفداران پرسیده که دوست دارند کدامیک از پیست‌های کلاسیک را در بازی ببینند. با مراجعه به وبسایت FlatOut شما به صورت پیش‌فرض یک حق رای خواهید داشت، اما با لینک کردن FlatOut بر روی Facebook و ثبت‌نام در خبرنامه FlatOut به ازای هر کدام یک حق رای اضافه دریافت خواهید کرد.

 

در ماه جولای (حدود یک ماه پیش) بود که اعلام شد عنوانی «چندین میلیون دلاری» از این سری در دست ساخت است و از گیمرها درخواست خواهد شد تا [با شرکت در نظرسنجی‌ها] در فرآیند ساخت بازی سهیم باشند.

 

FlatOut 4: Total Insanity اولین عنوان از این سری خواهد بود که توسط Tiny Rebel Games ساخته خواهد شد. تا پیش از این و در واقع تا سال ۲۰۱۰ ساخت FlatOutها بر عهده Bugbear Entertainment بوده است. پس از آن « FlatOut» برای کنسول Wii توسط Zoo Games ساخته شد و آخرین FlatOut نیز FlatOut 3: Chaos & Destruction بود که در سال ۲۰۱۱ توسط Team6 Game Studios ساخته شد.

 

تصاویر:

 

 src=  src=  src=  src=  src=  src=  src=

 

FlatOut 4: Total Insanity در سال ۲۰۱۶ و برای PC ،PS4 و X1 عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن