اخبار بازی ها

اولین جزئیات از بخش «Zombies» بازی «Call of Duty: WWII»

همانطور که می‌دانید، چند سالی می‌شود که همه‌ی نسخه‌های بازی «Call of Duty» شامل یک بخش «Zombies» بوده‌اند. بازی «Call of Duty: WWII» از این قاعده مستثنا نیست؛ به تازگی اطلاعات جدیدی از این بخش در این عنوان منتشر شده است.

 width=

اخیرا، سایت «PlayStation Blog» با آقای «Jon Horsley» سرپرست ارشد در استودیو «Sledgehammer» و رهبر بخش Zombie بازی Call of Duty: WWII، صحبتی در مورد این بخش کرده است.

آقای Horsley گفت: «این بخش برروی مشارکت چهار بازیکن در مقابل موج های زامبی ها تمرکز دارد. این بخش مبتنی بر محیط ترسناک خواهد.»

آقای Horsley همچنین می‌گوید تیم تلاش می‌کند تا «ترسناک‌ترین تجربه زامبی» را که Sledgehammer تاکنون ایجاد کرده را بسازد.

وی همچنین اطلاعات بیشتری در مورد محیط و داستان به اشتراک گذاشت. «این بخش در سال‌های بعد از جنگ جهانی دوم در یک روستای ساکت Bavarian در آلمان اتفاق می‌افتد. بازیکنان به گوشه‌ای از روستا منتقل می‌شوند، جایی که فاضلاب‌های خونین، آزمایشگاه‌های شیطانی و مقبره‌های باستانی اسرار تاریک‌ خود را نشان می‌دهند.» آنها همچنین با انواع مختلف زامبی‌ها برخورد می‌کنند، هر یک از آنها «نقش ویژه‌ای را پر می‌کند.»

شما می‌توانید متن کامل این مصاحبه را از اینجا بخوانید. بازی Call of Duty: WWII در تاریخ November 3 برای PS4 ,PC ,Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن