اخبار بازی ها

آقای «Olly Moss» یکی از آرتیست‌های اصلی «Firewatch» به «Valve» می‌پیوندد

برای مدت زمان زیادی است که شرکت «Valve» از فرانچایز‌های محبوب خود عنوان جدیدی را منتشر نکرده، اگر چه می‌دانیم که حالا نیز این شرکت با ساختن عنوان کارتی «Artifact» بر اساس مجموعه «Dota 2» به پروسه ساخت بازی برگشته است، اما با این حال این اواخر خبرهای زیادی درباره شرکت Valve به گوش می‌رسد؛ از بازگشت آقای «Jay Pinkerton» یکی از نویسندگان عنوان «Portal 2» تا خرید استودیو «Campo Santo» توسط این شرکت که همگی می‌توانند نشانه‌هایی از بازگشت دوباره این شرکت به ساخت فرانچایز‌های محبوب خود و یا حداقل ساخت آی پی‌های جدید باشد. به تازگی آقای «Olly Moss» یکی از آرتیست‌های اصلی عنوان «Firewatch» اعلام کرده که قرار است در شرکت Valve کار کند.

 width=

وقتی که در سال 2016 عنوان Firewatch منتشر شد، نه تنها فقط بخاطر داستان منحصر به فرد و روایت خیلی خوب و صداگذاری، بلکه آرت استایل فوق العاده زیبا آن نیز توانست بازخورد‌های خیلی خوبی دریافت کند. طراح گرافیک و آرتیست آقای Olly Moss که یکی از آرتیست‌های اصلی در این عنوان بود، همانطور که گفته شد در آینده نزدیک در Valve کار خواهد کرد.

با این‌که هنوز اطلاعات چندانی از نقش وی در شرکت Valve مشخص نیست، اما چندان دور از انتظار به نظر نمی‌رسد که بعد از خریداری استودیو Campo Santo (سازنده عنوان Firewatch و عنوان در حال توسعه In The Valley of Gods) توسط شرکت Valve، وی نیز به این شرکت بپیوندد.

آقای Olly Moss در کنار کار بر روی Firewatch، بخاطر انواع تصاویر و طراحی گرافیکی، برای مثال طراحی کاور آرت برای عنوان «Resistance 3» و طراحی کاور‌هایی برای اولین نسخه جهانی دیجیتالی رمان‌های «Harry Potter» و برخی دیگر، بسیار شناخته شده است.

در هر صورت باید دید که آیا بالاخره شاهد بازگشت نسخه جدید «Portal» و «Left 4 Dead» و یا شاید هم با کمی نگاه امیدوارانه «Half Life 3» خواهیم بود یا خیر، با این حال دانستن این‌که عنوان «Artifact» توسط Valve در حال توسعه است، می‌تواند نشانه‌ای برای بازگشت این شرکت محبوب به پروسه ساخت بازی باشد و همین نیز باعث خوشحالی است.

منبع: DualShockers

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن