اخبار بازی ها

سازنده عنوان «Far Cry 3: Blood Dragon» شرکت «Ubisoft» را ترک می‌کند

این روزها جدایی افراد از شرکت‌های بزرگ تا حدودی به مسلئه عادی تبدیل شده و افراد بعد از گذراندن مدت زمان زیادی از زندگی‌شان در آن شرکت، ممکن است به دلایل مختلفی شرکت مورد نظر را ترک کنند. به تازگی آقای «Dean Evans» شرکت «Ubisioft» را ترک کرده است.

 width=

او تقریبا 12 سال در یوبیسافت کار کرد و علاوه بر اینکه Creative Director عنوان «Far Cry 3 Blood Dragon» بود، در ساخت بازی‌‌های «Splinter Cell» و «Assassin’s Creed» و سری «Far Cry» مشارکت داشت؛ حالا او ظاهرا قرار است مدت زمانی را به سفر کردن اختصاص دهد.

با توجه به وبسایت «Game Informer»، وی اخیرا بر روی یک بازی معرفی نشده در یوبیسافت کار می‌کرده که ظاهرا کنسل شده است. شرکت به وی پیشنهاد داد که او را به یک تیم در پاریس منتقل کنند، اما ایوانز تصمیم گرفت که شرکت را به جای رفتن به یک کشور دیگر، ترک کند.

برنامه وی حالا شامل بازگشت به انگلستان  و گذراندن مدت زمانی برای سفر می‌شود. او عجله‌ای برای حرکت به سمت کار جدیدی ندارد. وی می‌گوید: «من بیشتر 20 سال در این کسب و کار بوده‌ام، تقریبا 12 آن را در یوبیسافت گذرانده‌ام. من واقعا هیچ وقت استراحت نکرده‌ام.»

شما می‌توانید مصاحبه کامل وی را در Game Informer بخوانید. جدید ترین عنوان از مجموعه Far Cry که نسخه پنجم این سری پرطرفدار است در 27 مارس برای سه پلتفرم «PS4» و «Xbox One» و «PC» منتشر خواهد شد.

Gamespot.com

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن