اخبار بازی ها

نینتندو به عنوان Dreams رحم نکرد! خداحافظی زود هنگام با ماریو

هفته گذشته همراه بود با عرضه عنوان Dreams برای کنسول PS4. عنوانی که سازندگان سری Little Big Planet آن را توسعه داده‌اند و همانند سری LBP به بازیکن اجازه می‌دهد که به ساخت و ساز بازی‌های گوناگون همراه با شخصیت‌ها و ژانر های مختلف بپردازد. اما به نظر می‌رسد این ساخت و ساز‌ ها خیلی هم بدون محدودیت نیستند و حالا شرکت نینتندو از ساخت شخصیت ماریو در عنوان Dreams خشمگین است.

آن طور که به نظر‌ می‌رسد شرکت نینتندو با سونی تماس گرفته و خواستار حذف شخصیت ماریو از سری Dreams و رعایت حقوق کپی‌رایت این شخصیت شده‌است. تعداد زیادی از بازیکنان مختلف عنوان Dreams شروع به ساخت ماریو در این عنوان کرده‌ بودند، اما حالا سونی تمام این مراحل را پاک کرده و از سازندگان خواسته است که دیگر به سراغ ماریو نروند.

یکی از بازیکنان Dreams که یکی از مراحل مربوط به ماریو را ساخته بود در این خصوص گفت:

«یک خبر خوب و یک خبر بد. رفقا ما خیلی نزدیک بودیم تا در آسمان‌ها پرواز کنیم، اما اون کمپانی بزرگی که حتی دوست ندارم اسمشو به زبان ببرم به نظر می‌رسه خیلی همه چیزو جدی گرفته. البته جای نگرانی نیست و یک برنامه پشتیبان دارم. اما فعلا باید بیخیال پروژه‌های ماریو در عنوان Dreams بشیم.»

با این اوصاف شخصیت ماریو به اولین شخصیتی تبدیل می‌شود که اجازه ورود به عنوان Dreams را نخواهد داشت و حال باید ببینیم آیا در آینده دیگر شخصیت‌های حاضر در این بازی همانند سونیک هم به سرنوشت مشابه‌ای دچار خواهند شد یا نه.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن