اخبار بازی ها

نسخه ی بتای Destiny 2 یک بتای واقعی

اگر شما هم یکی از  آن دسته افرادی هستید که برای آزمایش کردن نسخه ی بتای Destiny 2 هیجان زده اید، باید بدانید که (به عنوان یک برش از بازی ای که هنوز در حال طی کردن مراحل ساخت است) ممکن است این نسخه، به نرمی و روانی که شما از نسخه ی نهایی انتظار دارید نباشد.

نسخه ی بتا هفته ی آینده عرضه خواهد شد کمتر از دو ماه قبل از ارائه نسخه ی نهایی بر روی کنسول ها (ششم سپتامبر)

(نسخه ی بتا برای پلتفرم PC در اواخر آگوست عرضه خواهد شد.بنابراین فاصله ی مشابهی بین آن و عرضه نهایی نسخه ی PC که در 24 اکتبر عرضه می شود وجود دارد.) ناشران بزرگ در سال های اخیر تصویر مضحکی در مورد کلمه “بتا” ساخته اند. اغلب  اوقات مشاهده میکنیم که از کلمه بتا به عنوان تجربه زود هنگام قبل از تاریخ انتشار استفاده میشود اما نمیتوان به راحتی گقت که آیا این یک دمو شکوهمند است یا آزمایشی جهت تست سرور.

نسخه ی بتای Destiny 2

اکتیویژن، ناشر Destiny 2 ، نسخه ی بتا را برای همه ی دارندگان پلی استیشن 4 و اکس باکس وان فعال خواهد نمود بنابراین به نظر می رسد که آزمایش زیرساخت های شبکه جدید بازی بخشی از برنامه Bungie است. اما طبق اعلام استودیو وجود مشکلاتی در نسخه ی بتا و تحت تاثیر قرار گرفتن Gameplay  امکان پذیر می باشد.

 Bungie لیست کاملی از مشکلات شناخته شده ای که ممکن است تستر های نسخه ی بتا با آن موجه شوند را ارائه نموده.

  • گیمر ها ممکن است با انواع پیغام های خطای شبکه مواجه شوند.
  • Bungie پایداری سرور ها را در نسخه ی بتا آزمایش خواهد کرد که ممکن است پیغام های خطا به شکل دوره ای ظاهر شوند.
  • بعضی اوقات نام مکان ها نمایش داده نمیشوند.
  • گیمر ها بعضی اوقات در هنگام ورود به مسابقه ش شمارش معکوس(Countdown) بعد از مشاهده صفحه ای سیاه به Orbit پرت خواهند شد.
  • ممکن است بعضی اوقات گیمر ها در ابتدای  Inverted Spire Strike Activity قرار داده شوند به جای اینکه در طول مرحله وارد شوند.
  • ایجاد تعادل سندباکس هنوز جای کار دارد و دچار مشکلاتی است: بعضی سلاح ها و توانایی ها ممکن است قوی تر یا ضعیف تر ازمیزان مورد نظرعمل کنند.
  • تمامی محتواها برای تمامی زبان ها بومی سازی نشده اند.

بانجی اضافه کرده است که اگر کسی با مسائلی برخورد کرده است که در لیست بالا وجود ندارد آن ها را در قسمت انجمن های استودیو مطرح نماید.

هرکسی با داشتن کلید بتا می تواند پیش نمایش Destiny 2 بتا را همین حالا روی پی اس 4 یا اکس باکس وان اجرا نماید.نسخه ی بتا در وهله ی اول برای افرادی که بازی را بر روی کنسول PS4 پیش خرید کرده باشند از ساعت 10 صبح سه شنبه ی آینده 18 جولای در دسترس خواهد بود و 24 ساعت بعد برای کسانی که بر روی کنسول ایکس باکس وان پیش خرید نموده باشند در دسترش قرار خواهد گرفت.دو روز پس از آن و در تاریخ 21 جولای نسخه ی بتا برای همه صاحبان کنسول های Ps4 و xbox1 در دسترس قرار خواهد گرفت.دسترسی به نسخه ی بتا 35 ساعت بعد در 9 شب یکشنبه 23 جولای به پایان خواهد رسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن