اخبار بازی ها

نسخه ی بتای Destiny 2 یک آپدیت 12.6 گیگا بایتی خواهد داشت

کلاینت بتای Destiny 2 امروز یک بروز رسانی جدید بزرگ را دریافت کرد.خود کلاینت هفته ی گذشته برای بار گذاری اولیه بروز رسانی گردیده بود و حجم فایل آن کمتر از 400 مگا بایت بود. در همین حال، به روز رسانی امروز 12.6 گیگا بایت در پلی استیشن 4 حجم دارد و تمامی محتویات بتای پیشنهادی را در بر می گیرد.

نسخه ی بتای Destiny 2

در صورتیکه  بخواهید بتای Destiny 2 را بازی کنید می بایست این به روز رسانی را نصب نمایید. نسخه ی بتا در تاریخ 18 جولای در ساعت 10 صبح بر روی کنسول PS4 ابتدا برای مشتریانی که بازی را پیش خرید نموده بودند قابل دسترس است و افرادی که این عنوان را برای کنسول Xbox One پیش خرید نموده بودندبه فاصله ی یک روز بعد این بازی در دسترسشان قرار خواهد گرفت.در حالیکه تمامی صاحبان کنسول ها از 21 جولای می توانند به بازی بپردازند، دارندگان PC برای انجام نسخه ی بتا باید تا ماه آگوست در انتظار بنشینند.

Bungie همچنین بعضی جزئیات بیشتر در مورد وضعیت پرداخت / آزاد Destiny 2 beta را تایید کرد.مرحله ی داستان Homecoming برای تمامی بازیکن ها در دسترس خواهد بود در حالیکه برای crucible and strike بازیکنان بسته به پلتفرمی که دارند نیازمند داشتن اشتراک PSN Plus , یا Xbox Live Gold می باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن