اخبار بازی ها

Del Toro از Insane میگوید.

کارگردان هالیوودی این عنوان، میگوید که چیزهای زیادی را در دنیای گیم آموخته است.

با کنار گذاشته شدن فرانچایز Red Faction تا حداقل زمانی ایده آل در آینده برسد، در حال حاضر Volition وقت کافی را دارد که بر روی Saints Row: The Third و Insane تمرکز کند. Insane بازی ای است که با همکاری کارگردان، نویسنده و سازنده ی هالیوودی Guillermo del Toro در دست ساخت است.

Del Toro در مورد وضعیت حال حاضر بازی با MTV صحبت کرد و گفت که هنوز برنامه ای برای عرضه ی بازی تا دو سه سال آینده نداریم، او حرف هایش را با این گفته که بازی در حال کامل شدن است آغاز میکند:

" در حال حاضر یک سال است که بر روزی بازی کار میکنیم و هنوز دو – سه سال تا پایان آن مانده است. تیم ما خیلی سخت بر روی این پروژه کار میکنید و من وقت زیادی را در آخر هفته هایم ندارم، همسرم نیز همیشه در حال کار است؛ ما زمان بسیار زیادی را صرف این پروژه کردیم، اما میدانیم که ارزشش را خواهد داشت."
" من یک گیمر هستم ، اما این مسئله با ساخت بازی کاملا تفاوت دارد و در این میان چیزهای زیادی را یاد گرفتم. هفته ها است که در مورد خط داستانی بازی در حال بحث کردن هستیم و تا به حال موجودات بازی را نیز طراحی کردیم. موجوداتی که کاملا منحصر به فرد هستند و مانند آن ها را تا به حال ندیده اید."

در مورد شکل و دنیای بازی نیز Del Toro میگوید که با دنیایی وسیع و Sandbox گونه روبرو هستیم. اگر همینطور باشد میتوان نتیجه گرفت که تحول خاصی در استودیو سازنده ی بازی صورت نگرفته است، زیرا در دهه ی اخیر Volition روی عناوین Sanbox متعددی از جمله Red Faction: Guerrilla و سری Saints Row کار کرده است.

در نهایت Del Toro بازی را به عنوان یک Lovecraftian خیلی عجیب توصیف کرد و گفت که بازی پر از صحنه های اکشن و شوک برانگیز خواهد بود، مخصوصا با داشتن Guy Davis که از نظر او بهترین طراح هیولا در دنیا است.
اگرچه اطلاعات بیشتر از بازی مخفی باقی ماند و احتمالا تا حداقل یک سال تریلری از گیم پلی بازی نخواهیم دید، اما خوب است بدانیم ساخت بازی همچنان در حال پیشروی میباشد.  

Insane برای سال 2013 و پلتفرم های PC، Xbox 360 و PS3 در نظر گرفته شده است.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن