اخبار بازی ها

Damnation – First Look

 

تاریخ چیزی اسرار امیز است.ولی تاریخ میتونه چیزی محدود کننده برای ساختن یک بازی کامپیوتری باشه.ولی شاید با تغییر ان این محدودیت ها از بین برود.این کار در صنعت بازیسازی چیزی عجیب نیست این کار را ما در بازی مثل Turning Point: Fall of Liberty دیدیم به صورتی که المان ها بعد از مرگ Winston Churchill تونستن حتی به خاک امریکا هم برسند.
اکنون Codemasters قصد دارد تا دوباره تاریخ را در بازی در سبک third-person بنویسد.اسم این بازی Damnation است.
Damnation اینبار قصد دارد تا دست روی نقطه ای دیگر از تاریخ امریکا بگذارد.داستان این بازی درباره ی Civil War است.در داستان بازی اتفاقاتی روی داده است که باعث شده این جنگ ها مدتی طول بکشد.در اصل داستان بازی در 40 سال قبل و در قرن 20 اتفاق می افتد.و به خاطر طول کشیدن این جنگ ما شاهد تکنولوژی های جدید و اسلحه های جدید در بازی هستیم چیز هایی که در واقعیت در زمان Civil War اصلی نبوده است.بازیباز دیگر برای استفاده از اسلحه یا رفتن به جای دیگر با اسب محدودیتی ندارد.در این بازی شما میتونید از three barreled shotguns و موتور برای رفتن به جای دیگر استفاده کنید.

اگرچه بیشتر داستان بازی به صورت مخفی است و ما هنوز از ان اطلاعاتی دیگری در دست نداریم.ما میدونیم که بیشتر بازی شما در نقش Rourke هستید.جنگجویی که در داستان نقشی خاکستری دارد و تجهیزات و لباس cowboy مشکی بر تن دارد. او و گروهش تنها کسانی هستن که امید به ناکامی Prescott دارند.Prescott در اصل شخصیت منفی داستان است و او در پشت تمام کار های شیطانی دنیای domination است.او ثروتی تمام نشدنی و پیروان زیادی دارد و به نظر میرسد که از طرف گروهی با قدرت مهار نشدنی حمایت میشود.
در قسمت tutorial که اخیرا ما ان را مشاهده کردیم.بازیباز وظیفه داشت تا به پلی برسد که برای حرکت قطار ساخته شده بود این پل بسیار طولانی بود و تا جایی که چشم کار میکرد ادامه داشت.در مسیر حرکت تعداد زیادی دشمن با gas mask ایستاده بودن.در اینجا بازی کمی حالت puzzle گونه به خود میگرفت.گیمر مجبور بود با استفاده ار طناب به قسمت پایینی پل برود. مبارزات بازی بیشتر بر پایه سرعت,حرکت های اکروباتیک و اکشن است.در این بازی مکانیزمی انتخاب شده است که طبق ان سرعت بازی زیاد شده است و شما نیاز به کاور گرفتن ندارید که این امر باعث کند شدن بازی میشود.شما برای کشتن و رد شدن از دشمنان مجبورید از هر کار ممکنی استفاده کنید.همچنین قسمت تاکتیکال و اکروباتیک در مبارزات نقشه مهمی دارد.

حرکت ها و انیمیشن ها در Damnation بسیار طبیعی کار شده است.به طور مثال بالا رفتن از دیوار,پرش از موانع و تاب خوردن ها بسیار طبیعی کار شده است.برای رد کردن هر مرحله شما راههای مختلفی در پیش دارید و در بازی چیزی به minimap وجود ندارد پس گیمر برای رد کردن مراحل نیاز به این دارد که از تمام امکانات اکروباتیک خودش استفاده کنه.
شما میتونید در قسمت Online به صورت co-op بر علیه Prescott و یارانش مبارزه کنید.همچنین 8 نفر به صورت multiplayer میتونن با هم بازی کنند.در قسمت multiplayer مد های استانداردی همچون deathmatch, capture the flag و king of the hill موجود میباشد. اطلاعات بیشتر از بازی در E3 امسال موجود است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن