اخبار بازی ها

خروج کارمندان از «CD Projekt RED» مشکلی در ساخت عنوان «Cyberpunk 2077» به وجود نخواهد آورد

بعد از انتشار بازی «The Witcher 3» در سال 2015 و موفقیت‌های آن، هم اکنون چشم همه گیمر‌ها به پروزه بعدی «CD Projekt RED»، یعنی عنوان «Cyberpunk 2077» است. این عنوان مدت زمان زیادی در حال توسعه قرار دارد؛ این بازی حتی قبل از The Witcher 3  معرفی شد. به هر حال، حداقل چند سالی از انتشار آن فاصله داریم.

 width=با توجه به اطلاعاتی که چند روز پیش منتشر شده بود، ظاهرا چهار نفر از کارمندان CD Projekt RED استودیو را ترک کردند. این چهار نفر از اعضای حیاتی تیم توسعه بوده‌اند.

این افراد، آقای «Mateusz Piaskiewicz» که به عنوان طراح مراحل در حال کار بوده‌اند، آقای «Derek Patterson» به عنوان تهیه کننده ارشد گیم پلی، آقای «Ovidiu Traian Vasilescu» مدیر پروژه سابق و در نهایت آقای «Michael Stec» که به عنوان تهیه کننده ارشد آرت در عنوان Cyberpunk 2077 بوده‌اند و همچنین بر روی هر دو DLC بازی The Witcher 3 نیز کار کرده‌اند.

ممکن است نگرانی‌هایی در مورد پروسه ساخت Cyberpunk 2077 به وجود آید؛ اما به تازگی CD Projekt RED بیانیه‌ای با توجه به این موقعیت منتشر کرده که شما می توانید آن را به طور کامل در پایین مشاهده کنید. با توجه به بیانیه، نباید نگران این باشیم که این اتفاقات بر روی پروسه ساخت بازی تاثیر بگذارند و خروج کارمندان یک چیز معمولی در صنعت است. آنها اشاره می کنند که دوست دارند زمان خود را با بازی‌هایشان بگذرانند و Cyberpunk هم در این زمینه متفاوت نیست. آنها قول می‌دهند که یک “بازی عالی” را ارائه دهند.

 width=منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن