اخبار بازی ها

شایعه: بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 فاقد زامبی مُد خواهد بود

بازی Call of Duty: Modern Warfare 4

موفقیت بخش زامبی در بازی‌هایی که توسط استودیو Treyarch ساخته شد به سرعت در سراسر فرنچایز Call of Duty گسترش یافت، به شکلی که از سال 2014 و پس از عرضه Advanced Warfare حدود 5 سال تمامی عناوین موجود در سری این بخش را دریافت کردند. حال که هرروز اخبار جدیدی درباره جدیدترین نسخه از سری به گوش می‌رسد، بر اساس اعلام منابع مختلف، بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 فاقد زامبی مُد خواهد بود اما استودیو Infinity Ward به دنبال جایگزین کردن آن با یک حالت دیگر است.

بنابر ادعای منابع مطلع از ساخت نسخه جدید سری CoD، «اینفینیتی وارد» زامبی مُد را با حالتی مشابه با Survival Mode عنوان Modern Warfare 3 جایگزین می‌کند. البته طبق صحبت‌های این منابع، بخش یاد شده در MW4 بر خلاف نسخه سوم کاملاً پر محتوا بوده و عناصر موجود در آن دچار دگرگونی و ارتقا کامل شده‌ است. همچنین به نظر می‌رسد در این بخش پشتیبانی از co-op نیز وجود دارد و ممکن است از نظر ارزشی، شاهد کیفیتی برابر با زامبی مُد عناوین Treyarch باشیم.

برای افرادی که با Survival Mode آشنایی ندارند، تفاوت این بخش با زامبی مد در نوع دشمنان آن است. به جای مردگان، انسان‌هایی که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند به شما حمله خواهند کرد و شما می‌توانید با پرداخت واحد پولی که از طریق برنده شدن در هر راند به دست می‌آورید، کمک‌های هوایی، اسلحه، نیروهای خودی و… را درخواست کنید. این بخش فاقد پایان بوده و تا هرجایی که بازیکن از پای در بیاید به اتمام می‌رسد.

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن