اخبار بازی ها

بازی جدید استودیو Antimatter معرفی شد

استودیو Antimatter

خالق فرنچایز Rising Storm یعنی استودیو Antimatter از عنوان جدید خود پرده برداری نمود. این بازی که 83 نام دارد، یک اثر تازه با تم جنگ سرد است. این عنوان شوتر اول شخص تاکتیکی، روایت‌گر یک تاریخ خیالی است. دورانی که طی درگیری‌های سازمان ناتو و اعضای معاهده ورشو در سال 1983، جنگی عظیم رخ می‌دهد و بازیکن نیز در اثنای این جنگ قرار می‌گیرد. نام پلتفرم‌ها و تاریخ عرضه دقیقی برای این بازی اعلام نشده اما در ادامه می‌توانید برخی از جزئیات بازی را از زبان خود سازنده آن مطالعه کنید:

83 یک بازی شوتر اول شخص آنلاین خواهد بود، دقیقاً مشابه ژانری که استودیوی ما در گذشته با بازی Rising Storm 2: Vietnam روی آن متمرکز بوده. با این حال که داستان یک تاریخ خیالی را روایت می‌کنیم، اما همانند عناوین پیشین تمرکز ویژه‌ای روی واقع‌گرایی [در گیم‌پلی] خواهیم داشت. از اسلحه‌ها تا محیط‌ها، از وسایل نقلیه تا سرباز‌ها، همه چیز بر اساس دنیای واقعی بوده و با توجه به دوره‌ای که بازی در آن جریان دارد طراحی می‌شود. 83 دارای نقشه‌های بسیار بزرگی خواهد بود و بازیکنان قادر هستند تا از بین نیروهای ورشو و ناتو، یک تیم را برای مبارزه انتخاب کنند.

این اثر دارای ویژگی است  که Persistent Warfare نامیده‌ ‌می‌شود و اثر آن روی تمامی سرورها قابل مشاهده خواهد بود. بر اساس ویژگی مذکور، تمامی کیل‌ها و تصرفات بازیکنان ثبت شده و تاثیر نهایی آن روی مچ‌های آینده دیده خواهد شد. به اعتقاد طراح اصلی بازی، به واسطه این سیستم بازیکنان یک هدف واقعی برای مبارزه پیدا می‌کنند و بدین ترتیب، توسعه محتوا به تصمیمات و نتایج کارهای بازیکنان متکی می‌شود.

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن