اخبار بازی ها

90 درصد فرآیند توسعه‌ی Resident Evil 7 به اتمام رسیده است

قطعاً طرفداران سری محبوب Resident Evil از دانستن این نکته که نسخه‌ی جدید و مورد انتظار این سری، یعنی Resident Evil 7، به مراحل پایانی ساخت خود نزدیک می‌شود خوشحال خواهند شد چراکه احتمال تاخیر آن کمتر می‌شود.

اخیراً شرکت کپکام [Capcom] جلسه‌ای در Ambassador با محوریت فرآیند توسعه‌ی بازی Ambassador برگزار کرده و یکی از حضار این جلسه، Alex Aniel، اطلاعاتی از این جلسه را در توییتر خود با علاقه مندان به اشتراک گذاشته است.

برطبق گزارش وی، کپکام در جریان این نشست بیان کرده که بیش از 90 درصد فرآیند ساخت این بازی به اتمام رسیده و با توجه به تاریخ انتشار این بازی که روز سه شنبه 5 بهمن ماه [24 ژانویه 2017 میلادی] است طرفداران می‌توانند بابت تاخیر احتمالی آن نگرانی‌ای نداشته باشند چرا که این زمان باقی مانده مناسب به نظر می‌رسد.

وی همچنین بیان کرده که نسخه‌ی PS4 Pro این بازی فوق‌العاده به نظر می‌رسد اما موفق به گرفتن تصویر یا ویدئویی از آن نشده است.

در نهایت، وی اظهار کرد که موفق به تجربه‌ی دموی اخیر این بازی نیز شده اما این اجازه را ندارد تا در رابطه با آن صحبت کند. وی در این رابطه بیان کرد:" نسخه‌ی آزمایشی #RE7 را تجربه کردم؛ به طور مشخص اما نمی‌توام در رابطه با آن صحبت کنم. اما واقعاً خوب بود. تمرکز و مسیر بازی دوست داشتنی بود. من فکر می‌کنم که هم طرفداران سنتی این سری، هم طرفداران نسخه‌ی RE4 به بعد و حتی طرفداران کلی این سری از سبک جدید RE7 لذت ببرند."

بازی مورد انتظار Resident Evil 7 روز سه شنبه 5 بهمن ماه [24 ژانویه 2017 میلادی] برای پلتفرم‌های Playstation 4، Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد گردد. شایان ذکر است که خریداران نسخه‌ی PS4 این بازی می‌توانند به تجربه‌ی آن از طریق هدست واقعیت مجازی Playstation VR بپردازند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن