اخبار بازی ها

پایان کار شخصیت دزموند در Assassin’s Creed III

آخرین نسخه از سری عنوان های پر طرفدار Assassin's Creed چند وقتی است که معرفی شده و طبق گفته ی سازندگان بازی، داستان این عنوان به اساسین روزهای مدرن بازی یعنی Desmond Miles اختصاص دارد. این خبر را ناشر بازی یعنی کمپانی Ubisoft تایید کرده و مدیران این شرکت اعلام کرده اند که از طفره رفتن برای پاسخ ندادن به سوالات طرفداران خسته شده اند.

همچنین طراح اصلی بازی یعنی جناب آقای Steve Masters در گفتگویی با OXM گفت که داستان شخصیت دزموند در این نسخه به پایان خواهد رسید و گیمرها در این نسخه با این شخصیت وداع خواهند کرد.

او همچنین درباره ی بازی توضیحاتی را ارائه داد:

"داستان این بازی در مقایسه با نسخه های قبلی بسیار بهتر و واضح تر بیان خواهد شد و ما قصد داریم داستان را بهتر جلوه بدهیم. اما باز هم ممکن است در قسمت های فرعی و یا اصلی بازی سوالاتی برای گیمرها بوجود بیاید و گیمرها تا پایان بازی با این سوالات سر و کار داشته باشند."

او همچنین اعلام کرد در نسخه های قبلی بازی (شخصیت اتزیو) بسیاری از گیمرها در طول بازی دچار سردرگمی شدند و سوالات بسیار زیادی برای آن ها بوجود امد که ما سعی کردیم از پاسخ دادن به آن ها خودداری کنیم. البته هدف اصلی ما این بود که پیشرفت سریعی در داستان بازی داشته باشیم تا شما در طول انجام بازی نسبت به داستان آن احساس خوبی داشته باشید اما گویا بیان داستان پیچیده ی بازی از سوی ما باعث شده تا بعضی از طرفداران دچار سردرگمی شوند اما این قول را می دهیم که در آینده داستان را بهتر و گسترده تر بیان کنیم تا مفاهیم بیشتری در طول بازی در اختیار طرفداران قرار گیرد.

آیا شما از رفتن دزموند خوشحال می شوید یا ناراحت ؟! این عنوان در تاریخ 31 اکتبر عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن