اخبار بازی ها

نسخه PC بازی Crysis 3 از لحاظ گرافیکی رقیبی برای نسل بعد کنسول ها خواهد بود

مدیر عامل استودیو Crytek، آقای Cevat Yerli اینبار با سخنانی محکم بازگشته است. آقای Yerli مدت ها است که در رابطه با سری Crysis همگان را شگفت زده کرده و در انتظار نگاه داشته است.

 

امروزه بسیاری از PC گیمرها منتظر سومین نسخه از این سری بزرگ هستند که تاکید بسیار زیادی بر روی سیستم ها مدرن امروزی خواهد داشت که در هیچ عنوان دیگری مشاهده نشده است. شایان ذکر است که این عنوان تنها قابلیت DX11 را دارا خواهد بود که گروهی از PC گیمرها را نا امید کرده است.

 

امروز، آقای Yerli ضمن گفتگو با videogamer اذعان داشت که نسخه PC عنوان Crysis 3، یک رقیب برای قابلیت های گرافیکی نسل بعد کنسول ها خواهد بود.

 

وی اظهار داشت: " به همین دلیل است که ما 2 سال پیش گفتیم که عنوان Crysis 3 یک عنوان نسل بعد به شمار می‌آید. ما این کار را بدون دانستن مشخصات کنسول های نسل بعد انجام دادیم. اما بیشتر از چیزی که ما تا کنون انجام داده ایم نخواهد بود. و در نهایت به این موضوع خواهد رسید که ما در این مورد درست گفته بودیم."

 

آقای Yerli هم چنین عنوان کرد که Crysis 3 کنسول ها را به حد نهایی خود خواهد رساند و حتی 1% هم باقی نخواهد گذاشت. آقای Yerli توضیح داد که او از دید هنری به موضوع نگاه نمی‌کند بلکه از دید تکنولوژی به موضوع نگاه می‌کند. البته، شاید سبک هنری Crysis 3 به مذاق بازیکنان خوش نیاید. اگر چه آقای Yerli معتقد است که Crysis 3 تاکید زیادی نیز بر روی کنسول ها خواهد داشت که پیش از این در هیچ بازی دیگری مشاهده نشده است.

 

وی تصریح کرد: " هیچ عنوانی از نظر تکنیکی در این کنسول ها بهتر از Crysis 3 نخواهد بود. بیشتر عناوین از نظر تکنیکی حتی نزدیک به Crysis 2 نیز نیستند. من در مورد سبک هنری بازی حرف نمی‌زنم – هنر یک مفهوم ذهنی است، بلکه حقیقت اصلی چیزی است که ما در نسخه های Xbox 360 و PS3 عنوان Crysis 2 قرار دادیم. من هنوز باید عنوانی را که چنین کاری انجام دهد را ببینم."

 

آقای Yerli هم چنین اظهار داشت که او رقابت با عناوینی چون Gears Of War و Halo را پذیرفته است.

 

عنوان Crysis 3 در تاریخ 19 فوریه 2013 بر روی هر 3 پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن