اخبار بازی ها

میازاکی از علاقه From Software به ساخت عناوین ژاپنی سخن می‌گوید

 

استودیو From Software سازنده عناوینی همچون سری بازی‌های Dark Souls و Armored Core بوده و آخرین عنوان ساخته شده توسط این استودیو شماره دوم از بازی Dark Souls است که با بازخورد بسیار خوبی هم از طرف منتقدان و هم از طرف بازیکنان روبرو شد.

حال آقای Hidetaka Miyazaki (رییس استودیو From Software و کارگردان عناوینی همچون Demon Souls و Dark Souls 1) طی مصاحبه‌ای که با مجله فامیتسو انجام داده از علاقه استودیو From Software به ساخت و انتشار عناوینی با استایل ژاپنی بیشتری سخن می‌گوید.

 

 src=

 

در طول مصاحبه آقای میازاکی اشاره می‌کند که از زمان خریداری شدن استودیو From Software توسط شرکت Kadokawa تغییرات مهم و قابل توجهی در سیستم مدیریتی و سیاست‌های استودیو ایجاد نشده است و استودیو From Software کماکان به ساخت و عرضه بازی‌هایی که با مولفه‌ها و خصوصیات این استودیو هماهنگ باشد، می‌پردازد.

میازاکی ادامه می‌دهد که در حال حاضر ایده ترکیبی خاصی در ذهن او نیست (ترکیب چند بازی محبوب با یکدیگر) ولی صحبت‌هایی که در مجامع آنلاین مختلف راجع به ترکیب دو بازی Kantai Collection و Armored Core به گوش می‌رسد بسیار جالب بوده و چیز دست نیافتنی به نظر نمی‌رسد.

(لازم به ذکر است که پس از خریداری شدن From Software توسط شرکت Kadokawa، یکی از بحث‌های مورد علاقه طرفداران ترکیب عناوین پرطرفدار From Software در ژاپن مخصوصاً سری Armored Core با عناوین محبوب و پرطرفدار شرکت Kadokawa بوده است.)

 

 src=

Tenchu 4

 

میازاکی می‌افزاید: "ما علاقه داریم در مسیر انتشار عناوین دارک-فانتزی و رباتی (Mecha) به حرکت خود ادامه دهیم"، اشاره به دو سری بازی موفق این استودیو (Armored Core و Dark Souls)

با تمام این اوصاف میازاکی باور دارد که در حال حاضر عناوین ساخته شده توسط این استویو بسیار محدود است و خیلی علاقه دارد تا عناوین متنوع بیشتری توسط استودیو طراحی و ساخته شود. عناوینی که استایل ژاپنی بیشتری داشته باشند، همانند چیزی که قبلاً در سری بازی‌های Tanchu و Otogi دیده شده است.

 

 src=

Otogi: Myth of Demons

 

در انتها میازاکی در جواب این سوال که آیا سری Armored Core به راه خود ادامه می‌دهد یا نه؟ می‌گوید: " ما در 11 سال گذشته بر روی این سری بازی کار کرده‌ایم و مطمئناً تغییری در این رویه به وجود نخواهد آمد".

میازاکی می‌افزاید:  "صحبت‌های مختلفی در رابطه با عدم علاقه من به سری Armored Core شنیده می‌شود که باید بگویم هیچ‌کدام از این صحبت‌ها درست نیست و من به این سری بازی بسیار علاقه‌مندم  و حتی دوست دارم که شخصاً به کارگردانی یک شماره از این بازی بپردازم"

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن