اخبار بازی ها

پرابلم با دو جایزه 50 میلیون تومانی استارت زد

دیگر برای نوآوری و حل مسئله نیازی به شرکت در مناقصه‌ها و کاغذبازی اداری نیست. از هر مکان جغرافیایی می‌توان در جلو بردن لبه نوآوری رقابت کرد و با نشان دادن توانایی‌های خود، هم مسئله یک کارفرما را حل کرد و هم کسب‌وکار آینده خود را پایه‌گذاری کرد. «پرابلم» (Problem.ir) با ایجاد بستری برای نوآوری باز، این امکان را فراهم می‌کند.

رقابت با بهترین‌ها، حضور در «جامعه بهترین‌ها»

در پرابلم مسابقه‌ها بر اساس نیازهای سفارش‌دهنده ایجاد شده‌اند و «واقعی» هستند و بهترین‌های ایران در این  مسابقه‌ها با یکدیگر برای ارائه بهترین راه حل‌ها رقابت می‌کنند. باید دید که چه زمانی پرابلم می‌تواند خود را در قواره بین‌المللی ببیند و شرکت‌کننده‌های خارجی نیز در رقابت وارد شوند؛ چرا که در برنامه‌های خود این موضوع را اعلام کرده است که قصد ندارد تنها به داخل ایران بسنده کند. دعوت از تعدادی از بهترین‌های هر حوزه برای داوری نیز یکی از شعارهای پرابلم بوده که به دنبال «جامعه‌ای از بهترین‌ها» است.

جوایز بزرگ و ارزنده

مسابقه‌های اعلام شده جایزه‌های نسبتاً بزرگی دارند و پرابلم قصد ندارد به مسابقه‌های کوچک ورود کند بلکه هدف خود را برگزاری مسابقه‌هایی قرارداده که بتواند در میان خبرگان یک حوزه شور و شوق و تحرک ایجاد کند تا مرزهای نوآوری را جلو ببرد. بر این اساس پرابلم به دنبال مسابقه‌های بزرگ و جایزه‌های بزرگ می‌رود. البته جوایز نقدی تنها جوایز موجود نیستند.

پیشنهادهای ایجاد کسب و کار نیز برای افراد برتر وجود دارد به‌عنوان مثال کارگزاری تدبیرگران فردا که سفارش‌دهنده یکی از مسابقه‌های پرابلم برای «توسعه الگوریتم پیش‌بینی قیمت سهام با یادگیری ماشین» است اعلام کرده که در کنار جایزه، به افراد برتر پیشنهاد عضویت در تیم معاملات الگوریتمی این کارگزاری را می‌دهد. همچنین در مسابقات آینده این سامانه تضمین خرید خدمات به شرکت‌های برتر نیز وجود دارد که طی آن شرکتی که در مسابقه برنده شود برای مدتی مشخص از بابت وجود مشتری آرامش خیال خواهد داشت.

پرابلم با دو جایزه 50 میلیون تومانی استارت زد

رازداری و عدم افشا

پرابلم متعهد به حفاظت و عدم افشای تمام راه‌حل‌هایی است که توسط شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود. درصورتی‌که سفارش‌دهنده نیز مجبور به ارائه اطلاعات باارزشی برای مسابقه باشد، این اطلاعات نیز مورد محافظت قرار می‌گیرد.  به همین منظور در زمان ارائه راه‌حل‌ها، قرارداد عدم افشا به امضا می‌رسد تا شرکت‌کنندگان نسبت به حقوق مادی و معنوی خود مطمئن باشند.

شما هم نیاز به راه حل دارید؟ مسابقه سفارش دهید!

همواره بسیاری از مشکلات، نیازها و مسائل در شرکت‌های خصوصی، شرکت‌های دولتی، نهادهای عمومی و غیره وجود دارد که خرد جمعی بهتر می‌تواند آن‌ها را حل کند. در بسیاری از موارد کارفرما برای حل نیاز خود به یک ارائه‌دهنده خدمات مراجعه کرده و اعلام نیاز می‌کند یا مناقصه‌ای برگزار کرده و تعدادی از شرکت‌ها در آن حاضرشده و پیشنهادهای خود را ارائه می‌کنند. در مقابل، برگزاری مسابقه یک راه جایگزین است که به دلیل مزایای فراوان آن، امروزه مورد اقبال روزافزون قرارگرفته است.

از جمله این مزایا می‌توان به حضور گسترده‌تر نخبگان در مسابقه به دلیل ماهیت چالشی آن، قیمت کمتر برای رسیدن به راه‌حل و امکان مقایسه راه‌های مختلف با یکدیگر اشاره کرد. همچنین در مسابقه، سفارش‌دهنده می‌تواند راه‌حل نهایی را ببیند و سپس انتخاب کند، برخلاف روش‌های دیگر که ابتدا باید قرارداد بسته تا پس‌ازآن راه‌حل تولید شود.

پرابلم با دو جایزه 50 میلیون تومانی استارت زد

مسابقه ” الگوریتم پیش بینی قیمت سهام ” و ” داشبرد تحلیلی بازی های ویدئویی ” با جوایز 50 میلیون تومانی، دو مسابقه فعال پرابلم است، برای اطلاع از مسابقات فعلی و آینده پرابلم  و ثبت نام در مسابقات به این صفحه  [problem.ir] مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن