اخبار بازی ها

حجم بازی Pokemon Sun & Moon مشخص شد

در صورتی که قصد خرید نسخه‌ی دیجیتالی بازی Pokemon Sun & Moon را برای کنسول 3Ds خود دارید، مطمئن شوید که یک مموری کارت با حجم بالا نیز داشته باشید؛ به این دلیل که، بر طبق گزارش وب‌سایت طرفداران این بازی، Serebii.net، اندازه‌ی حجم بازی Pokemon Sun & Moon بیش از 3.2 گیگابایت یا 26.214 بلوک می‌باشد. این اطلاعات از وب‌سایت رسمی ژاپنی این بازی بدست آمده که در آن جزئیات فضای مورد نیاز برای این سری بازی اعلام شده است. کسانی که دارای یک مموری کارت 4 گیگابایتی بر روی کنسول 3Ds خود هستند، ممکن است برای اجرای این بازی و نسخه‌ی دموی آینده‌ی آن به مشکل بر بخورند.

در حالی که این حجم مشخص شده برای یک بازی 3Ds حجم زیادی‌ست، اما این مورد بی‌سابقه نیست. اکثر عناوین سبک نقش آفرینی [RPG] از 3گیگابایت بیشتر حجم داشتند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به Bravely Default اشاره کرد. با این حال، این جهش بزرگی برای این سری محسوب می‌شود چراکه بازی‌های دیگر این سری نظیر Pokemon X & Y و Omega Ruby & Alpha Sapphire بیش از 2 گیگابایت حجم نداشتند.

این حجم تا حدودی برای ما مشخص می‌کند که محتوای در نظر گرفته شده برای Pokemon Sun & Moon تقریباً چقدر است. Pokemon Sun & Moon جدیدترین بازی این سری 20 ساله است که همچنان از محبوبیت فوق‌العاده‌ای بین طرفداران بهره مند است.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن