اخبار بازی ها

جزئیات جدیدی از اولین بسته الحاقی FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn

به گزارش Gamer Escape، در آخرین فستیوال از سه فستیوال طرفداران FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn که در شهر توکیو برگزار شده، کارگردان و تهیه‌کننده این MMO محبوب، آقای Naoki Yoshida در صحنه حضور یافته تا اطلاعات بیشتری در رابطه با اولین بسته الحاقی این عنوان با نام Heavensward به اشتراک بگذارد.

 

 src=

 

جزییات منتشر شده:

  • ابتدا، یک نژاد کاملا جدید به نام Au Ra که حکم ششمین نژاد قابل‌ بازی را نخواهد داشت، معرفی شد. منشا این نژاد از قاره Othard بوده و به لطف پوست فلس‌دار و دُم‌های بلندشان از برخی قابلیت‌های خزندگان بهره‌مند شده‌اند. با این حال، آن‌ها شاخ‌هایی نیز دارند که از کنار سرشان بیرون آمده.
  • سپس دو شغل جدید معرفی شد که هیچ‌کدام نیاز به کلاس پایه نخواهند داشت. اولین شغل معرفی شده، Astrologian بود. Astrologian همان نقش شفادهنده (Healer) را خواهد داشت. آنان از ستارگان قدرت می‌گیرند تا با استفاده از کارت‌های پیشگویی، افسون‌های پشتیبان را اجرا کنند. ترکیب مختلفی از این کارت‌ها باعث ایجاد تاثیرات متفاوتی خواهد شد.
  • شغل دوم، Machinist نام دارد. Machinistها کلاسی با سلاح‌های گرم هستند که مناسب حمله از فاصله دور به دشمنان بوده و همچنین امکان برپایی اسلحه‌ای با برجک چرخان مجهز به مسلسل ((turret در میدان نبرد را دارند که از آن برای ایجاد ویرانی بیشتر، حمله از زوایای مختلف و حمایت از دیگر اعضای تیم استفاده می‌کنند.
  • معرفی raid challenge بزرگ بعدی، تحت عنوان دژ ماشینی Alexander که در انتظار ماجراجویان است.
  • حضار این فستیوال، شاهد ویدیویی از طرف آهنگساز مشهور سری FF، آقای Nobuo Uematsu بودند، با دلالت بر اینکه ایشان آهنگساز main theme بسته الحاقی Heavensward خواهند بود.

 

 src=

 

علاوه بر این، محتویات نسخه Collector’s Edition این بسته الحاقی نیز مشخص شد:

  • مجسمه کوچکی (figurine) از یک اژدها
  • یک Art book
  • یک دیسک شامل ویدیوها و تریلرهای گوناگون
  • آیتم‌های دیجیتالی و اختصاصی in-game در نسخه Collector’s Edition: یک griffin flying mount، کلاه‌خودی طراحی شده از روی شوالیه سیاه، Cecil در FFIV و یک زیردست مکمل برای Kain.

 

 src=

 

آقای Yoshida همچنین جزییاتی درباره پچ 2.5 عنوان FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn تحت عنوان "Before the Fall" به اشتراک گذاشت:

در طول فستیوال، ویدیوهایی از سیاهچال‌های جدید (Amdapor Keep ،The Keeper of the Lake و Wanderer’s Palace) همچنین مرحله پایانی raid challengeهای Crystal Tower تحت عنوان World of Darkness برای طرفداران به نمایش درآمد.

 

 src=

 

Heavensward قرار است اوایل سال جاری عرضه شود.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن