اخبار بازی ها

با شخصیت‌های عرضه نشده برای SFV آشنا شوید

آخرین آپدیت «استریت فایتر ۵» دو شخصیت جدید «Ibuki» و «Balrog» را به این عنوان اضافه کرد، اما «کپکام» علاوه بر عرضه این دو شخصیت، در جدیدترین پست بلاگ خود از تعدادی از شخصیت‌های عرضه نشده «استریت فایتر ۵» نیز رونمایی کرده است. با ما در بازی‌سنتر همراه شوید.

 

در ادامه می‌توانید تصاویر هنری از این شخصیت‌ها همراه با نظر کارگردان این عنوان «تاکایوکی ناکایاما» پیرامون هر شخصیت را مشاهده کنید.

 

– یک استاد ادبی مبارز

 src=

شما در مبارزه به هوش هم احتیاج دارید، نه فقط قدرت! او یک پیرمرد است که دائما با خودش غر غر می‌کند. هرچند در این بازی قلم قدرتمندتر از شمشیر نیست. بعدی!

 

– رییس جمهور مبارز

 src=

ایده این شخصیت در طول ساخت «استریت فایتر ۴» نیز مطرح شد. به نظر می‌آید «آکیمان» نیز ایده‌ای برای ساخت یک مبارز سیاستمدار داشته است.

 

– خوشگل دست و پا چلفتی

 src=

وقتی این خوشگل شروع به مبارزه می‌کند، به دلیل بی دست و پا بودنش لباس‌های او شروع به زخمی و پاره شدن می‌کنند. او برای مبارزه از وسایل استفاده می‌کند. ایده او وقتی که دنبال طراحی برای شخصیت «لاورا» بودیم مطرح شد. بعدی!

 

– خانم بابو

 src=

این ایده نیز هنگامی که به دنبال طراحی برای «لاورا» می‌گشتیم مطرح شد. او سختی‌های «لاورا» پس از به دنیا آمدنش را درک می‌کند. با وجود آنکه او یک اسم جدا هم برای خود داشت اما به نسخه نهایی نرسید، بعدی!

 

– مبارز فوتبالیست

 src=

نماینده مبارزان مرد برزیلی. شباهت بسیار زیادی به شخصیت «روبرتو» از سری «رایوال اسکولز» داشت، به همین دلیل در نسخه نهایی قرار نگرفت. در ضمن، شخصیت «روبرتو» یکی از شخصیت‌های مورد علاقه من بود.

 

– شاگرد گن

 src=

یک شخصیت تاریک. جوانی جاه طلب که سبک «Assassin’s Fist» شخصیت «گن» را یاد گرفته و میراث او را ادامه می دهد. «گن» در بستر بیماری قرار داشته و این شخصیت جوان تصمیم می‌گیرد تا «آکوما» یکی از رقیبان «گن» را شکست دهد. او به نسخه اصلی نرسید پس نگران نباشید «گن» کاملا زنده و سرحال است.

 

– معلم

 src=

یکی از ایده‌های که موقع بررسی ایده‌ برای شخصیت «فنگ» داشتیم. در آن زمان ما شخصیتی می‌خواستیم که از سلاح‌های تاریک و دستان سمی استفاده کند. او بین گزینه‌ها محبوبیت بالایی داشت اما به اندازه کافی شیطانی نبود برای همین حذف شد. بعدی!

 

– سرباز آزمایشی شادولو

 src=

طراحی که از سری «Aliens vs. Predator» الهام گیری کرده است. اگر از این جهت به او نگاه کنید، این سرباز «شادولو» شخصیت بسیار شادی دارد. اما بله، او به نسخه نهایی نرسید.

در هر حال، ما عاشق این هستیم که برای شخصیت‌های جدید ایده پیدا کنیم، پس لطفا منتظر دیدن ایده‌های ما برای شخصیت‌های جدیدی باشید…. که به نسخه نهایی نرسیدند.

 

«استریت فایتر ۵» هم اکنون برای PS4 و رایانه‌های شخصی قابل دسترسی است.

 

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن