اخبار بازی ها

اطلاعات + عکس های جدید از بازی بزرگ MotorStorm 2

امروز اطلاعات خوبی از بازی فوق العاده زیبای MotorStorm 2 منتشر شده که ما رو بیشتر با این بازی بزرگ اشنا خواهد کرد . همچنین علاوه بر این اطلاعات عکس هایی نیز از این بازی منتشر شده که مربوط به Replay Playback بازی هست .

و اما اطلاعات منتشر شده از این بازی :

1 – یک Level بسیار بالا از Motion Blur در این بازی مورد استفاده قرار گرفته است .

2 – شما میتوانید راننده ی مورد نظر خودتون رو ان طوری که دوست دارید بسازید یا Customise کنید و با ان در طول بازی پیشرفت کنید .

3 – علاوه بر این شما میتوانید وسایل نقلیه را نیز Customise کنید . به طور مثال با اضافه شده این قسمت به این شماره از بازی شما میتوانید قسمت های مختلفی را به ماشین خود اضافه کنید یا وسیله نقلیه خود را به رنگ دلخواه خود دراورید .

4 – در داخل بازی ( In-Game ) قابلیت Music فعال میباشد . شما در MotorStorm 2 توانایی این را دارید که به موزیک های مورد علاقه ی خودتون در هنگام بازی گوش کنید !

5 – Track هایی که برای این بازی طراحی شده است شامل : جنگلهای وسیع , مناطق کنار دریا , غار ها , مناطق کوهستانی , مناطق اتشفشانی و همچنین دهانه های کوه ها که موادهای مذاب را شامل میشوند میباشد .

6 – حالت بصری این بازی را در حالت Split-Screen نیز به هیچ وجه نباید دست کم بگیرید !

7 – سیستم تصادفات و اسیب دیدن ماشین ها ( فیزیک بازی ) و همچنین زاویه دید دوربین در حالت تصادفات و خرد شدن ماشین ها نیز بهبود یافته است .

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن