اخبار بازی ها

اطلاعات اوليه از نسخهPS3و X360 بازي FIFA 08

EA Sports امروز اعلام کرد بیشتر Gameplay بازی FIFA 08 مربوط به کنسول های Xbox360 و PS3 می باشد. گفته می شود در نسخه جدید بازی به همانند بخش Master بازیPES شما باید بازی کنید تا توانایی های بازیکن هایتان را افزایش دهید تا سپس بتوانید در مسابقات موفق باشید.
 موتور بازی FIFA08 یک موتور کاملا نسل بعدی است و می خواهد تمام توانایی های Xbox360 و PS3 را به نمایش در آورد پس باید منتظر یک بازی فوتبال حماسی بود. در نسخه جدید بازی هوش مصنوعی بسیار دقیق روبرو خواهید شد.موتور بازی از ۳۵ حرکت برای حمله کردن استفاده خواهد کرد. بازی دارای سیستم AI Dynamic Threat Map است که موجب ایجاد شور و هیجان در بین تماشاگران می شود. بازی کنان برای اولین از صدای واقعی برخوردارند یعنی مانند فوتبال واقعی یکدیگر را صدا می زنند و به تصمیمات داور اعتراض می کنند اما اینبار واقعا با او صحبت می کنند.
 سیستم نشانه گیری برای شوت زدن در بازی نیز به دقیق ترین حالت ممکن رسیده است. در این سیستم موتور بازی این امکان را به بازیکن می دهد تا بیشتر به نقاطی شوت بزند که دروازه بان در دفع توپ در آن مناطق مشکل دارد. پس منتظر دیدن گل های بسیار زیبا باشید.
 بازی دارای یک بخش جدید به نام Pro Locks است که در این حالت شما در نقش یک بازیکن جوان هستید که تلاش می کند تا پیشرفت کنید و به بالاترین سطح ممکن برسید.
 Andrew Wilson مدیر پروژه می گوید:ما سال گذشته موتور نسل جدید را به شما نشان دادیم که دارای بخش فیزیک بسیار پیشرفته ای بود و ما امسال به شما موتوری را معرفی خواهیم کرد که دارای فیزیک ، گیم پلی و ، صداگذاری و هوش مصنوعی کاملا نسل بعدی است.
 FIFA 08 از یک سیستم جدید به نام Bulding Block بهره می برد که این امکان را می دهد در جرکت های تیمی با هم متحد شوید و برای پیروزی تیمتان همگی تلاش کنید.
 سیستم Interactive Leagues که در FIFA 07 معرفی شد نیز در این نسخه هست و از لیگ های F.A. Premier League, Bundesliga, French League or Mexican 1st Division پشتیبانی می کند و به کمک Xbox Live و Plastation Network کار می کند.
 بازی FIFA 08 لیسانس استفاده از نام ۶۲۰ تیم ، ۳۰ لیگ و ۱۵ هزار بازیکن را خریداری کرده است و حجم بازی نسبت به FIFA 07 بیست درصد بیشتر شده است.
 بازی در EA Canada در دست ساخت است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن