اخبار بازی ها

اخبار بازي هاي كامپيوتري: 23 May

دو بازی که قرار بود در Ubi Days Show معرفی شوند نیز معرفی شدند.

بازي اول Beowulf است که قرار است همزمان با اکران فیلم سینمایی آن منتشر شود. فیلم نامه فیلم سینمایی beowulf توسط Robert Zemeckis و Neil Gaiman نوشته خواهد شد و روایت جنگ های دوران وسطا است. Ray Winstone نیز صدای شخصیت اصلی بازی را به عهده خواهد شد. پلتفرمی برای بازی ارائه نشده است و بازی توسط استودیوی های Ubisoft Paris, Ubisoft Shanghai, Swedish developer GRIN, or North Carolina-based Red Storm Entertainment در دست ساخت است.

Rayman Raving Rabbids نیز بازی دومی است که امسال عرضه خواهد شد. برای این بازی نیز پتلفرمی ارائه نشده است.


استودیوی Tiburon اولین ترک بازی NFL 08 را منتشر کرد. این ترک Don’t Wanna Stop” نام دارد و از آلبوم Black Rainگروه Ozzy Osbourne هست. NFL 08 در ماه آگوست برای PC, DS, Wii, GameCube, Xbox, Xbox 360, PlayStation 2, PlayStation 3, و PSP منتشر خواهد شد.


Crytek دو هفته پس از بازکردن یک استدیو جدید در کیو یک استدیوی دیگر نیز در Budapest در اروپای شرقی بازگشایی کرد.


اطلاعاتی از Leipzig Game Conferance امسال:

در نمایشگاه امسال شرکت هایی از ۱۵ کشور دنیا نظیر Microsoft, Nintendo, Ubisoft, Electronic Arts, Take-Two Interactive, Konami, Eidos, Sega, Vivendi شرکت خواهند کرد.

وسعت نمایشگاه امسال 30,000 متر مربع خواهد بود.

نمایشگاه از تاریخ ۲۳ الی ۲۸ آگوست برگذار خواهد شد.


Ames Kirshen تشکیل دهنده ی Marvel Entertainment این شرکت را ترک کرد.


سایت Smash Bros. Brawl هم راه اندازی شد و امروز سه بار نیز اپدیت شد و اطلاعاتی از گیم پلی و موسیقی بازی در دسترس عموم گذاشت.


نسخه الحاقی جدیدی نیز برای Star Wars Galaxies تحت عنوان Masters of the Wild منتشر خواهد شد. این نسخه الحاقی Quest های جدیدی را در اختیار کسانی که لول ۸۵ تا ۹۰ دارند قرار می دهد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن