اخبار بازی ها

احتمال توزیع نشدن بازی The Da Vinci Code در ایتالیا

احتمال می رود توزیع بازی Da Vinci Code در ایتالیا باز هم به سرنوشت بازی MAFIA منجر شود زیرا واتیکان بشدت با موضوع فیلم به مخالفت برخواسته و آرمانهای این فیلم را ضد مسیحیت و ضد کاتولیک نامیده است. این فیلم که براساس رمان مشهور و جنجالی با همین ساخته شده و کارگردان آن ران هاوارد – فیلمساز ضد جنگ هالیوود – و از بازی تام هنکس و آدری توتو و ژان رنو بهره می برد.یادآور می شود بازی MAFIA نیز در زمان عرضه مخالفت هایی از جانب دولت ایتالیا ، برای عرضه اش در ایتالیا داشت و تهیه کنندگان بازی پس از بحث و جدل فراوان از عرضه ی MAFIA در این کشور خودداری کردند.
داستان Da Vinci Code در هنگامی اتفاق می افتد که کشت و کشتار و هرج و مرج سراسر جهان را فراگرفته است.در این شرایط روبرت لینگدون -پروفسور دانشگاه هاروارد آمریکا – به همراه سوفی نویو – رمزنویس فرانسوی – به وجود یک راز 2000 ساله در نقاشی معروف لئوناردو داوینچی ، مونالیزا ، پی می برند و برای کشف گنجینه ای قدیمی و یافتن علت کشت و کشتار بی سابقه سفری اودیسه دار را آغاز می کنند.همانگونه که از مشخصات بازی پیداست با یک Action / Adventure نفسگیر و زیبا روبرو هستیم.
سازنده ی این بازی The Collective و ناشر آن در انگلستان و ایالات متحده 2K Games هستند.Da Vinci Code بجز PC برای کنسولهای PS2 و Xbox نیز عرضه می شود.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن