آموزش های کاربردی

آموزش مستر لیگ PES 2021

مد مستر لیگ از دیر باز از مد های پر طرفدار سری PES بوده که در این چند نسل گذشته صنعت گیم طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده . نسل ششم ( در دوران پلی استیشن 2 ) وقتی پی اس مستر برای اولین بار به بازی اضافه شده بود انقلابی در بازی های ورزشی ایجاد کرده بود و خرید و فروش بازیکن و تمرین دادن بازیکنان و شبیه سازی اتفاقات دنیای واقعی در یک بازی کامپیوتری یک موضوع جدید و طرحی نو بود.

برای تماشای راهنمای ویدیویی بازی در یوتوب کلیک کنید

در نسل هفتم مد مسترلیگ در طراحی ، توسعه و نوآوری همین طور رو به جلو حرکت میکرد و پیشرفت های خیره کننده ای داشت که نسخه PES 2013 اوج شکوه مسترلیگ در زمان خود بود . با ورود به نسل هشتم بازی های کامپیوتری مد مسترلیگ به یک باره با افت فاحشی روبرو شد. بسیاری از ویژگی های مسترلیگ نسل هفتم در نسل هشتم به یک باره از بازی حذف شد و مسترلیگ در PES به مدی ضعیف و بی رمق تبدیل شد. شاید این سیاست های سازندگان بازی در قبال عمدی کردن و سوق دادن گیمر ها به سمت آنلاین بود. به عبارتی با ضعیف کردن عمدی مد مسترلیگ و اضافه کردن مد آنلاین محور مای کلاب سازندگان از عمد کاری کردند که گیمر ها به ناچار به سمت و سوی بخش آنلاین PES کشیده شوند و با پرداخت های درون برنامه ای درون مد مای کلاب به هر حال کمپانی کونامی سودی کلان به جیب بزند! در ظاهر این سیاست شاید درست باشد ولی در بطن ماجرا برای عنوانی همچون PES در دراز مدت شاید شبیه به یک گل به خودی تمام عیار باشد.

این سیاست عجیب باعث شد که طرفداران بازی در این سال های اخیر به شدت از مد مسترلیگ انتقاد کنند و حتی منتقدین در سال های اخیر به خاطر توجه نکردن کونامی و در راستای آن تیم سازنده بازی به مد مسترلیگ از بازی نمره کم کنند و شور بختانه این مد که زمانی از ارکان قدرت و DNA سری PES بود حال تبدیل به پاشنه آشیل سری PES شود. پس از شنیدن انتقاد های شدید از طرف طرفداران بازی کونامی سر انجام مجبور شد به مد مسترلیگ یک بازبینی مجدد داشته باشد و تغییراتی در مد مسترلیگ PES 2020 ایجاد کند هر چند این تغییرات در تمامی بخش های مسترلیگ اتفاق نیفتاده است. البته سازندگان بازی اعلام کرده اند پروژه بازسازی مسترلیگ در نسخه PES 2020 هم ادامه دارد .

با هم نگاهی میندازیم به ویژگی های مسترلیگ و تغییرات و بهبود های جدیدی که در مسترلیگ PES 2020 اتفاق افتاده است. اگر از طرفداران این بازی هستید بررسی PES 2020 را در بازی سنتر مطالعه کنید و یا اگر لباس‌ها و اسامی تیم‌ها برای شما مشکل ساز شده است، آموزش دانلود آپشن فایل PES 2020 و وارد کردن کیت لباس و لوگو تیم ها را مطالعه و یا مشاهده کنید.

ورود به مسترلیگ

آموزش مسترلیگ PES 2020
ورود به دنیای مسترلیگ

بعد از ورود به مسترلیگ با دو انتخاب روبرو میشوید . یکی از انتخاب ها این است که شما هر تیمی را انتخاب کنید بازیکنان آن فیک و آماتور هستند و باید باشگاه خود را از سطح آماتور به یک باشگاه سطح حرفه ای سوق دهید و برای این کار تلاش زیادی بکنید . یک انتخاب دیگر این است که یک تیم واقعی با نام و کیفیت واقعی همان تیم انتخاب کنید و وارد بخش بعدی مسترلیگ شوید .

Master Orginal Lineup : انتخاب باشگاه با بازیکنان فیک و آماتور

Club Team Lineup : انتخاب باشگاه با بازیکنان اصلی همان تیم و بازیکنانی حرفه ای

آموزش مسترلیگ PES 2020
انتخاب تیم اصلی یا تیم فیک همانند دوران قدیم مسترلیگ در سری Pro Evolution Soccer

حالا باید مربی تیم خود را انتخاب کنید . تیم سازنده 18 مربی را برای شما تدارک دیده که از بین آن ها میتوانید یکی را انتخاب کنید . البته تیم سازنده گفته با دیتا پک هایی که منتشر میشود مربی های لجند دیگری هم به آرشیو کنونی بخش مربیان مسترلیگ اضافه میشوند .

آموزش مسترلیگ PES 2020
انتخاب مربی تیم برای مسترلیگ

بعد از تنظیات انتخاب مربی در منوی بعدی شاهد بخش تنظیمات کلی مسترلیگ را مشاهده خواهید کرد .​

آموزش مسترلیگ PES 2020
تنظیمات مختلف در سختی بازی و نقل و انتقالات و واحد پول و بسیاری موارد دیگر برای ورد به مسترلیگ

گزینه transfer frequency برای میزان نقل و انتقالات تیم های دیگر به یکدگیر است و 5 درجه انتخاب سختی دارد. هر چقدر میزان درجه کم تر باشد ، انتقال تیم های CPU به یکدیگر کم تر و واقعی تر شکل میگیرد :

Low
Flairly Low
Normal
Flairly High
High

گزینه negotiation difficulty یا همان سختی مذاکره بسیار مهم است. این ویژگی میزان درجه سختی روند مذاکره باشگاه ها برای خرید و فروش بازیکن را نشان میدهد . هر چه درجه سختی بالاتر باشد خرید و فروش بازیکن سخت تر و چالش برانگیز خواهد بود :

Small
Flairly Small
Normal
Flairly High
High

گزینه بعدی starting budget است یا همان شروع بودجه است. این گزینه برای میزان بودجه ابتدایی هر باشگاهی برای نقل و انتقالات و دستمزدها در نظر گرفته شده و این گزینه هم 5 بخش برای تنظیم انتخاب بودجه دارد :

Small
Flairly Small
Normal
Flairly High
High

1st windows transfers : این گزینه برای این است که اولین فصل شروع مسترلیگ فصل نقل و انتقالات باز باشد یا بسته و به دل خواه خود میتوانید انتخاب کنید.

ویژگی های دیگری همچون salary display که حقوق سالیانه را نمایش میدهد و همین طور match level که درجه سختی بازی را میتوانید انتخاب کنید ، و زمان مسابقه و واحد پول
گزینه آخری به نام Only During Transfer Window که میتوانید انتخاب کنید. در این حالت تنها زمانی که مذاکرات نقل و انتقلات به جایی رسید ، روزشمار متوقف می‌شود.

وقتی گزینه Okay را زدید وارد مسترلیگ می‌شوید و تا سرمربی جدید با فضای باشگاه و کادر فنی و بازیکنان تیم ملاقات میکند و با آن ها گفتگو میکند .

آموزش مسترلیگ PES 2020
صحبت سرمربی تیم با کادر باشگاه و بازیکنان تیم در مسترلیگ

سیستم گفتگوی تعاملی  ( interactive dialogue system )

بعد از آن وارد اتاق مربی میشوید و درخواست‌های کادر فنی را خواهید شنید. به طور مثال هدف اصلی شما برای جام باشگاه های اروپا باشد یا فقط لیگ و یا هر دو . انتخاب با شماست که چگونه به کادر فنی جواب بدهید ولی هر جوابی روی آینده مربی گری شما تاثیر گذار خواهد بود و اگر قول قهرمانی در جام باشگا های اروپا را بدهید ولی نتوانید این خواسته را جامه عمل بپوشانید برای شما هزینه خواهد داشت .

آموزش مسترلیگ PES 2020
در مسترلیگ انتخاب دیالوگ ها را بسیار دقت کنید چون انتخاب هر دیالوگی در آینده کاری شما در باشگاه تاثیرات خود را خواهد گذاشت

همچنین در کنفرانس مطبوعاتی سوالاتی از سمت خبرنگاران مطرح میشود که پاسخ شما در آینده تاثیرگذار خواهد بود .

آموزش مسترلیگ PES 2020
کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی و پرسش و پاسخ های خبرنگاران با سرمربی تیم

پس از  پایان کنفرانس مطبوعاتی وارد منوی اصلی میشوید . منوی بسیار زیبا و مدرن و در عین حال ساده . هر تیمی را که انتخاب کنید بخش بالایی منو به رنگ پیراهن اصلی باشگاه در خواهد آمد و لوگوی باشگاه در بالای منوی مسترلیگ خود نمایی میکند . رنگ بندی کلی منوی جدید مسترلیگ هم رنگ مشکی است و جا گذاری بخش های مختلف مثل اخبار دنیای فوتبال و زمان مسابقات و جدول لیگی که در آن بازی میکنید و بخش داستانی شخصی مربی در منوی اصلی به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده است . در پایین منوی اصلی در سمت راست لوگوی اسپانسر های باشگاه دیده میشود و اعداد بالای لوگو هم تعداد Follower های طرفداران باشگاه است که این مقدار با توجه به نتایج شما مقدار آن کم و یا زیاد میشود . همچنین با زدن دکمه مثلث به صورت مستقیم به بخش پیام خصوصی هایی که از طرف ایجنت و کمک مربی و بخش پزشکی و مدیریتی باشگاه برای شما ارسال میشود وارد خواهید شد و میتوانید پیام های خصوصی را بخوانید .

در قسمت منوی Master League، بازیکنان به صورت زنده می‌توانند اخبار مرتبط با بازی در حال پیگیری را هم مشاهده کنند. با توجه به تیم و اتفاقاتی که در داخل زمین رخ می‌دهد، بخش اطلاعات به صورت مداوم بروزرسانی خواهد شد.

آموزش مسترلیگ PES 2020
منوی زیبا و بسیار کارامد مسترلیگ

در منوی اصلی مسترلیگ در کادر بالا به جز بخش Forward Time با 5 بخش مواجه خواهید شد که هر کدام زیر مجموعه هایی در خود دارند .

تمرین دادن بازیکنان در مسترلیگ

در بخش Team Management میتوانید نقل و انتقالات و تمرین بازیکن های تیم اصلی ، تمرین دادن بازیکن های جوان ، تمرین های مهارتی شخصی برای بازیکنان و تغییر شماره پیراهن بازیکنان را انجام دهید . در بخش Training میتوانید هر بازیکنی را به توجه به پستی که در آن بازی میکند تمرین دهید . یا به صورت پیش فرض که خود تمرنی دهنده اتومات بازیکن را تمرین میدهد با توجه به پستی که در آن بازی میکند و مهارت های آن بازیکن را در پستی که بازی میکند ارتقا میدهد.

آموزش مسترلیگ PES 2020
شما میتوانیدعلاقه ذاتی یک بازیکن به سبک و استایلی که در سبک بازی اش دارد را تغییر دهید ولی این امکان دارد بازیکن در تغییر سبک و استایل بازی اش دچار مشکل شود و پیشرفت های بزرگی نکند و آینده کاری او دچار مشکل شود

توجه داشته باشید به طور مثال اندره تراشتگن که سبک بازی و استایل بازی او Offensive Goalkeeper است اگر استایل او را به Deffensive Goalkeeper تغییر دهید با این کار اخلال در سبک بازی او ایجاد میکنید و مهارت های او در طول زمان دچار تغییراتی در سبک استایل او میشود . پس هر بازیکنی را به توجه به سبکی که دارد بر روی آن کار کنید و به او تمرین دهید .

آموزش مسترلیگ PES 2020
در تمرین دادن بازیکنان تیم خود دقت بسیاری به حرج دهید . به علاقه مندی ها در پست و سبک و استایل مورد نظرشان توجه کنید و به همان ترتیب آن ها را تمرین دهید .

با انتخاب Focused Training میتوانید به صورت شخصی بر روی بازیکن مورد نظر کار کنید و به اون تمرین های بسیار شخصی تری دهید و باعث بالا بردن راندمان کارایی او شوید

آموزش مسترلیگ PES 2020
تمرین دادن بازیکنان تیم به صورت شخصی تر و با جزئیات بیشری میتوانید به بالا بردن سطح کیفی آنان تلاش کنید

در بخش Skil Training میتوانید مهارت های فردی مربوطه به پلیر ایدی بازیکنان را ارتفاد دهید . هر مهارتی با توجه به نوع آن امکان دارد 30 و یا حتی 60 روز طول بکشد تا بازیکن مورد نظر به آن مهارت خاص برسد . به طور مثال اگر بخواهید دروازه بانی مهارت Goalkeeper Saver به دست بیاورد باید 60 روز آن بازیکن مورد نظر روی آن مهارت خاص کار کند . البته هر دروازه بانی هم نمیتواند به این مهارت دست پیدا کند و باید یک سری اولویت هایی برای پیشرفت وجود داشته باشد . به طور مثال Goalkeeper Awareness و GK Reach دروازه بان مورد نظر بالا تر از 80 باشد تا بتواند به مهارت Goalkeeper Saver دست پیدا کند . مهارت های مختلف دیگر هم با توجه به فوکوس بر قدرت مورد نظر تفاوت های مختلفی هم میکند .

ذکر این نکته  ضروری است که در این 60 روز دیگر امکان ندارد مهارت های پلیر ایدی دیگری به بازیکن دیگری بدهید تا قدرتش زیاد شود و باید 60 روز تمام شود تا اجازه داشته باشید به بازیکنی دیگری مهارت های فردی و تمرینان اختصاصی دیگری در نظر بگیرید

آموزش مسترلیگ PES 2020
شما میتوانید مهارت فردی بازیکنان را ارتقا دهید . مهارت های تمرینی که بر اساس آن مهارت چند هفته ای طول بکشد تا بازیکن مورد نظر به مهارت جدید دست پیدا کند

در بخش scouting بازی با استفاده از این خصوصیت، بازیکنان می‌تواند نقاط قوت و ضعف تیم مقابل را شناسایی و از این طریق به آن‌ها ضربه بزنند.

پس از اتمام هر ماه، گزارشاتی به شما ارائه داده می‌شود که نحوه عملکرد تیم را در این مدت بیان می‌کند. علاوه بر بروزرسانی‌هایی که هر ماه یک‌بار انجام می‌شود، حالت Master League به صورت خودکار و پی در پی آپدیت می‌شود و اطلاعاتی را از عملکرد تیم در پایان هر مسابقه به مربی ارائه می‌دهد. با استفاده از این خصوصیت، شما همچنین می‌توانید وضعیت بازیکنان مصدوم و محروم را هم بررسی کنید .

بخش Team Role

بخش دیگری در مسترلیگ وجود دارد به نام Team Role. ویژگی بسیار جذاب و جالبی که به خاطر بی روح بودن مسترلیگ در سال ھای گذشته به عبارتی داشت خاک میخورد ولی امسال از این ویژگی بی نظیر میتوانید استفاده ھای بسیار زیادی کنید و این ویژگی آن چنان که باید و شاید بر روی آن تبلیغ نشده وگرنه این ویژگی تاثیرات بسیار زیادی بر روی تیم شما در دراز مدت خواھد گذاشت . در ویژگی Team Role ھمان که از اسمش بر می آید تعدادی از بازیکنان اصلی شما نقش ھایی را برای ایفا کردن به عھده خواھند گرفت. این نقش ھا در نھایت، تاثیر بسزایی در موفقیت بازیکنانتان خواھد گذاشت.

برخی از نقش ھا روحیه تیمی باشگاه شما را تحت تاثیر قرار خواھد داد و بعضی ھا نیز به جذب ھوادار و بزرگ شدن مجموعه کمک خواھد کرد . حتی بازیکنان نام دار و محبوب در باشگاه شما اگر به آن ها بازی دهید و اهمیت زیادی به از این دست بازیکنان در تیم خود بدهید به همین سو هواداران باشگاه با خرید بلیط و لباس این دست از بازیکنان باعث میشوند که باشگاه شما سود خوبی از تاثیرات چنین بازیکنانی در تیم خود کند و باعث افزایش سرانه مالی باشگاه شود . در مجموع نقش ھای زیادی وجود دارد که به موفقیت تیم شما کمک خواھند کرد. قابلیت پذیرفتن نقش توسط بازیکن و عملکرد مناسب در این حوزه در بخش تمرینات مسترلیگ در دسترس است.

برخی از اعضای تیم شما به احتمال زیاد دارای ویژگی های  Team Role هستند که به نوعی از آنها سود خواهید برد و اغلب می توانند به تیم شما  کمک شایانی کنند. اگر یک Playmaker در تیم شروع خود داشته باشید . آنگاه تیم Team Spirit شما افزایش می یابد. اگر به آنها بازوبند کاپیتانی بدهید ، روحیه تیمی بازیکنان شما بیشتر خواهد شد. اگر یک ژنرال در رده تیمی  خود داشته باشید ، و آنها را کاپیتان تیم خود کنید به همین سو  تیم شما کمتر خسته می شود. واگر به یک بازیکن جنگنده  بازوبند کاپیتانی داده  شود ، می بیند که هم تیمی ها امتیازات تجربه بیشتری کسب می کنند. اگر با یک  باندیرا بازی کنید و هر کس در اطرافش بازی کند بازیکنان هم تیمی اش با سرعت بیشتری مهارت را کسب کند. شما با توجه به میزان پرورش تیمی و اخلاقی و روحی تیمی خود میتوانید شخصیت تیمی خود را به مرور زمان شکل دهید و آن را رو به جلو هدایت کنید .

بخش بسیار جذاب Team Role در مسترلیگ که در ویدئو توضیحاتی مختصر درباره آن دادیم . اما کار به این جا ختم نمیشود و این تازه شروع داستان است . توضیحات کامل ویژگی ذاتی و اخلاقی بازیکن ها را میتوانید به صورت کامل بخوانید .

توضیح درباره Boost

متوسط ، زیاد ، کم که در جلوی توضیحات خصوصیات بازیکنان مختلف میبینید نشان دهنده افزایش قابل توجه است . به عبارتی ( Boost )
آموزش-مسترلیگ-PES2020

اخلاق و خصوصیات شخصی بازیکنان ( Personality )

ھر بازیکن یک شخصیت دارد که از چھار ویژگی زیر از یک صفت ساخته می شود : بازیکنانی با سبک ھای متضاد که صفت شخصی ، اخلاقیات و ذات بازیکنان را در بر میگیرد .
( بازیکنانی علاقھ مند به کار تیمی ) Player Team در مقابل Wolf Lone ( گرگ تنھا )
( احساساتی ) Passion در مقابل Composure ( خونسرد )
( بازیکنان ریز نفش و تکنیکی ) Technique در مقاابل Physical ( بازیکنان فیزیکی )
( بینش ) nstinct در مقابل Insight ( غریزه )
تاثیر یک بازیکن حضور کلی آنھا در تیم است. ھرچه تأثیر بازیکن بیشتر باشد ، نقش تیم در توسعه آنھا قوی تر خواھد بود. تأثیر بازیکن می تواند از طریق عملکردھای بھتر و افزایش آمار بھبود یابد.
بازیکنانی که بتوانند در لیست Team Role قرار بگیرند، مزایای ویژه‌ای را دریافت خواهند کرد:

جوان آینده‌دار (Youth Prospect)

شرح : هنگامی که شما جوانان آینده دار را به تیم اول معرفی می کنید ، قدردانی از احساس آنها در عملکرد آنها مشهود خواهد بود.

پایه :
هیچ یک.

ویژه:
اثرات تمرینات بر روی چنین بازیکنانی تاثیر گذار تر است .
مهارت های بازیکن سریعتر رشد میکند .

آموزش-مسترلیگ-PES2020
چنین بازیکنانی در تمرینات مداوم بسیار شریع رشد میکنند و مهارت های آنان سریع پیشرفت میکند

شاگرد (Protégé)

شرح : بازیکنانی که خود را سر به زیر می دانند ، با انجام مسابقات بیشتر و بیشتر ، به سرعت توسعه می یابند.

پایه : خیر

ویژه :
در هر مسابقه امتیاز بیشتری کسب کرده است .
بازیکن های حرفه ای مهارت سریع تری به دست میاورند .

آموزش-مسترلیگ-PES2020
اگر به چنین بازیکنانی بازی دهید مهارت آنان سریع تر رشد میکند . پیشرفت آنان در مرتبه اول بازی دادن آن ها در زمین مسابقه است .

رهبر (Leader)

شرح : او فقط یک رهبر واقعی است. اشتیاق او باعث می شود همه هم تیمی هایش به درستی انگیزه بگیرند .

پایه :
افزایش قدرت تیم در مسابقات دِربی و مهم ( کم )

ویژه : خیر

آموزش-مسترلیگ-PES2020
در مسابقات دربی و بزرگ این بازیکنان تاثیرات مثبت خود را بر روحیه هم تیمی های خود و عملکرد کلی تیم به خوبی نشان خواهند داد .

کاریزما (Maestro)

شرح : این یک ترکیب شگفت انگیز از استعداد فنی و کاریزما است ، و این چیزی است که او نام مائسترو را به دست آورد.

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( متوسط )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. (متوسط )

ویژه:
به عنوان کاپیتان ، هم تیمی ها امتیاز تجربه بیشتری کسب می کنند. ( کم )

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان به تنهایی میتوانند نتیجه بازی را در یک لحظه به سود شما عوض کنند . آن ها مرد لحظات سخت هستند .

باندیِرا (Bandiera)

شرح : بازیکنان با نشان دادن وفاداری زیاد به یک تیم ، سالها خدمت به آنها و سر آخر تبدیل شدن به یک هوادار محبوب میشوند که به آن یک باندیرا می گویند .

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( زیاد )
شرایط برخی بازیکنان برای همه مسابقات تقویت می شود. ( زیاد )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( زیاد )
روحیه تیمی هنگام بازی افزایش می یابد. ( زیاد )

ویژه:
اگر کاپیتان شود شود برا افزایش روحیه کلی بازیکنان هم تیمی تاثیر میگذارد .
به عنوان کاپیتان ، نرخ پیروزی تیم شما  برای گذر از مسابقه و لحظات سخت  افزایش می یابد. ( متوسط )
به عنوان کاپیتان ، اثرات خستگی کل تیم کاهش می یابد. ( کم )
دانش آموزان می توانند مهارت های بازیکن را سریعتر تسلط دهند.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
اگر چنین بازیکنی در تیم خود داشته باشید با توجه به محبوبیتی که در تیم دارد به شدت بر عملکرد بازیکنان هم تیمی خود اثرات مثبت میگذارد .

افسانه (Legend)

شرح : یک افسانه نیازی به مقدمه ندارد. این بازیکنان در صدر بازی خود و فرای تصور یک فوتبالیست ستاره قرار دارند قرار دارند و در سراسر جهان با ارزش هستند.

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( زیاد )
شرایط برخی بازیکنان برای همه مسابقات تقویت می شود.( زیاد )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( زیاد )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد. ( زیاد )

ویژه:
اگر کاپیتان شود تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد .
به عنوان کاپیتان ، نرخ پیروزی برای گذر از مسابقه افزایش می یابد. ( متوسط )
به عنوان کاپیتان ، هم تیمی ها امتیاز تجربه بیشتری کسب می کنند. ( متوسط )
دانش آموزان می توانند مهارت های بازیکن را سریعتر تسلط دهند.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
نیازی به توضیح بیشتری نیست . این دسته از بازیکنان افسانه هستند و بودن چنین بازیکنانی در هر تیمی میتواند از هر لحاظ بر عملکرد کلی یک تیم تاثیرات مثبت خود را بگذارد .

پسر بد ، بازیکن مغرور ( Bad Boy )

شرح : او استعداد زیادی دارد و از مهارت بالایی برخوردار است ، اما او همیشه با افراد دیگر تیم مطابقت ندارد و بازیکن خوش اخلاقی نیست و این شهرت او را به عنوان پسر بد تیم یاد میکند

پایه :
هیچ یک.

ویژه:
در هر مسابقه امتیاز بیشتری کسب کرده است.
مهارت های بازیکن سریعتر رشد میکند .
شرایط شخصی شما برای همه مسابقات تقویت می شود.
با توجه به امتیاز مسابقه قبلی ، شرایط هم تیمی های خود را برای بازی بعدی کم یا زیاد می کند.
مدت زمان دوره محرومیت برای چنین بازیکنانی در مسابقه ممکن است طولانی تر باشد.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
بازیکنانی با استعداد ولی در عین حال یاغی . چنین بازیکنانی گاهی برای شما تاثیرات بسیار مثبتی خواهند گذاشت و گاهی هم تاثیرات منفی . آن ها بسیار تک محور هستند و عملکرد آن ها چه مثبت و چه منفی در کل تیم تاثیرات خود را خواهد گذاشت .

ریسک پذیر ( Risk – Taker )

شرح : او از نظر تکنیکی فاقد مهارت لازم است ولی چنین بازیکنانی با شخصیت غیرقابل انکار خود ضعف تکنیکی خود را جبران میکنند . او مستعد احتیاط در برابر لحظات سخت است که نام مستعار Risk-Taker را برای او به ارمغان آورده است و می تواند به شدت توانایی های خود را در زمین به نمایش بگذارد

پایه :
شرایط برخی بازیکنان برای بازی های کلیدی تقویت می شود. ( متوسط )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( متوسط )

ویژه:
اگر بازیکنان در شرایط خوبی باشند ، Team Spirit افزایش می یابد و بالعکس.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
چنین بازیکنانی اگر در فرم خوب خود باشند در روز های سخت به کار تیمی شما می آیند .

جنگجو ( Fighter )

شرح :این ویژگی برای افراد ضعیف نیست ، او همیشه تمام آنچه که در توانش دارد و حتی بیشتر از توانش دارد را برای تیمش از جان مایه میگذارد و دوست دارد زمین فوتبال را برای رقیبان خود دشوار کند. آنها حق دارند که او را جنگجو بنامند.

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( متوسط )
شرایط برخی بازیکنان برای بازی های کلیدی تقویت می شود. ( متوسط )

ویژه:
به عنوان کاپیتان ، هم تیمی ها امتیاز تجربه بیشتری کسب می کنند. ( کم )

آموزش-مسترلیگ-PES2020
آن ها در خدمت تیم هستند و از لحاظ روحی و هماهنگی تیمی به کل تیم شما کمک میکنند و روحیه تیمی شما با وجود چنین بازیکنانی افزایش میابد . همین طور این دسته از بازیکنان در بازی های مهم تاثیر گذار خواهند بود .

اسب کارگر ( Workhorse )

شرح : روش بازی او تلاش و کوشش است . او با اشتیاق بی انتها در زمین مثل یک کارگر تلاش میکند و او آماده است تا هر اینچ از زمین را بپوشاند. این همان فداکاری است که نام مستعار Workhorse را برای او به ارمغان آورد.

پایه :
شرایط برخی بازیکنان برای بازی های کلیدی و مهم تقویت می شود. ( متوسط )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد. ( متوسط )

ویژه:
به عنوان کاپیتان ، اثرات خستگی کل تیم کاهش می یابد. ( کم )

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان به شدت بر نحوه عملکرد تیمی شا تاثیرات مثبت خود را خواهند گذاشت .

قهرمان ( Hero )

شرح : او با اشتیاق غیرقابل وصفی در زمین می تلاش میکند و خود را فدای تیم میکند و به سادگی توسط بقیه تیم به عنوان قهرمان شناخته می شود. وقتی او خوب باشد ، می تواند کل تیم را به اوج برساند و تیم را به بالا بکشاند ، اما وقتی او از بازی خود خاتمه داد و در بازی بد کار کند ، واقعاً می تواند همه تیم را به پایین بکشاند.

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( متوسط )
شرایط برخی بازیکنان برای همه مسابقات تقویت می شود. ( زیاد )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( کم )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد ( کم )

ویژه:
به عنوان کاپیتان ، اثرات خستگی کل تیم کاهش می یابد. ( زیاد )
شرایط این بازیکن هنگام حضور در زمین ، بر شرایط هم تیمی هایش تأثیر می گذارد.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان در بین طرفداران باشگاه و بازیکنان تیم به شدت محبوب هستند . عملکرد مثبت و منفی این دسته از بازیکنان به شدت بر روحیه تیمی تاثیر گذار خواهد بود . اگر در اوج باشند تاثیرات به شدت مثبتی بر کل تیم خواهند گذاشت و اگر در افول باشند تاثیرات منفی زیادی بر کل تیم خواهند گذاشت .

بازیکن کلیدی ( Key Player )

شرح :شور و اشتیاق ، مهارت فنی و قدرت تاکتیکی. او با داشتن شخصیتی که دارد ، همیشه در تلاش است تا تیم خود را به سمت پیروزی سوق دهد و نقش خود را به عنوان بازیکن اصلی بدست آورده است.

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( متوسط )
شرایط برخی بازیکنان برای همه مسابقات تقویت می شود. ( متوسط )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( متوسط )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد ( متوسط )

ویژه:
اگر کاپیتان شود تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد
به عنوان کاپیتان ، شانس تیم برای پیروزی افرایش میابد ( متوسط )

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان محبوبیت خوبی در بین طرفداران خود دارند . همچنین تاثیرات مثبتی در بخش های مختلف تیمی میگذارند .

بازیکن باهوش ( smart player )

شرح : او حس ششم برای نحوه انجام بازی دارد و می تواند از مهارت های فنی خود برای به نمایش گذاشتن بهترین ها در تیمش استفاده کند. او یک عضو بسیار قابل احترام تیم و بازیکن بسیار هوشمند است.

پایه :
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( متوسط )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد ( متوسط )

ویژه:
اگر کاپیتان شود تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد
به عنوان کاپیتان ، شانس تیم برای پیروزی افرایش میابد ( کم )

آموزش-مسترلیگ-PES2020
بسیار باهوش هستند . در یک لحظه میتوانند نتیجه بازی را عوض کنند . از لحاظ روحی هم بسیار میتوانند به بازیکنان هم تیمی کمک کنند و اگر کاپیتان تیم باشند میتوانند به افزایش روحیه تیمی خود تاثیرات بسیار زیادی داشته باشند .

بازیساز ( playmaker )

شرح : ذهن تاکتیکی او بدان معنی است که او همیشه می داند سرمربی تیم به دنبال چه چیزی است و چنین بازیکنی نمی ترسد رهبری کند. او یک بازیساز واقعی است.

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( متوسط )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد ( متوسط )

ویژه:
اگر کاپیتان شود تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد
به عنوان کاپیتان ، شانس تیم برای پیروزی افرایش میابد ( کم )

آموزش-مسترلیگ-PES2020
چنین بازیکنانی اگر در زمین باشند میتوانند به افزایش شانس شما برای پیروزی در یک مسابقه تاثیر گذار باشند .

سوپر استار ( Superstar )

شرح : او یک سوپراستار خوش اخلاق است ، می دانید؟ او استعدادی ذاتی دارد

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( زیاد )
شرایط برخی بازیکنان برای همه مسابقات تقویت می شود. ( کم )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( متوسط )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد ( کم )

ویژه:
به عنوان کاپیتان ، اثرات خستگی کل تیم کاهش می یابد. ( زیاد )
Greater Gate جایزه را به دلیل حضور در مسابقات دریافت می کند.
مذاکره با بازیکنان در بازار نقل و انتقالات در پست های متفاوت راحت تر انجام می گیرد ولی اگر بازیکنی در پست چنین ستاره ای بخواهید وارد مذاکره شوید آن بازیکن سخت بشود که او را راضی کرد به تیم شما بیاید .

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان به شدت در باشگاه خود محبوب هستند و در بین طرفداران باشگاه همانند یک اسطوره به حساب می آیند . در بازار نقل و انتقالات  اگر در پستی بخواهید بازیکن مورد نظری را بیاورید که سوپر استار باشگاه شما دقیقا در همان پست بازی میکند واقعا سخت بتوان بازیکنی را راضی کرد تا به تیم شما بیاید .

رهبر ارکستر ( Conductor )

شرح : درست از شروع مسابقه ، شما می دانید که او نزدیکترین فرد به سرمربی در زمین است. او بقیه اعضای تیم را مانند یک ارکستر هدایت می کند و لقب رهبر ارکستر را به دست می آورد. فریاد های تاکتیکی او واقعاً می تواند قله پیروزی برای نتیجه یک بازی باشد.

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( کم )
شرایط برخی بازیکنان برای همه مسابقات تقویت می شود. ( متوسط )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( کم )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد( زیاد )

ویژه:
اگر کاپیتان شود تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد
اگر بازیکنان در شرایط خوبی باشند ، Team Spirit افزایش می یابد و بالعکس.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان به شدت به مربی تیم نزدیک هستند و رابطه خوبی با مربی باشگاه دارند . همین طور میتوانند به طرز بسیار محسوسی از لحاظ روحی بر عملکرد روحیه تیمی تاثیر گذار باشند . البته اگر هم شرایط روحی خوبی نداشته باشند میتوانند باعث افت روحیه هم تیمی های شما شوند .

هنرمند ( Virtuoso )

شرح : وقتی او با توپ در حال حرکت است ، جادویی ، خالص و ساده است. غیرممکن است که بشود از اون چشم برداشت . سایر بازیکنان از وی به عنوان رهبر ارکستر یاد می کنند و آرزو می کنند که نیمی از استعداد ذاتی او را میداشتند

پایه :

اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( کم )
شرایط برخی بازیکنان برای همه مسابقات تقویت می شود. ( کم )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( زیاد )
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد( متوسط )

ویژه:

به عنوان کاپیتان ، هم تیمی ها امتیاز تجربه بیشتری کسب می کنند. ( زیاد )
امتیاز کسب شده توسط هم تیمی ها طبق امتیاز مسابقه تغییر می کند.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان به شدت در عملکرد بازیکنان در تمرینات میتوانند تاثیر مثبت داشته باشند و بازیکنان بسیار سریعددر تمرینات رشد کنند . همچنین حتی این دسته از بازیکنان میتوانند باعث شوند نمره ای که بازیکنان در پایان بازی دریافت کنند را باعث افزایش آن شوند و این به صورت مستقیم تاثیر در پیشرفت بازیکنان در آینده خواهد شد .

بازیکن تیم ( Team Player)

شرح : بازیکن قطعی تیم. بازی تاکتیکی با درک بالا و در عین حال متواضع او همان چیزی است که همه را به هم نزدیک میکند

پایه :
تیم از لحاظ روحی هنگام بازی افزایش می یابد ( کم )

ویژه:
هیچ یک.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان هماهنگی به شدت بالایی با بازیکنان هم تیمی خود دارند . با درک بالایی که دارند در زمان هایی از بازی کیفیت بازی آن ها به شدت بالا میرود و این کیفیت بالا را در هر حرکت آن ها در بازی خواهید دید . چه یک پاس زیبا به هم تیمی خود باشد و چه یک شوت مهار نشدنی به سوی دروازه . آن ها غیر قابل پیش بینی هستند .

بازیکن ستاره ( Star Player ) :

شرح : او کاریزمای زیادی دارد و هواداران آن را می شناسند. او این قبل طرفداران را دارد ، می دانید؟ بله ، یک ستاره واقعی

پایه :
اضافه شدن جایزه طرفداران مورد علاقه. ( کم )

ویژه:
هیچ یک.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان محبوبیت به شدت بالایی در بین طرفداران دارند . بودن چنین بازیکنانی در تیم شما باعث افزایش فروش بلیط و همین طور پیراهن آن ها میشود و این باعث میشود که باشگاه شما درامد بالایی از طریق چنین بازیکنانی در باشگاهی که در آن بازی میکنند کسب کنند .

خالق ( Creator )

شرح : تکنیک او در سطح دیگری است. او می تواند از هیچ چیز شانس ایجاد کند و به همین دلیل بازیکنان دیگر او را خالق می نامند.

پایه :
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( کم )

ویژه:
هیچ یک.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
این دسته از بازیکنان نحوه بازی آن ها به شدت غیر قابل پیش بینی میباشد . آن ها در یک لحظه میتوانند با ارسالی پاس زیبا و یا یک حرکت زیبا نتیجه بازی را عوض کنند .

ستاره در حال رشد ( Rising Star )

شرح : او ممکن است فاقد ظرافت باشد ، اما به عنوان یک جوان تجربه زیادی کسب کرده است. او به Rising Star تیم شناخته می شود وقدرت او روز به روز بیشتر میشود و همین طور در تیم ملی کشوری که در آن بازی میکند . آینده اون بسیار درخشان است .

پایه :
هیچ یک.

ویژه:
در هر مسابقه امتیاز بیشتری کسب کرده است.
مهارت های بازیکن سریعتر رشد میکند .
بر اساس رتبه بندی بعد از بازی شانس دستیابی به توسعه بزرگ افزایش می یابد و این بازیکن بر اساس نمره بعد از بازی به همان میزان رشد او افزایش میابد .
هزینه پیشنهاد Transfer این بازیکن افزایش یافته است.

آموزش-مسترلیگ-PES2020
آن ها آینده ای به شدت درخشان دارند . با بازی هایی که به نمایش میگذارند و اگر بدرخشند و در پایان بازی نمره خوبی دریافت کنند پیشرفت کیفی آن ها به سرعت افزایش میابد . همین طور قوی تر شوند و پیشرفت کنند به همین سو قیمت آن ها در بازار نقل وانتقالات افزایش میابد .

ژنرال (General):

شرح : بازیکنان او را ژنرال (General ) می نامند. این ترکیبی نادر از استعداد و روحیه دادن به بازیکنان بی روح است و تیمش را از برخی موقعیت های دشوار خارج میکند .

پایه :

شرایط برخی بازیکنان برای بازی های کلیدی تقویت می شود. ( متوسط )
جلوه های تمرینی برای همه بازیکنان با همان موقعیت ثبت شده افزایش یافته است. ( متوسط )

ویژه:

به عنوان کاپیتان ، اثرات خستگی کل تیم کاهش می یابد. ( کم )

آموزش-مسترلیگ-PES2020
آن ها بمب روحیه هستند . در بین هم تیمی ها به شدت مورد احترام هستند و بودن آن ها در زمین باعث میشود روحیه بازیکنان تیم افزایش یابد . همین طور در تمرینات هم به شدت به بازیکنان کمک میکند و در افزایش کارایی بازیکنان تاثیر گذار خواهند بود .

توجه داشته باشید در هنگام خربد بازیکن شما میتوانید ویژگی های Team Role هر بازیکنی را مشاهده کنید و ببینید هر بازیکن در آینده باشگاه و تاثیر گذاری باشگاه چه توانایی هایی دارد .

آموزش-مسترلیگ-PES2020

بخش Team Role List تیم شما هم در کادر اصلی مسترلیگ و در بخش My Team Info قرار دارد و میتوانید Team Role List بازیکن های تیم خود را هم در آن جا مشاهده کنید .

آموزش-مسترلیگ-PES2020

 

بخش نقل و انتقالات ( Negotiations )

 

آموزش مسترلیگ PES 2020

چگونه در مستر لیگ بازیکن بخریم

بخش نقل و انتفالات در مسترلیگ PES 2020 از قسمت هایی است که تیم سازنده توجه زیادی به آن کرده است . در نسخه جدید دیگر از قیمت های غیر واقعی بازیکنان مختلف نسبت به دنیای واقعی خبری نیست . قیمت های تمامی بازیکنان حاضر در مسترلیگ بر اساس دیتای رسمی قیمت گذاری بازیکنان مختلف در سراسر جهان جمع آوری شده است و به دیتای بازی اضافه شده است . تیم سازنده توجه بسیار زیادی به این موضوع کرده است .

برای خرید بازیکن به بخش Team Management بروید و گزینه Negotiations را انتخاب کنید . منوی فرعی برای شما باز می‌شود و دست شما برای پیدا کردن بازیکنان مختلف باز است . همان طور که میبینید گزینه های مختلفی وجود دارد . گزینه Advanced Search را انتخاب کنید و بازیکن مورد نظر خود را پیدا کنید . دستتان باز است . میتوانید اسم بازیکن مورد نظر را بنویسید انتخاب کنید یا سن بازیکن . یا دنبال مهارت خاصی از بازیکن باشید . دنبال بازیکنان جوان تر و یا پخته تر .

به عنوان مثال من قصد خرید بونوچی را دارم . روی این بازیکن دکمه ضربدر را میزنیم و صفحه ای بازی میشود

1 – شروع مذاکره با بازیکن

2 – گرفتن بازیکن به صورت قرضی در یک سال

3 – گرفتن بازیکن به صورت قرضی در 6 ماه

4 – اضافه کردن به لیست بازیکنانی که زیر نظرشان داریم

5 – گزینه Team Role این بازیکن

6 – گزینه مقایسه کردن توانایی های این بازیکن با بازیکنان دیگر

آموزش مسترلیگ PES 2020

وارد بخش Start Transfer Negotiation میشویم . همان طور که در عکس میبینید بخش خرید بازیکن به دو قسم تشکیل شده . یکی مذاکره مستقیم با خود باشگاه و دیگری مذاکره مستقیم با بازیکن مورد نظر .

آموزش مسترلیگ PES 2020
منوی ساده و کارامد که میتوانید جزئیات روند خرید بازیکن را تایین کنید و با باشگاه مورد نظر و همین طور خود بازیکن ارتباط برقرار کنید و اقدام به خرید بازیکن مورد نظر بکنید

توضیحات قابلیت های خرید بازیکن

Trannfer Fee ( مخارج انتقال )

Selling on option ( گزینه فروش )

player to be traded ( معامله کردن بازیکن با بازیکن )

annual salary ( حقوق سالانه )

contract length ( مدت قرارداد )

Release fee ( هزینه سخ قرار داد)

Appearance bonus ( فرم جایزه )

win bonus ( جایزه برد هر بازی )

Clean Sheet Option ( جایزه گل نخوردن در هر بازی )

آموزش مسترلیگ PES 2020
بازیکنانی که برای خرید آن ها اقدام میکنید سعی کنید بر برنامه و هدف از پیش تایین شده ای همراه باشد .

چگونه در مستر لیگ بازیکن بفروشیم

همان طور که میبینید خرید و فروش بازیکن منویی بسیار ساده و کاربردی دارد . با توجه به بودجه باشگاه خود شروع به خرید بازیکن کنید. خرید بازیکنان جوان و آینده دار میتواند بسیار برای تیم شما مفید باشد . باید دید که شما چه سیاستی در قبال تیمتان دارید . آیا تیم بزرگی را در اختیار گرفته اید و یا یک تیم بی نام و نشان و برنامه ای بلند مدت برای تیمتان دارید . قبل از خرید هر بازیکن به مهارت ها و توانایی های فردی و پلیر اید بازیکن و Team Role بازیکن مورد نظر و نمودار رشد بازیکن توجه بسیار زیادی کنید . وقتی شروع به خرید بازیکن کردید باید منتظر بمانید ( شاید چند روز ) تا از طریق پیام خصوصی به شما گفته شود که بازیکن مورد نظر و باشگاه مورد نظر چه درخواست هایی از شما دارند . یک سری بازیکنان به باشگاه خود وفادار هستند و امکان آمدنشان به تیم شما بسیار سخت است . اگر از باشگاه رقیب خود که با آن تیم رقابت شدیدی دارید بسیار سخت است که بتوانید بازیکن خریداری کنید .

توجه داشته باشید هر روز میتوانید حداکثر 5 پیشنهاد برای تیم های مختلف داشته باشید تا روز بگذرد و از دوباره دست شما برای مذاکره با تیم های دیگر باز شود.

آموزش مسترلیگ PES 2020

این نکته‌ را هم فراموش نکنید که فسخ قرارداد‌ها می‌توانند برای شما دردسر ساز شوند وباشگاه‌ های رقیب با پرداخت رقم فسخ، مستقیم مذاکره خود را با بازیکنان شما انجام خواهند داد و در صورت بی توجه بودن به این بخش دست شما برای حفظ تعدادی از بازیکنان بسته خواهد بود.

در صورتی که در باشگاه هایی با توان مالی متوسط و پایین تر حضور دارید، بهتر است تا سرمایه خود را صرف خرید بازیکنان جوان کنید. بازیکنان جوان با استعداد، به سرعت رشد کرده و حتی اگر نخواهید آن ها را نگه داری کنید، با فروش این افراد سود خوبی به جیب خواهید زد.

امکان تغییر باشگاه نیز در مسترلیگ وجود دارد. با توجه به نحوه عملکرد شما در تیم فعلی خود، پس از مدت یک یا دو فصل، پیشنهاداتی برای پیوستن به سایر باشگاه ها به شما داده خواهد شد. همچنین امکان حضور در تیم های ملی به عنوان سرمربی وجود دارد که سرعت اتفاق افتادن آن، به طور کامل به نوع عملکرد شما در بازی های باشگاهی مربوط خواهد بود . حتی خودتان هم میتوانید به تیم های باشگاهی مختلف درخواست مربی گری بدهید .

آموزش مسترلیگ PES 2020
در مسترلیگ شما حتی توانایی این را دارید که به باشگاه های مختلف پیشنهاد همکاری از سوی خود را برای آن ها ارسال کنید

اگر میخواهید با بازیکنان خود تمدید کنید و یا این که پیشنهادی برای بازیکن شما آمده به بخش Team Management بروید و گزینه My Team را انتخاب کنید . حال به بازیکنان تیم خود دسترسی دارید . اگر میخواهید تمدید قرار داد کنید گزینه Renew Contract را بزنید و قیمت مورد نظر را به بازیکن مورد نظر خود بگویید .

آموزش مسترلیگ PES 2020

اگر میخواهید بازیکن خود را در لیست فروش بگذارید گزینه Transfer Policy را انتخاب کنید و همان طور که در عکس میبینید میتوانید بازیکن مورد نظر خود را در بخش فروش بازیکن بگذارید ، در بخش پیشنهاد منطقی قرار دهید و همین طور بخش انتقال قرضی هر کدام را دوست داشتید میتوانید تیک گزینه مورد نظر را فعال کنید .

آموزش مسترلیگ PES 2020

اگر هم دوست داشتید هیچ تیمی به بازیکن شما پیشنهاد ندهد و در را برای خریداران ببندید گزینه Refuse All را فعال کنید . البته باشگاه های دیگر اگر بخواهند گزینه فسخ قرار داد را فعال کنند کاری از دست شما بر نمی آید و اگر بازیکنی این گزینه را در بند قرار دادش داشته باشد امکان دارد باشگاه ها از همین راه وارد مذاکره شوند .

آموزش مسترلیگ PES 2020

سخن پایانی

در پایان باید گفته شود مسترلیگ eFootball PES 2020 در بخش هایی که سازندگان آن گفته بودند تغییرات مثبتی داشته و روندی رو به رشد داشته و مسترلیگ از آن حالت بی روح و نابسامان در آمده و رنگ و روی زیبا و امیدوار کننده ای به خود گرفته . سازندگان بازی به طور رسمی اعلام کرده اند پروژه بازسازی مسترلیگ در نسخه PES 2021 هم ادامه دارد و امیدواریم مسترلیگ در نسخه PES 2021 حتی چند پله به جلو تر رفته و تغییراتی بسیار چشمگیر تر و متنوع تر را شامل شود .

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.