دسته‌بندی نشده

نسل جدید کارت ها های گرافیک گیمینگ VEGA

گیگابایت، پیشرو در تولید مادربرد و کارت گرافیک، جدیدترین کارت گرافیک خود را بر پایه نسل جدید پردازشگر های AMD معرفی نمود. گیگابایت به منظور خنک کنندگی بهتر این محصولات، از جدیدترین نسل خنک کننده خود با نام Windforce 2x بر روی آن استفاده نموده است که وظیفه خنک سازی GPU کارت گرافیک و حافظه های HBM2 را بر عهده دارد.نکته پر اهمیت در طراحی این کارت های گرافیک این می باشد که تمامی مدار و PCB این محصولات از ابتدا توسط گیگابایت طراحی شده است که این محصولات را به نسخه های غیر رفرنس تبدیل نموده است.به منظور دفع حرارت هرچه بهتر این محصولات، گیگابایت بر روی خنک کننده Windforce خود از دو فن 80 میلیمتری استفاده نموده است که وظیفه دفع حرارت متمرکز شده بروی هتسینک ها و لوله های انتقال را عهده دار می باشند.

 width=

گیگابایت به منظور زیبایی هرچه بیشتر این محصول و محافظت از PCB پشت کارت، یک پوشش فلزی شکیل تدارک دیده است که وظیفه محافظت از قسمت پشت کارت گرافیک را نسبت به عوامل خارجی بر عهده دارد، همچنین یک ورق مسی نیز بر روی قسمت پشتی GPU قرار گرفته است که وظیفه دفع حرارت GPU را عهده دار خواهد بود.مدار تغذیه این محصول از 13 فاز تشکیل شده است که دو درگاه 8-Pin ، وظیفه تامین برق مصرفی این کارت گرافیک را بر عهده دارد.این محصولات هر دو توسط کمپانی گیگابایت نسبت به مدل مرجع آن ها اورکلاک شده است که فرکانس به 1560 مگاهرتز خواهد رسید.درگاه های خروجی تصویر این محصولات نیز شامل سه درگاه HDMI 1.4 و سه درگاه DisplayPort 2.0 می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن