سیستم «Achievements» کنسول «Xbox» تغییرات بنیادی خواهد داشت

«Gamerscore» کنسول «Xbox» به بازیکنان این قابلیت را می‌دهد تا «Achievements» خود را با دوستانشان مقایسه کنند. اما برای کسانی که تعداد کمی بازی را انجام می‌دهند الزاما نشانگر میزان مهارت و زمانی که به آن بازی‌ها اختصاص داده‌اند نیست. به همین علت کمپانی مایکروسافت به تغییراتی قابل توجه که بهتر دست آوردهای شخص را نشان می‌دهد، اشاره کرد.

Achievements

نایب رئیس بخش اکس باکس مایکروسافت، آقای «Mike Ybarra» اعلام کرد در حال کار کردن بر روی چیزی هستند که تغییراتی بنیادی در سیستم «Achievements» می‌دهد.

« ما در حال کار کردن بر روی تغییر بزرگتر و معنادارتری نسبت به دست آوردهای یک بازیکن برروی اکس باکس هستیم.»

ایشان ادامه دادند:« ما می‌توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم تا به بازیکنان این قابلیت را بدهیم که تاریخچه و وضعیت بازی کردن خود را نمایش دهند. به عنوان مثال فردی فقط بخش چند نفره‌ی عنوان «Halo 5» را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کند و شاید فقط ۲ هزار گیمراسکور داشته باشد. شما می‌خواهید که به مردم نشان دهید این فرد ممکن است گیمراسکور کمی داشته باشد و بازی‌های زیادی انجام ندهد اما در عنوان هیلو جزو بهترین‌هاست.»

« ما می‌خواهیم با قدرت این کار را انجام دهیم و به مردم این قابلیت را بدهیم که تاریخچه، وضعیت و نوع بازیکنی که هستند را به دیگران نشان دهند، بسیار بیشتر از چیزی که در حال حاضر با گیمراسکور قادر به انجامش هستند.»

درمورد چگونگی این سیستم ایشان فقط اشاره کردند که سیستم جدید نه جایگزین گیمراسکور، بلکه تکمیل کننده‌ی آن خواهد بود.

نظرات

 1. hitman68

  reach usa

  سیستم گیم اسکوریی (آچیومنت) که خودشون ابداع کردند رو میخوان بروزرسانی کنن یعنی یه جورایی تغییرات بنیادی بدن!! فقط نمیدونم ربطش به حرفهایی که دوستان میزنن چیه؟؟

  ربطی نداره
  صرفا چون مایکروسافت قراره اینکاره بکنه باید ترول بشه 😀
  حالا بعضیا هم کلا مثل من کنسول ندارن ولی میان میگن بجای اینا بازی بساز:D یا میگن فلان کن
  من اصلا هیچوقت Achievements برام مهم نبوده الانم نیس ولی خب خیلیا ب عشق همین هزار جور بازی رو تموم میکنن

 2. سیستم گیم اسکوریی (آچیومنت) که خودشون ابداع کردند رو میخوان بروزرسانی کنن یعنی یه جورایی تغییرات بنیادی بدن!! فقط نمیدونم ربطش به حرفهایی که دوستان میزنن چیه؟؟

 3. jhoobin

  voldmortجای کار روی استودیوهاش و ساخت ۴تا بازی درخورد کنسول دنبال چه چیزهایی رفته!:D

  این که چیزی نیست استاد اسپنسر خواب دیده بود ماریو رو داره رو xbox بازی میکنه به طرفدارا گفت ایا دوست دارید ماریو در xbox ببینید:| بجای اینکه به فکر ip های خودش باشهB-( اصن بازیی مثل ماریو میخواد بانجو خودشون داره میپوسه

 4. WCW

  Rezahajizadeganالان مشکل جوونهای ما اینه؟
  به من و تو چه ربطی داره کی ماهره کی مبتدی.بذاریم اینارو به عهده خود جوونها.شما برو بازی سازی بکن با استدیو ها قرارداد ببند…

  یعنی مشکل جوون ما مدل موی اوناست .. چقدر حرفه ای برداشت کردی دیالوگ دکتر رو.:|

 5. جای کار روی استودیوهاش و ساخت ۴تا بازی درخورد کنسول دنبال چه چیزهایی رفته!:D

 6. ADU_Tank

  این خیلی سیستم خوبیه که گیمراسکور معیار بازیکن حرفه ای یا آماتور بودن نباشه.
  چقدر قابل تحسینه که به این موضوع توجه کردن تا حق کسی ضایع نشه.
  بسیار عالی

 7. الان مشکل جوونهای ما اینه؟
  به من و تو چه ربطی داره کی ماهره کی مبتدی.بذاریم اینارو به عهده خود جوونها.شما برو بازی سازی بکن با استدیو ها قرارداد ببند…

نظر دهید