در رویداد «SXSW» دو عنوان جدید از مجموعه «Sonic» معرفی شد

به تازگی شرکت «SEGA» خبر‌های خوبی برای طرفداران شخصیت محبوب «Sonic» در رویداد «SXSW» داشته است؛ در این رویداد این شرکت دو نسخه جدید از این مجموعه پر طرفدار را معرفی کرد.

سگا در این رویداد عنوان «Sonic Mania Plus» را معرفی کرد که برای عرضه در تابستان برنامه ریزی شده است و همچنین تیزری از عنوان جدیدی مرتبط با مجموعه Sonic نشان داد.

این عنوان همراه با محتویات اضافی منتشر خواهد شد؛ این محتویات شامل، یک مود «Encore» با مراحل ریمیکس‌شده و مود رقابتی چهار نفره و دو کاراکتر جدید قابل بازی می‌شود.

کسانی که در حال حاضر «Sonic Mania» را دارند، می‌توانند آن را به صورت دیجیتالی به Sonic Mania Plus ارتقاء دهند. ظاهرا پلتفرم «PC» در رونمایی ذکر نشده، اما به احتمال زیاد کاربران استیم نیز می‌توانند به این ارتقاء دسترسی داشته باشند.

این عنوان قیمتی معادل ۲۹.۹۹ دلار در خرده‌ فروشی‌‌ها خواهد داشت و شامل یک کاور برگشت‌پذیر، کاور هولوگرافی  و همچنین یک آرت بوک ۳۲ صفحه‌ای می‌شود.

نسخه فیزیکی این عنوان در تابستان امسال برای پلتفرم‌های «PS4» و «Switch» و «Xbox One» منتشر خواهد شد.

عنوان دیگر که تنها تیزری از آن در این رویداد نمایش داده شد، احتمالا عنوان ریسینگی از این مجموعه خواهد بود که متاسفانه جزئیاتی زیادی از آن در دسترس نیست.

منبع

 

 

نظرات

  1. jhoobin

    sonic R باشه عالیه:x

  2. hitman68

    من اینطور حس میکنم یا واقعا هر ماه دارن یه سونیک میدن بیرون 😕
    من زمان سگا خیلی خوشم میومد ولی این اخریا ک نصب کردم خوشم نیومد. یجورایی انگار همشون تکراری هستن
    دیگ سونیک گذاشتم کنار:D

نظر دهید