بازی «The Quite Man» برای PS4/PC تایید شد

Square Enix بازی کاملا جدیدی را معرفی کرد. امشب و در خلال کنفرانس ویدئویی شرکت در E3 2018 ، بازی ای به نام The Quiet Man معرفی شد. همان طور که عنوان بازی بیان می‌کند، به طریقی “سکوت” در بازی دخیل است. زیر  عنوان بازی، همان طور که در تریلر دیده می‌شود، این طور می‌گوید:

“سکوت، با صدای بلند صدا می‌زند.”

در تریلر پخش شده، شخصی را که احتمال زیاد شخصیت اصلی بازی است، در حال کتک زدن دو نفر دیگر در خیابان است.

Square Enix اعلام کرد که جزییات بیشتری از بازی را در ماه آگوست امسال بیان می‌کند. بازی روی PC از طریق STEAM و همچنین برای پلی استیشن ۴، عرضه خواهد شد. در این مقطع، خبری از نسخه های بازی برای Xbox One  و نینتندو سویچ به میان نیامده است.

همچنین فیلمی رومانتیک کمدی با همین نام با بازی جان وین و به کارگردانی جان فورد در سال ۱۹۵۲ اکران شده است و به نظر نمی‌رسد ارتباط زیادی با بازی معرفی شده Square Enix داشته باشد.

می‌توانید تریلر پخش شده را در زیر مشاهده کنید:

[aparat id=”MNWud”]

احسان محمدی
Game , Movie , Music , Book And Comics

نظرات

 1. Akiba

  اینکه کاتسین هاش فیلمه به شدت حرکت بیخود و بی خاصیتی بود:| … اونم یه بازی از SE که از خداهای CGسازین!

  تا چندوقت پیش که همین خبر تاریخ عرضه و قیمتش اومد فکر میکردم قراره بازی AAA باشه و معرفیه E3 صرفا یه تیزر بود….شوکه (و نا امید، البته از بازی هم خوشم نیومد…) شدم دیدم یه بازی ایندی و ۱۵$یه! (بازی هم ۱ نوامبر میاد)

  The Quiet Man launches November 1 – Gematsu

 2. .Amirone

  این بازی تاپیکی براش زده نشده ؟ !
  اسکوار یه میل فرستاد از ویدئوی جدید ، داستان بازی و یکم گیم پلی و تاریخ ریلیز ، نمیدونم چه آزاریه لایو اکشن رو قاطی ماجرا کردن ، از دقیقه ۲:۴۰ به بعد از کار تبلیغیشون بدم نیومد . فقط فاز گیم پلی کاملا یاکوزاست !

نظر دهید