شایعه: بازی The Last of Us Part 2 امسال عرضه می‌شود

اخیراً یکی از نویسنده‌های سابق وبسایت خبری IGN طی رشته توئیتی اعلام کرد که بازی The Last of Us Part 2 صد در صد در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.
خانم Alanah Pearce که از نویسندگان سابق IGN به حساب می‌آید، در طول مدت زمان کاری خود در این وبسایت، روابط نزدیکی را با اهالی صنعت بازی به دست آورده و می‌توان به صحبت‌های ایشان تا حد زیادی اعتماد کرد. ابتدا موضوع به این شکل مطرح شد که خانم پیرس از عدم حضور The Last of Us Part 2 در لیست عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۹ ابراز تعجب کرد و هنگامی که به او توضیح دادند که این بازی هنوز تاریخ عرضه ندارد و به همین علت در لیست حاضر نیست، وی به این شکل پاسخ داد که این عنوان ۱۰۰% در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و این مورد را چندین بار توسط چندین منبع مختلف شنیده است، هرچند که امکان تغییر برنامه‌ها توسط شرکت Sony وجود دارد. البته کمی بعد این توییت‌ها توسط خود خانم پیرس حذف شدند.

بازی The Last of Us Part 2

شرکت Sony و استدیو Naughty Dog همچنان از ارائه جزئیات در رابطه با تاریخ عرضه بازی The Last of Us part 2 خودداری می‌کنند و حال که شایعات عرضه زودهنگام کنسول‌های نسل بعدی رو به افزایش قرار دارد و سونی نیز جزء غائبین نمایشگاه E3  سال ۲۰۱۹ به حساب  می‌آید، طرفداران بیش از پیش کنجکاو هستند تا تاریخ عرضه این عنوان مورد انتظار را بدانند.

شروین ژاوه
دانشجوی سال آخر حقوق. به نوشتن نقد و مقاله‌های مرتبط به بازی‌ علاقه دارم. طرفدار پروپاقرص اَسسینز کرید-رینبو سیکس سیج و بازی‌های نقش آفرینی‌هم هستم.

نظرات

 1. Akiba

  بحث اینه که تاریخی که میگه قبل از اون تاخیریه که همه ی بازی ها دارن، یا بعدش:-"

 2. Z-fan

  TLOU 2 که عملاً معلوم بود ۲۰۱۹ میاد
  تقریباً کمپین تبلیغاتی تمام بازی های بزرگ آینده سونی یجوری تو ۲۰۱۹ به نقطه نهایی میرسن که برا ۲۰۲۰ برن تو کار نسل بعد

  من دلم تاریخ عرضه سایبرپانک و متروید پرایم ۴ و بایونتا ۳ رو میخواست…چون واقعاً هیچ حدسی در مورد تاریخ عرضه شون و این که ۲۰۱۹ میان یا ۲۰۲۰ نمیشه زد

 3. vaan 2

  والا ما قبل از گفتن ایشونم ۲۰۱۹ منتظر بازی بودیم، من اینکه اتفاق خاصی بیفته که ۲۰۱۹ نیاد

نظر دهید