بعد از گذشت ۲۵ سال مجموعه شورش در شهر با عنوان جدیدی باز می‌گردد!

به نظر می‌‎رسد خبر‌های خوب برای گیمرها تمامی ندارد، اول از همه معرفی «Desperados III» و حالا بازگشت مجموعه «Streets of Rage» یا همان شورش در شهر خودمان! تقریبا بعد از ۲۵ سال این مجموعه خاطره انگیز که خاطرات زیبای ما را در گذشته ساخته، با عنوان جدید «Streets of Rage 4» باز می‌گردد.

این عنوان ظاهرا توسط «Lizardcube» و «Guard Crush Games» در حال توسعه است و «DotEmu» وظیفه نشر این عنوان را برعهده دارد. همچنین باید گفت که دو شخصیت اصلی «Axel Stone» و «Blaze Fielding» نیز باز خواهند گشت. تا کنون پلتفرمی برای انتشار و همچنین تاریخ عرضه این عنوان مشخص نشده است.

استودیو Lizardcube کار ریمیک عنوان کلاسیک «Sega» یعنی «Wonder Boy: The Dragon’s Trap» را برعهده داشت و همچنین استودیو Guard Crush Games اخیرا عنوان ساید اسکرولر «Beat ’em up» تولید کرده که «Streets of Fury» نام داشت و الهام گرفته بود، اما به این مجموعه سگا مرتبط نبود. همچنین اوایل ماه حاضر نیز DotEmu دنباله عنوان کلاسیک و رترو «Windjammers» با نام «Windjammers 2» معرفی کرد.

مجموعه Streets of Rage که در ژاپن «Bare Knuckle» نامیده می‌شود، یکی از مجموعه‌های قدیمی و محبوب شرکت سگا محسوب می‌شود که به صورت ساید اسکرولر و Beat ’em up دنبال می‌شد و در واقع ریشه در «Final Fight» و «Double Dragon» داشت که قبل از آن منتشر شدند. سه نسخه از این مجموعه در دهه ۹۰ میلادی منتشر شد، اما بعد از آن دیگر خبری از این عنوان نشد، همان‌طور که تقریبا این ژانر نیز تا حدودی به فراموشی سپرده شد.

نظر شما چیست؟ آیا انتظار معرفی این عنوان را داشتید؟

منبع: Kotaku

نظرات

 1. jhoobin

  ashkan.asمنظورم این بود که سگا با بازیهایی مثله شورش گلدن اکس شینوبی سونیک و…شد سگا همین بازیهارو اگه با تکنولوژی روز توسعه میداد کلی فروش میکرد

  سگا تو دوران دریم کست دقیقا کاری رو کرد که شما داری میگی اما دوتا مشکل وجود داشت که قبلا گفتمشون اول اینکه سگا نسل زود شروع کرد و برای زنده کردن ip هاش و ساخت بازی هایی که نیاز بازار بودن بسیار دیر عمل کرد تا جایی که فقط بعضیا رو دریم کست عرضه شدن یسری کلا به کنسول های دیگه منتقل شدن و یسری که اصن به مرحله قابل بازی هم نرسیدن….. دوم اینکه یسری از این ip های دوران جنسیس یا دوران دریم کست حتی با مدرن شدنم یا دیگه جوابگو نبودن یا نیاز بازار چیز دیگه ای بود… مثل اکو دلفین.شنمو(بزرگ ترین اشتباه سگا بود ساخت این بازی).یا فانتازی استار تهش سگا تونست از ریبوت sonic که دوقسمت فوق العاده sonic adventure میباشد سود کنه البته این ریبوت هم نتونست موفقیت sonic جنسیس بدست بیاره ۲ میلیون تونست بفروشه در حالی که sonic جنسیس بیشتر از ۱۰….

 2. ashkan.as

  pizzaعزیزم من دارن میگم این sor4 که قرار بیاد حتی به اندازه همون نسخه های قبلیش کیفیت و جذابیت نداره. چیکار به خدای جنگ دارم؟

  سه نسخه قبلی وقتی میخوای بازی کنی چند سانت دو طرف تصویر خالیه کلی تو ذوق ادم میخوره ولی چون بازی با تکنولوژی قدیم بوده و خاطره داریم ازش باهاش کنار میایم نسخه جدید فول اسکرینه از نظر گرافیکم تمام جزییات توش پیداس در مورد جذابتم هنوز که بازی منتشر نشده با سه چهار ثانیه تریلر نمیشه قضاوت کرد بذاریم منتشر بشه منصفانه تر میتونیم در موردش قضاوت کنیم همه ماهاییکه داریم در مورد این بازی اینجا نظر میدیم از طرفداران این بازی هستیم پس همه با هم انرژی مثبت بدیم و خوش بین باشیم تا یازیه خوبی بیرون بیاد و ازش لذت ببریم.

 3. ashkan.as

  pizzaمنم از همین میترسم که بازی رو خرابش کنن و خاطرات دوران کودکی ما هم زیباییش کم بشه توی ذهنمون. در مورد استاد کوشیرو هم همونطور که گفتم در هنر ایشان تردیدی نیست ولی از سال ۱۹۹۴ به بعد دیگه ملودی به درد بخوری که در حد ملودی‌ های قبلیش باشه نساخت، انگار که استعدادش رو یکدفعه از دست داده باشه (حسم اینطور بهم میگه:() الانم چند ساله فقط زده تو خط رمیکس و مونتاژ آهنگای موجود. دیگه اون آدم خلاق سابق با قدرت ساخت آهنگای افسانه‌ای نیست متاسفانه. البته امیدوارم پیش بینیم اشتباه دربیاد

  البته من اینو هم بگم نباید خیلی توقعمون از نسخه چهار بالا باشه توضیح میدم چرا اول که همون سه نسخه قبلی بدون عیب و ایراد نبودن نسخه یک که گرافیکش خیلی پایین بود سرعت بازی و عملکرد هم پایین بود فنون زیادی هم برا مبارزه نداشت شورش دو یکم گرافیکش بهتر شد فنونشم بیشتر ولی باز سرعت پایین بود شورش سه گرافیکش خوب شد سرعتم بالا رفت اگه جون از دست نمیدادی بهت ستاره میداد که این یه خلاقیت خوب بود ولی از عیباش هفت مرحله داشت که نسبت به دو نسخه قبلش یه مرحله کم شده بود بعد به شکل افراط گونه ای از رباط استفاده شده بود جذابیت این بازی به اکشن و مبارزه و حرکات رزمیه که بین انسان با انسان صورت میگیره نه رباط و تعداد زیاد مرحله و تو در تو بودن مراحل و فنون متنوع رزمی که اگر در این نسخه این موارد رعایت بشه یقین دارم میترکونه و اگر نشه بازی فروشی نمیکنه.

 4. ashkan.as

  xsoheilx

  مورتال کامبت از همون اول انحصاری سگا نبود.[​IMG]

  منظورم این بود که سگا با بازیهایی مثله شورش گلدن اکس شینوبی سونیک و…شد سگا همین بازیهارو اگه با تکنولوژی روز توسعه میداد کلی فروش میکرد

 5. xsoheilx

  ashkan.asدر جواب دوستانیکه که گفته بودن اکسل ریش داره باید بگم که تو نسخه یک که در سال ۱۹۹۱ منتشر شد یک بیو گرافی مختصر از هر سه شخصیت زده بود که توش اکسل ۲۲ سال داشت چون این بازی یک روند داستانی داره الان اکسل ۴۹ سالشه که منطقیه شکلش اینطوری باشه.در مورد بازیم نمیشه با دیدن چند ثانیه قضاوت کرد باید منتشر بشه باور کنید بجز طراحی دستی جور دیگه ای نمیشه این بازیرو تولید کرد که اون حس نوستالژیکشم حفظ بشه اون دوستاییم که میگن سه بعدی این بازی اصلا مال سه بعدی نیست.فکر کنم همه دهه شصتیا که این بازیو انجام دادن باهام هم نظر باشن که موزیک این بازی از زمان خودش جلوتر بود اونم فقط بخاطر استاد کوشیرو بود ای کاش تو این نسخه هم کارو به استاد بدن.دوستان من از سگا بشدت گله مندم این بازی و چنتا معدود بازیهای دیگه مثل mortal kombat شناسنامه سگا هستن سگا با حراج کردن این بازیها که حداقل منو هم نسلام باهاشون کلی خاطره داریم داره خودشو بی هویت میکنه ای کاش مدیرانش قدری خرد داشتند و این بازیهارو خودشون با همون تیمی که این سه گانه فوق العاده رو خلق کرد توسعه میدادند در اخر فقط ارزو میکنم که در این نسخه شخصیت ادام و مکس رو حتما بذارن و طوری طراحی کنن که به خاطرات ما لطمه نخوره من در کمال احترام به همه نظر شخصیمو گفتم ارزوی سلامتی برا همه دوستان.

  مورتال کامبت از همون اول انحصاری سگا نبود.

 6. arnino

  AMIN-SCORPION

  داداش خیلی کول نشون میده اینکه مدام به ملت بگی بشین خدا جنگتو بازی کن 😐

  بس‌که پراستیتوتش کردن : ))

 7. pizza

  ashkan.asفقط ارزو میکنم که در این نسخه شخصیت ادام و مکس رو حتما بذارن و طوری طراحی کنن که به خاطرات ما لطمه

  منم از همین میترسم که بازی رو خرابش کنن و خاطرات دوران کودکی ما هم زیباییش کم بشه توی ذهنمون. در مورد استاد کوشیرو هم همونطور که گفتم در هنر ایشان تردیدی نیست ولی از سال ۱۹۹۴ به بعد دیگه ملودی به درد بخوری که در حد ملودی‌ های قبلیش باشه نساخت، انگار که استعدادش رو یکدفعه از دست داده باشه (حسم اینطور بهم میگه:() الانم چند ساله فقط زده تو خط رمیکس و مونتاژ آهنگای موجود. دیگه اون آدم خلاق سابق با قدرت ساخت آهنگای افسانه‌ای نیست متاسفانه. البته امیدوارم پیش بینیم اشتباه دربیاد

 8. pizza

  che-jalebبزار حرفتو با یه مثال نشون بدم
  : تام و جری چرا بازیش مثل اونجر نیست

  این بازیه با سبک کنقرض شده با تم کارتونی فانتزی
  نه این بازی انیمه بوده – نه کراش بوده – نه آنچارتد بوده و ………..

  توقعاتون دیگه از خدا هم رد شده
  کسی مجبورت نرده یع بازی نوستالژی خیلی قدیمی با همون سبک قراره دوباره ساخته بشه بازی کنی
  بشین خدا جنگتو بازی کن به چیزا دیگه هم کار نداشته باش

  عزیزم من دارن میگم این sor4 که قرار بیاد حتی به اندازه همون نسخه های قبلیش کیفیت و جذابیت نداره. چیکار به خدای جنگ دارم؟

 9. در جواب دوستانیکه که گفته بودن اکسل ریش داره باید بگم که تو نسخه یک که در سال ۱۹۹۱ منتشر شد یک بیو گرافی مختصر از هر سه شخصیت زده بود که توش اکسل ۲۲ سال داشت چون این بازی یک روند داستانی داره الان اکسل ۴۹ سالشه که منطقیه شکلش اینطوری باشه.در مورد بازیم نمیشه با دیدن چند ثانیه قضاوت کرد باید منتشر بشه باور کنید بجز طراحی دستی جور دیگه ای نمیشه این بازیرو تولید کرد که اون حس نوستالژیکشم حفظ بشه اون دوستاییم که میگن سه بعدی این بازی اصلا مال سه بعدی نیست.فکر کنم همه دهه شصتیا که این بازیو انجام دادن باهام هم نظر باشن که موزیک این بازی از زمان خودش جلوتر بود اونم فقط بخاطر استاد کوشیرو بود ای کاش تو این نسخه هم کارو به استاد بدن.دوستان من از سگا بشدت گله مندم این بازی و چنتا معدود بازیهای دیگه مثل mortal kombat شناسنامه سگا هستن سگا با حراج کردن این بازیها که حداقل منو هم نسلام باهاشون کلی خاطره داریم داره خودشو بی هویت میکنه ای کاش مدیرانش قدری خرد داشتند و این بازیهارو خودشون با همون تیمی که این سه گانه فوق العاده رو خلق کرد توسعه میدادند در اخر فقط ارزو میکنم که در این نسخه شخصیت ادام و مکس رو حتما بذارن و طوری طراحی کنن که به خاطرات ما لطمه نخوره من در کمال احترام به همه نظر شخصیمو گفتم ارزوی سلامتی برا همه دوستان.

 10. AMIN-SCORPION

  che-jalebبزار حرفتو با یه مثال نشون بدم
  : تام و جری چرا بازیش مثل اونجر نیست

  این بازیه با سبک کنقرض شده با تم کارتونی فانتزی
  نه این بازی انیمه بوده – نه کراش بوده – نه آنچارتد بوده و ………..

  توقعاتون دیگه از خدا هم رد شده
  کسی مجبورت نرده یع بازی نوستالژی خیلی قدیمی با همون سبک قراره دوباره ساخته بشه بازی کنی
  بشین خدا جنگتو بازی کن به چیزا دیگه هم کار نداشته باش

  داداش خیلی کول نشون میده اینکه مدام به ملت بگی بشین خدا جنگتو بازی کن 😐

 11. che-jaleb

  pizzaبزارید خیالتونو راحت کنم، به این ریمیک امیدی نداشته باشید… گرافیکش که بیش از حد فانتزیه، گروه گرافیستش هم ژاپنی هم نیست و لذت انیمه رو به آدم انتقال نمیده. (انقد اوسکولن واسه axel ریش سبیل گزاشتن :|) استاد کوشیرو هم آهنگاش بگیر نگیر داره بعضی آهنگاش خیلی عالیه بعضیاشم آشغال. از همه اینا که بگذریم، وقتی خود سگا برا این کار بودجه کمی درنظر گرفته و کار رو داده دست یه تیم درجه دو، دیگه نتیجه مشخصه…..

  بزار حرفتو با یه مثال نشون بدم
  : تام و جری چرا بازیش مثل اونجر نیست

  این بازیه با سبک کنقرض شده با تم کارتونی فانتزی
  نه این بازی انیمه بوده – نه کراش بوده – نه آنچارتد بوده و ………..

  توقعاتون دیگه از خدا هم رد شده
  کسی مجبورت نرده یع بازی نوستالژی خیلی قدیمی با همون سبک قراره دوباره ساخته بشه بازی کنی
  بشین خدا جنگتو بازی کن به چیزا دیگه هم کار نداشته باش

 12. pizza

  بزارید خیالتونو راحت کنم، به این ریمیک امیدی نداشته باشید… گرافیکش که بیش از حد فانتزیه، گروه گرافیستش هم ژاپنی هم نیست و لذت انیمه رو به آدم انتقال نمیده. (انقد اوسکولن واسه axel ریش سبیل گزاشتن :|) استاد کوشیرو هم آهنگاش بگیر نگیر داره بعضی آهنگاش خیلی عالیه بعضیاشم آشغال. از همه اینا که بگذریم، وقتی خود سگا برا این کار بودجه کمی درنظر گرفته و کار رو داده دست یه تیم درجه دو، دیگه نتیجه مشخصه…..

 13. jhoobin

  اینم تاپیک بازی برا دوستانی که ندیدن;)
  Streets of Rage 4

  ولی دریم کست قبل نابود شدنش بازیای خوبی براش در دست ساخت بود حتی halo هم براش تایید شده بود حیف شد:-<

 14. AMIN-SCORPION

  kimsungbabakیادش به خیر streets of rage 1 سگا دگمه (فکر کنم c) رو میزدی و یه پلیس از پشت میومد آر پی جی شلیک میکرد 😡
  واقعا اون موقع چقدر بی دغدغه بودیم و چه لذتی میبردیم از بازی ها

  a بود پلیس
  c پرش بود

 15. یادش به خیر streets of rage 1 سگا دگمه (فکر کنم c) رو میزدی و یه پلیس از پشت میومد آر پی جی شلیک میکرد 😡
  واقعا اون موقع چقدر بی دغدغه بودیم و چه لذتی میبردیم از بازی ها

 16. jhoobin

  xbla69به نظرم خیلی خفن میشه اتفاقا

  داستانش کلیشه خالیه تمش فانتزیه همین سگا از رو final fight یدونه ساخت و مفت نمی ارزید….=; البته با توجه به یاکوزا شایدم بازی خوبی بشه ازش داد

 17. xbla69

  jhoobin

  نه دیگه AAA برا شورش یکم زیاده:Dفکرش بکنید با اون تم فانتزی تبدیل به یه AAA بشه…..:|

  View attachment 92181

  به نظرم خیلی خفن میشه اتفاقا

 18. jhoobin

  xsoheilxاین سگا هم سر دریم کست فکر کرد دنیا به آخر رسیده و کنسول و آی پی ها رو یه لگد زد پشتشون تماما و یهو از دنیای گیم فرار کرد!
  در حالیکه اگه میموند مطمئنم قطعا برمیگشت. ساترن شکست خورده ترین کنسولش با تمام فیل شدن ها تو ژاپن فروش خوبی داشت، دریم کست هم لیست بازیاشو آدم میبینه اصلا یه حالی میشه چقدر کنسول خفنی بوده.
  الانم باز دلیلش مدیریت ضعیفه که از ظرفیت این بازیهای قدیمیش استفاده نمیکنه. همین شورش چرا نتونه یه بازی AAA خفن باشه؟

  نه دیگه AAA برا شورش یکم زیاده:Dفکرش بکنید با اون تم فانتزی تبدیل به یه AAA بشه…..:|
  من فقط خود دریم کست میبینم دلم میخواد یکی داشته باشم شما که بازیاش مبینی….:Dسگا هیچوقت به ip هاش لگد نزد فقط دیر برا ساختشون اقدام کرد sor4 چهار بار کنسل شد :-$ چون مدیریتشون ضعیف بود حقم داشتن نصف اون ip بدرد غرب نمی خورد….شکستشون فقط بازی نبود دلایل دیگه هم داشت مثل عدم همایت EA استفاده از CD بجای DVD بازگشت PS البته DREAMCAST DVD هم معرفی شد ولی……………:-< کلا DREAMCAST بد موقعی روانه بازار کردن کلی از بازی های دریم کست به xbox.ps2.gamecube منتقل شد بدبختا کل پول از دست دادن چجوری ادامه میدادن پتر مور چه تلاشی کرد ولی اخر با مدیریت بد و خیانت microsoft مواجه شد:D
  View attachment 92181

 19. xsoheilx

  این سگا هم سر دریم کست فکر کرد دنیا به آخر رسیده و کنسول و آی پی ها رو یه لگد زد پشتشون تماما و یهو از دنیای گیم فرار کرد!
  در حالیکه اگه میموند مطمئنم قطعا برمیگشت. ساترن شکست خورده ترین کنسولش با تمام فیل شدن ها تو ژاپن فروش خوبی داشت، دریم کست هم لیست بازیاشو آدم میبینه اصلا یه حالی میشه چقدر کنسول خفنی بوده.
  الانم باز دلیلش مدیریت ضعیفه که از ظرفیت این بازیهای قدیمیش استفاده نمیکنه. همین شورش چرا نتونه یه بازی AAA خفن باشه؟

 20. jhoobin

  Hooman.Jبخوام درمورد vanquish و bayonetta حرف بزنم خب هیشکی نباید انتظار داشته باشه که یه عنوان جدید فروش تخیلی کنه اما اگه سگا با سرمایه گذاری خوب همینارو ادامه میداد الان ۲ تا ip شاخ از نظر فروش داشت
  دادن بازی به شرکت نوپا ریسکه ریسک
  خودشم من منظورم اینه که سگا اصلن ناشریم نخواسته داده یکی دیگه ناشر شه 😐
  سگا خیلی خیلی پول داره الان نمیدونم منتظر چیه
  کنسول جدید؟
  سگا ۲ تا شرکت اصلی گیم سازیش فقط بازی استراتژی میسازن مشخصه که واسه کنسول نمیشه 😐
  سونیک خب یه نسخه خوب شد ولی همش خوب شد؟
  جایگاه ماریو و سگا رو مقایسه کن
  مثلا yakuza خیلی فروش داشت تا چن وقت پیش؟
  بحث درمورد سگا خیلی وقت میخواد قضیه ریشه ای هست
  خودم فن سگا ام ولی خب ایراد کم نداره متاسفانه

  با این همه ایراد باید منتظر فوت ceo سگا باشی:D برعکس اون بنده خدایی که سکته کرد مرد اصن خرج نمی کنه….. حق با شماست کاراشون کلا عجیبه ip هاشون میدن به شرکتای جدید یه بازی خوب در میارن(sonic mania و alien بازیایه خوبین) از اون طرف به شرکتای اصلیشون بودجه کافی برای ساخت یه بازی درست حسابی نمیدن و اخرش اشغالی مثل sonic forces میدن بیرون(یاکوزا که فرق داره اگه کارگردانش نبود الان منقرض شده بود)…. واقعن دنبال چین؟:-? دلیل اینکه نه اینا برا شنمو خرج می کنن نه سونی که مشخصه…. شکست تجاری….:D بازی هنرمندانه و یه اثر خاصه نه یه بازی پرفروش….. باور کنید یکی از دلایل شکست سگای پیشین همین شنمو بنظرم اگه وقتشون با این بازی تلف نمی کردن و تمرکزشون رو بازی هایی با تم غربی(مثل headhunter) میزاشتن اگه گندم میزدنم یه نسل دیگه شاید می تونستن دووم بیارن همونطور که نینتندو دوام اورد و راهش عوض کرد:D

 21. Hooman.J

  jhoobin

  شدن که میشه sor4 برا dreamcast داشت میومد دوربینش کلاسیک ولی سه بعدی هم بود و یه جاهاییش fp:-?
  یسری کاراشون اشتباه به sonic team اهمیتی نمیدن(دلیلش مردمم میتونن باشن که هی سونیک های اشغالی رو میخرن) برا بایونتا که نمی خوان خرج کنن و دادنش دست نینتندو :|ولی اینکه ip هاشوت میدن دست شرکتای نو پا اصن بد نیست:D….
  خیلی هم خوبه با نتیجه گرفتن از این شرکتا می خرتشون همین سازنده های sonic mania رو مگه ندیدی چقدر خوب کار کردن:D بنظرم اینا همچنان تو فکر ساخت کنسولن بنظرم اینا بیشتر دنبال شرکت ها و عناوین غربی هستن تا مثل قبل با کله زمین نخورن:D

  بخوام درمورد vanquish و bayonetta حرف بزنم خب هیشکی نباید انتظار داشته باشه که یه عنوان جدید فروش تخیلی کنه اما اگه سگا با سرمایه گذاری خوب همینارو ادامه میداد الان ۲ تا ip شاخ از نظر فروش داشت
  دادن بازی به شرکت نوپا ریسکه ریسک
  خودشم من منظورم اینه که سگا اصلن ناشریم نخواسته داده یکی دیگه ناشر شه 😐
  سگا خیلی خیلی پول داره الان نمیدونم منتظر چیه
  کنسول جدید؟
  سگا ۲ تا شرکت اصلی گیم سازیش فقط بازی استراتژی میسازن مشخصه که واسه کنسول نمیشه 😐
  سونیک خب یه نسخه خوب شد ولی همش خوب شد؟
  جایگاه ماریو و سگا رو مقایسه کن
  مثلا yakuza خیلی فروش داشت تا چن وقت پیش؟
  بحث درمورد سگا خیلی وقت میخواد قضیه ریشه ای هست
  خودم فن سگا ام ولی خب ایراد کم نداره متاسفانه

 22. che-jaleb

  xbla69زیاد جای خوشحالی نداره . سونیک ۴ هم یه زمانی اومد همه قبلش هایپ بودن بعدش دیدیم چی شد …

  سگا اگه براش مهم بود این بازیو نمیداد شرکتای دیگه بسازن و استودیو های خودش میساختن. داره با بودجه کم این بازیو جم میکنه و با اسمش میخواد سود زیاد کسب کنه همین .

  سعی کن از بازی مورد علاقه ات لذت ببری
  از داشته هات لذت ببر
  از چیزی که دوسش داری لذتت ببر اصلا متا – چرا فلان استودیو ساخته و ……. برا کسیه که گیمر واقعی نیست و منفی باشه فقط دنبال ایراد گرفتنه
  بجا اینکه اوقات خودتو تلخ کنی از زندگیت از بازی مرد علاقه ات لذت ببر
  تاکیدم میکنم زندگی مگه چقدره که بخوای خودتو آزار بدی پس از بازی مورد علاقه ات اگر هست لذت ببر

  این سبک بازی نیاز به سرمایه گذاری زیاد مثل انچارتد نداره
  سبکی که بازی بوده و میخواد بیاد سبک فراموش شده اس و منقرض شده و برا ماها یاداور دوران گذاشته اس
  قرار نیست با بازیا سبک دیگه و جدید مقایسه بشه

 23. jhoobin

  Hooman.Jحالا سه بعدی آرزو عه اصلن باید بررسی کرد و دید که میشه یا نه
  ولی اینکه سگا اهمیتی نمیده به این فرانچایز محبوب و میسپاره یه یه تیم نوپا باعث تعجبه
  والا سگا سامی کم پول نداره عنوان بسازه
  Atlus رو خرید Relic رو خرید
  TMS که از انیمه سازای خوبه رو داره
  ولی نه رو Shenmue سرمایه گذاشت نه رو Streets و نه رو بایونتا
  Yakuza هم که بیشتر مطرح میشه با سرمایه کمی ساخته میشه
  والا پول سگا الان از راکستارم بیشتره ولی نمیدونم فازش چیه
  فقط ریمستر میده یا اینکه عناوینشو اجاره میده به عبارتی
  فقط داره پول جم میکنه
  (الان ماریو های سه بعدی نتیجه نگرفتن؟ والا خیلیا مثل خودم به خاطر همین ماریو سه بعدی Wii U هم گرفتن. سونیک هم به خاطر بی لیاقتی های سگا موفقیتش خیلی عظیم نبود)

  شدن که میشه sor4 برا dreamcast داشت میومد دوربینش کلاسیک ولی سه بعدی هم بود و یه جاهاییش fp:-?
  یسری کاراشون اشتباه به sonic team اهمیتی نمیدن(دلیلش مردمم میتونن باشن که هی سونیک های اشغالی رو میخرن) برا بایونتا که نمی خوان خرج کنن و دادنش دست نینتندو :|ولی اینکه ip هاشوت میدن دست شرکتای نو پا اصن بد نیست:D….
  خیلی هم خوبه با نتیجه گرفتن از این شرکتا می خرتشون همین سازنده های sonic mania رو مگه ندیدی چقدر خوب کار کردن:D بنظرم اینا همچنان تو فکر ساخت کنسولن بنظرم اینا بیشتر دنبال شرکت ها و عناوین غربی هستن تا مثل قبل با کله زمین نخورن:D

 24. che-jaleb

  HITMAN ISO 9001دو سال پیش بود فکر کنم خبر Double Dragon IV که اومد میخواستیم پَر دربیاریم! ولی وقتی خود بازی اومد با اینکه بازی خوبی بود اما عالی ام نبود و کم کاری هایی مشاهده شد. موسیقی مثل دوران میکرو جادویی نبود، طراحی مراحل ساده و پیش پا افتاده بود، باس فایت های جدید و خفنی تو بازی قرار نداده بودن و…

  حالا ببینیم این چه میکنه.

  از الان توصیه میکنم شما این بازی رو تهیه نکن نه اورجینال نه کرک شده
  فقط خودتو آزار خواهی داد
  همون آنچارتد و خدا جنگ و …… بازی کن لذتتو ببر

 25. Hooman.J

  mario…RE..SHسه بعدی کردن چنین عناوینی که دوبعدی های قدیمی بودن ریسکیه واقعا. مثل ماریو و سونیک یا همین شورش در شهر. شاید خیلی خوب بشه شایدم خیلی بد. یادمه پلی استیشن ۱ بازی ای اومد که همه میگفتیم شورش در شهر سه بعدی هستش، اسمش Fighting Force بود. شماره ۱ و ۲. هردو هم خیلی ضعیف و الان تو gamespot نمراتش ۳ و ۴ هست. البته خب اون سه بعدی سارزیا هم واسه سالای ۱۹۹۷ و ۱۹۹۹ بودن و شاید الان اگه یه تیم قوی و خوش ایده بیاد و سه بعدی کنه نتیجه خیلی هم طلایی بشه.

  حالا سه بعدی آرزو عه اصلن باید بررسی کرد و دید که میشه یا نه
  ولی اینکه سگا اهمیتی نمیده به این فرانچایز محبوب و میسپاره یه یه تیم نوپا باعث تعجبه
  والا سگا سامی کم پول نداره عنوان بسازه
  Atlus رو خرید Relic رو خرید
  TMS که از انیمه سازای خوبه رو داره
  ولی نه رو Shenmue سرمایه گذاشت نه رو Streets و نه رو بایونتا
  Yakuza هم که بیشتر مطرح میشه با سرمایه کمی ساخته میشه
  والا پول سگا الان از راکستارم بیشتره ولی نمیدونم فازش چیه
  فقط ریمستر میده یا اینکه عناوینشو اجاره میده به عبارتی
  فقط داره پول جم میکنه
  (الان ماریو های سه بعدی نتیجه نگرفتن؟ والا خیلیا مثل خودم به خاطر همین ماریو سه بعدی Wii U هم گرفتن. سونیک هم به خاطر بی لیاقتی های سگا موفقیتش خیلی عظیم نبود)

 26. mario...RE..SH

  AAKH1361یک ورژن از شورش در شهر رو یادمه یک گروه از طرفداران پر پا قرص این بازی درست کردن تقریبا هفت هشت سال این بازی رو توسعه دادن و چندین ورژن ازش بیرون دادن اسمش هم Street of rage remake هست

  به جرات بگم اگر این بازی از کل این سه گانه بهتر نباشه کمتر نیست
  بازی ترکیبی از بازیکنان هر سه تا شورش و ترکیبی از مراحل هر سه شورش بعلاوه کلی مراحل جدید و راه مخفی ها هست که لذت بازی رو فوق‌العاده بالا برده با همون حال هوایی بازی اصلی

  اولین بار که دانلود کردم پیش خودم گفتم نکنه با یک بازی ضعیف روبرو بشم و خاطرات کودکی رو خراب کنه
  اما وقتی بازی کردم دیدم به مراتب از خود سازندگان اصلی بازی رو بهتر جذاب تر کاملتر در آوردن
  حتی دو تا مرحله مخفی شورش سه هم که موتورسواری رو پل بود هم بهش اضافه شده
  در کل بازی واقعا عالی هست و مشخص هست عاشقان و طرفداران سینه چاکش درست کردن
  بازی چندین شروع مختلف و چندین پایان مختلف داره
  حتی قرار شد بازی برای پلی چهار و ایکس‌باکس پورت بشه

  ولی متاسفانه بعد از هفت سال توسعه پارسال سگا ازشون تهدید به شکایت کرد و مدعی شد این عنوان متعلق به اونها هست و متاسفانه کار ادامه پیدا نکرد و سایت خاموش شد
  این عنوان رو با نام Street of rage remake v5 می‌توانید پیدا کنید آخرین ورژن هم ۵.۱ بود
  حجمش هم ۱۰۰-۱۵۰ مگ بود برای PC
  این عنوان فوق‌العاده رو مخصوصا طرفداران قدیمی از دست ندهند

  Sent from my XT1562 using Tapatalk

  بله منم بازیش کردم اونو .. خیلی عالی بود و ایده های قششنگی هم اضافه کرده بودن … البته خب این که به کل سه گانه می ارزید به این خاطر هم بود که اون بازیا سال ۹۳ میلادی بودن و اینا فکر کنم ۲۰۰۹ ساخته بودن و طبعا لان خیلی دستشون بازتر بوده. کلا این ریمیکی که فن ها ساخته بودن فوق العادس و یه SOR باز حتما باید کنار اون سه گانش داشته باشتش. امیدوارن این ورژن جدید هم یه تجربه خیلی مثبتی بشه که بتونه حتی سری رو احیا کنه و حتی منجر به ریبوت بازی بشه.

 27. mario...RE..SH

  Hooman.Jبه شخصه در لحظه اول که خبرو دیدم از جام پریدم ولی وقتی دیدم سازنده یکی دیگس یه جوری شدم
  به عنوان یه سگا فن میگم که شورش درومده
  اون از shenmue
  این از این
  اون از بایونتا
  همرو داده اینور اونور
  در مورد تریلر
  با توجه به دشمنا و ساختار گیم پلی میشه گفت یه ریمیک سادس
  امیدوارم یهو نیان بگن پلتفرم ios و android
  فک کنم باید آرزوی streets of rage سه بعدی رو به گور ببرم

  سه بعدی کردن چنین عناوینی که دوبعدی های قدیمی بودن ریسکیه واقعا. مثل ماریو و سونیک یا همین شورش در شهر. شاید خیلی خوب بشه شایدم خیلی بد. یادمه پلی استیشن ۱ بازی ای اومد که همه میگفتیم شورش در شهر سه بعدی هستش، اسمش Fighting Force بود. شماره ۱ و ۲. هردو هم خیلی ضعیف و الان تو gamespot نمراتش ۳ و ۴ هست. البته خب اون سه بعدی سارزیا هم واسه سالای ۱۹۹۷ و ۱۹۹۹ بودن و شاید الان اگه یه تیم قوی و خوش ایده بیاد و سه بعدی کنه نتیجه خیلی هم طلایی بشه.

 28. jhoobin

  ADU_Tankواقعا چقد تو خوش بین بودی که شماره بعدی ای هم ساخته خواهد شد:D
  میشه لطفا خوش بین باشی به PoP بعدی یا حداقل Prototype 3:D[-o<
  فکر نکنم دیگه دست سگا باشه. دو تا استودیو ناشناس(Lizardcube و Guard Crush Games) با یه ناشر فرانسوی(DotEmu که همچنین ناشر Double Dragon هم هست) بازی رو گرفتن دستشون.

  نه مال سگا اسمش تو تیزر هست خوش بین نبودم فقط تصور کردم که axel این شکلی میشه:D

 29. jhoobin

  Romellبازی Comix Zone شماره دوش یعنی میشه یه روزی ساخته بشه !! [-o<

  اسکیچ ترنر شخصیت اصلی بازی اون موش همراهش رو Bro صدا میکرد ! :)):x

  بازی نبود که ! تو زمان خودش یه چیز دیوانه کننده ای بود ! اولین بار این بازی رو دیدم دقیقا یادمه پشت شیشه کلوپی من بازی رو برای اولین بار دیدم قشنگ میخ شدم و انیمیشن های ضربات رزمی شخصیت بازی ( تیو موندولیو میزد یعنی خدا :Praying:) و اون تیپ خفنش رو دیدم و اون گرافیک عالی بازی و یعنی چشمام داشت دقیقا برق میزد @-)۸-> ( دقیقا انگاری یکی یه گنجی ، چیزی پیدا کرده )

  و رفتم و بازیش کردم و چقدر هم بهم کیف داد ! هیچ وقت یادم نمیره ! :(( و همون شبش هم بازی رو از همو کلوب کرایه کردم و رفتم خونه بازیش کردم و تابستون هم بود و شبا بیدار و تا صبح مینشستم بازی میکردم و ….. :x~o)

  موسیقی بازیش که اون زمان اصلا اون طوری بازی ها نمیساختن موسیقی هاشون رو . و عجیب موسیقی هم داشت ! comix zone 😮 از اولین بازی هایی هم بود که آخر بازی دو تا پایان داشت و خلاصه امیدوارم روزی نسخه دومش ساخته بشه ! [-o<

  اینم از comix zone 3d که کنسل شد:(اولی خداییش عجب بازیی بود خیلی هم سخت بود عجب طراحی هم داشت گرافیک هنریش هنوزم عالیه:-SSکلا Sega Technical Institute با اون مدیریت بد سگا و رفتن مارک سرنی ترکید:-w

 30. ADU_Tank

  jhoobinمن همیشه فکر میکردم axel تو شماره بعدی ریش میزاره و پیر تر میشه که به حقیقت تبدیل شد:grin:
  این قسمت دست سگا نیست؟

  واقعا چقد تو خوش بین بودی که شماره بعدی ای هم ساخته خواهد شد:D
  میشه لطفا خوش بین باشی به PoP بعدی یا حداقل Prototype 3:D[-o<
  فکر نکنم دیگه دست سگا باشه. دو تا استودیو ناشناس(Lizardcube و Guard Crush Games) با یه ناشر فرانسوی(DotEmu که همچنین ناشر Double Dragon هم هست) بازی رو گرفتن دستشون.

 31. jhoobin4 تو دوران dreamcast داشت ساخته میشد ویدیو هاشم هستcomix zone هم تو دوران saturn…. ولی یه دفعه سگا به چیز رفت و کنسل شد……:D
  …………….
  عجب خبری چه بازیایی تو این نسل برگشتن…. واقعن بازگشت تک تکشون تا دو سه سال پیش در حد ارزو بود:(( crash برگشت sonic برگشت spyro برگشت re برگشت rare با bt برگشت:x فقط مونده متال اسلاگ و رقیب همیشگی شورش final fight (که البته با این سیاستای جدید کپکام عمرا یه بازی انیمه ای دیگه بسازن:(()
  تاپیکشم زدم تا پیرمردا نگیرنش 😀

  بازی Comix Zone شماره دوش یعنی میشه یه روزی ساخته بشه !! [-o<

  اسکیچ ترنر شخصیت اصلی بازی اون موش همراهش رو Bro صدا میکرد ! :)):x

  بازی نبود که ! تو زمان خودش یه چیز دیوانه کننده ای بود ! اولین بار این بازی رو دیدم دقیقا یادمه پشت شیشه کلوپی من بازی رو برای اولین بار دیدم قشنگ میخ شدم و انیمیشن های ضربات رزمی شخصیت بازی ( تیو موندولیو میزد یعنی خدا :Praying:) و اون تیپ خفنش رو دیدم و اون گرافیک عالی بازی و یعنی چشمام داشت دقیقا برق میزد @-)۸-> ( دقیقا انگاری یکی یه گنجی ، چیزی پیدا کرده )

  و رفتم و بازیش کردم و چقدر هم بهم کیف داد ! هیچ وقت یادم نمیره ! :(( و همون شبش هم بازی رو از همو کلوب کرایه کردم و رفتم خونه بازیش کردم و تابستون هم بود و شبا بیدار و تا صبح مینشستم بازی میکردم و ….. :x~o)

  موسیقی بازیش که اون زمان اصلا اون طوری بازی ها نمیساختن موسیقی هاشون رو . و عجیب موسیقی هم داشت ! comix zone 😮 از اولین بازی هایی هم بود که آخر بازی دو تا پایان داشت و خلاصه امیدوارم روزی نسخه دومش ساخته بشه ! [-o<

 32. Version 7

  برای من مهم‌ترین خبرِ این چند سال اخیر بود… خیلی هایپ شدم و فقط گرافیک انیمیشنِ دوبعدی که خیلی با سری‌های قبلی متفاوته برام جای سئوال بود اما باز هم انقدر خبر ناگهانی و عجیب بود که از خوشحالیم کم نکرد… بعد از یک روز که مقداری در مورد سازندگانش جستجو کردم حالا با احتیاط بهش نگاه میکنم… اینطور که تو سایتشون زده ۶ نفر روی بازیِ به این مهمی دارن کار میکنن! و این موضوع خطر کم بودنِ محتوا رو بالا میبره.

  حداقل انتظار من به عنوان یه طرفدار قدیمی اینه که بازی ۴ یا ۵ تا شخصیت قابل بازی و مراحل زیاد و پایان‌های متفاوت داشته باشه. (حدس میزنم در کنار یکی دو تا شخصیتِ احتمالی جدید، حداقل سَمی که احتمالا حالا بزرگ شده یکی دیگه از شخصیت‌های قابل بازی باشه و البته شاید آدام و مکس، زان نباشه موردی نیست )
  مکانیزم‌های بازی هم باید به روز بشه و ارزش تکرار بالایی داشته باشه. مراحل بازی باید انقدر زیاد باشه که مثه شماره‌های قبلی دو سه ساعته تموم نشه و مسیرهای قابل انتخاب مثل شماره‌ی سوم باید با تنوع بالاتری برگردن. خلاصه این بازی پتانسیل خیلی بالایی داره و میتونه بازیِ خوبی دربیاد، امیدوارم چیز ماندگار و با ارزشی بشه و پایان غم‌انگیزی بر این سریِ باشکوه نباشه.

 33. jhoobin

  ADU_TankAxel چقد پیر شده:(:D
  امیدوار بودم که سبک بازی رو عوض نکنند که بعد دیدن تریلر فهمیدم که نه تنها سبک رو عوض نکردند بلکه کار خوبی که کردند این بود که گرافیک رو کامیکی درست کردند تا اون حس قشنگ نوستالژیک و Retro رو بشه حس کرد.
  بازی موفقی باشه یا نباشه من که می خرمش:D چون این دیگه برای ما فقط بازی نیست. پول میدیم تا خاطره دوران بچگی و نوستالژی بخریم.

  من همیشه فکر میکردم axel تو شماره بعدی ریش میزاره و پیر تر میشه که به حقیقت تبدیل شد:grin:
  این قسمت دست سگا نیست؟

 34. jhoobin

  Romellآقا عجب خبری ! یکی از آرزوهام بود ! همیشه میگفتم چرا این بازی رو ادامش رو نمیسازن ! حالا ببینید چه فروشی هم میکنه ! استارتش خورده و من شک ندارم بازی فروش خوبی هم میکنه و ادامش بازم ساخته میشه .
  منو این هم خوشبختی محاله !!:x

  زنده شدن خاطرات !:(( ما پیر مرد ها ! :(( …………..

  ۴ تو دوران dreamcast داشت ساخته میشد ویدیو هاشم هستcomix zone هم تو دوران saturn…. ولی یه دفعه سگا به چیز رفت و کنسل شد……:D
  …………….
  عجب خبری چه بازیایی تو این نسل برگشتن…. واقعن بازگشت تک تکشون تا دو سه سال پیش در حد ارزو بود:(( crash برگشت sonic برگشت spyro برگشت re برگشت rare با bt برگشت:x فقط مونده متال اسلاگ و رقیب همیشگی شورش final fight (که البته با این سیاستای جدید کپکام عمرا یه بازی انیمه ای دیگه بسازن:(()
  تاپیکشم زدم تا پیرمردا نگیرنش 😀

 35. ADU_Tank

  Axel چقد پیر شده:(:D
  امیدوار بودم که سبک بازی رو عوض نکنند که بعد دیدن تریلر فهمیدم که نه تنها سبک رو عوض نکردند بلکه کار خوبی که کردند این بود که گرافیک رو کامیکی درست کردند تا اون حس قشنگ نوستالژیک و Retro رو بشه حس کرد.
  بازی موفقی باشه یا نباشه من که می خرمش:D چون این دیگه برای ما فقط بازی نیست. پول میدیم تا خاطره دوران بچگی و نوستالژی بخریم.

 36. دو سال پیش بود فکر کنم خبر Double Dragon IV که اومد میخواستیم پَر دربیاریم! ولی وقتی خود بازی اومد با اینکه بازی خوبی بود اما عالی ام نبود و کم کاری هایی مشاهده شد. موسیقی مثل دوران میکرو جادویی نبود، طراحی مراحل ساده و پیش پا افتاده بود، باس فایت های جدید و خفنی تو بازی قرار نداده بودن و…

  حالا ببینیم این چه میکنه.

 37. آقا عجب خبری ! یکی از آرزوهام بود ! همیشه میگفتم چرا این بازی رو ادامش رو نمیسازن ! حالا ببینید چه فروشی هم میکنه ! استارتش خورده و من شک ندارم بازی فروش خوبی هم میکنه و ادامش بازم ساخته میشه .
  منو این هم خوشبختی محاله !!:x

  زنده شدن خاطرات !:(( ما پیر مرد ها ! :(( …………..

 38. Ozzy the turtle

  بهترین بازی سال ۲۰۱۷ باید cuphead می شد .
  چرا ؟
  چون سازنده ها می خواستن شماره ۴ این بازی رو بسازن ولی ایده های ۲۰ سال پیش جوابگوی الآن نبود
  منتها وقتی موفقیت cuphead رو دیدن تصمیم گرفتن ازش اسکی برن و کاراکتر ها رو با دست طراحی کنن
  هممون زنده شدن خاطراتمون رو مدیون cuphead هستیم :kissingheart:

 39. vaan 2

  ایول تمام نستالژی های بچگی هامون زنده شد ! بازی سازها دارن دست دست به هر کاری میزنن ما پیرمرد ها رو خوشحال کنن ! یادش بخیر وقتی همه اکسل و دشت دراز،رو بر میداشتن من فقط بلیز رو بر میداشتم

 40. Hooman.J

  NaRiiMaNاتفاقا داره کار درستی میکنه.
  با همین تصمیم درست Sonic Mania ساخته شد. بعضی وقت ها فن ها/استدیو های دیگه، دید و درک بهتری نسبت به سازنده های اصلی از یه عنوان دارن مخصوصا عناوین قدیمی که خیلی وقته یه بازی خوب نداشتن یا کلا بازیی ازشون ساخته نشده.

  خب ناشری رو هم سگا بر عهده نگرفته یعنی اصن نمیخوام هزینه کنم:|
  سگا دیگه خیلی داره محتاطانه رفتار میکنه
  sammy sega کم سرمایه نداره دیگه بنظرم وقتشه رو یه عنوان بزرگ سرمایه بزارن
  کنسولم که قطعا نمیدن دیگه 😐

 41. mondas

  خبر بسیار دلنشینی بود…
  جدیدا مد شده تو شماره ۴ ها کاراکتر ها ریش میزارن یا اتفاقی هست این موضوع…؟
  فقط امیدوارم محدودیت هایی که روی بلیز در نسخه غربی با ژاپنی بود هم مرتفع شده باشه!!…=P~
  تا بتونه قشنگ روی هوا قیچی بزنه…!!..ویرایش:تریلر رو دوباره دیدم مثل اینکه محدودیته هنوز هست متاسفانه….=((
  یک تیزر هم ازش اومده …با اجازه من اینجا قرار بدم…

 42. AAKH1361

  یک ورژن از شورش در شهر رو یادمه یک گروه از طرفداران پر پا قرص این بازی درست کردن تقریبا هفت هشت سال این بازی رو توسعه دادن و چندین ورژن ازش بیرون دادن اسمش هم Street of rage remake هست

  به جرات بگم اگر این بازی از کل این سه گانه بهتر نباشه کمتر نیست
  بازی ترکیبی از بازیکنان هر سه تا شورش و ترکیبی از مراحل هر سه شورش بعلاوه کلی مراحل جدید و راه مخفی ها هست که لذت بازی رو فوق‌العاده بالا برده با همون حال هوایی بازی اصلی

  اولین بار که دانلود کردم پیش خودم گفتم نکنه با یک بازی ضعیف روبرو بشم و خاطرات کودکی رو خراب کنه
  اما وقتی بازی کردم دیدم به مراتب از خود سازندگان اصلی بازی رو بهتر جذاب تر کاملتر در آوردن
  حتی دو تا مرحله مخفی شورش سه هم که موتورسواری رو پل بود هم بهش اضافه شده
  در کل بازی واقعا عالی هست و مشخص هست عاشقان و طرفداران سینه چاکش درست کردن
  بازی چندین شروع مختلف و چندین پایان مختلف داره
  حتی قرار شد بازی برای پلی چهار و ایکس‌باکس پورت بشه

  ولی متاسفانه بعد از هفت سال توسعه پارسال سگا ازشون تهدید به شکایت کرد و مدعی شد این عنوان متعلق به اونها هست و متاسفانه کار ادامه پیدا نکرد و سایت خاموش شد
  این عنوان رو با نام Street of rage remake v5 می‌توانید پیدا کنید آخرین ورژن هم ۵.۱ بود
  حجمش هم ۱۰۰-۱۵۰ مگ بود برای PC
  این عنوان فوق‌العاده رو مخصوصا طرفداران قدیمی از دست ندهند

  Sent from my XT1562 using Tapatalk

  • mario...RE..SH

   بله منم بازیش کردم اونو .. خیلی عالی بود و ایده های قششنگی هم اضافه کرده بودن … البته خب این که به کل سه گانه می ارزید به این خاطر هم بود که اون بازیا سال ۹۳ میلادی بودن و اینا فکر کنم ۲۰۰۹ ساخته بودن و طبعا لان خیلی دستشون بازتر بوده. کلا این ریمیکی که فن ها ساخته بودن فوق العادس و یه SOR باز حتما باید کنار اون سه گانش داشته باشتش. امیدوارن این ورژن جدید هم یه تجربه خیلی مثبتی بشه که بتونه حتی سری رو احیا کنه و حتی منجر به ریبوت بازی بشه.

 43. z2s sas

  کاش سه بعدی میشد و یه بازی AAA 😐
  اون بازیه بود بهش میگفتیم شورش در تایتانیک اونم ریمیک کنن خوب میشه.:D از فایتینگ فورس هم خاطرات خوبی دارم.
  نمیدونم چرا این سبک های EM UP تقریبا منقرض شدن. چرا بازیسازها دنبال زیر بغل مار میگردن؟ بابا چهارتا هیولا و آدم بدجنس بندازین جلو ماهم جرشون بدیم حال بده.
  اگر چند گالن خون هم بپاشه رو در و دیوار که دیگه عالی میشه.:D
  امیدوارم همین روزا خبر ساخت نسخه جدید SPLATTER HOUSE روهم بشنویم. بهترین گیم پلی، بهترین داستان و بهترین آرت ورک.m/

 44. xbla69

  NaRiiMaN

  اتفاقا داره کار درستی میکنه.
  با همین تصمیم درست Sonic Mania ساخته شد. بعضی وقت ها فن ها/استدیو های دیگه، دید و درک بهتری نسبت به سازنده های اصلی از یه عنوان دارن مخصوصا عناوین قدیمی که خیلی وقته یه بازی خوب نداشتن یا کلا بازیی ازشون ساخته نشده.

  تیمی که یاکوزا رو ساخته مطمعن باش استریج ریج رو میتونه خیلی خوب بسازه

  حالا اینکه بازی خوب در بیاد یا نیاد نمیشه ۱۰۰ درصد گفت اما اگر دنبال احیای ای پی بودن نباید نسخه ۴ میذاشتن اسمشو بهتر بود اسسپین آف میبود . این مورد یه مقدار آزار دهندس.

 45. tupac

  واقعا این دمورو میخوان بسازن؟ مارو باش چی فکر میکردیم
  خجالتم خوب چیزیه

 46. PEDRAMGOLCHIN

  بسی خوشحال شدم

 47. NaRiiMaN

  xbla69سگا اگه براش مهم بود این بازیو نمیداد شرکتای دیگه بسازن و استودیو های خودش میساختن. داره با بودجه کم این بازیو جم میکنه و با اسمش میخواد سود زیاد کسب کنه همین .

  اتفاقا داره کار درستی میکنه.
  با همین تصمیم درست Sonic Mania ساخته شد. بعضی وقت ها فن ها/استدیو های دیگه، دید و درک بهتری نسبت به سازنده های اصلی از یه عنوان دارن مخصوصا عناوین قدیمی که خیلی وقته یه بازی خوب نداشتن یا کلا بازیی ازشون ساخته نشده.

 48. Hooman.J

  به شخصه در لحظه اول که خبرو دیدم از جام پریدم ولی وقتی دیدم سازنده یکی دیگس یه جوری شدم
  به عنوان یه سگا فن میگم که شورش درومده
  اون از shenmue
  این از این
  اون از بایونتا
  همرو داده اینور اونور
  در مورد تریلر
  با توجه به دشمنا و ساختار گیم پلی میشه گفت یه ریمیک سادس
  امیدوارم یهو نیان بگن پلتفرم ios و android
  فک کنم باید آرزوی streets of rage سه بعدی رو به گور ببرم

 49. xbla69

  زیاد جای خوشحالی نداره . سونیک ۴ هم یه زمانی اومد همه قبلش هایپ بودن بعدش دیدیم چی شد …

  سگا اگه براش مهم بود این بازیو نمیداد شرکتای دیگه بسازن و استودیو های خودش میساختن. داره با بودجه کم این بازیو جم میکنه و با اسمش میخواد سود زیاد کسب کنه همین .

 50. hitman68

  ایول. چقدر خاطره داریم باهاشون
  خیلی خبر خوبی بود. امیدوارم انحصاری نباشه تا همه لدت ببرن

 51. .Amirone

  اینو واسه E3 امسال تدارکشو دیده بودم:D ، توی نظرسنجی هم رای خوبی آورد ، قسمت نشد اونجا معرفی بشه . من که خیلی خوشحالم ، old school خفن یعنی این .

 52. akbar.wesker

  ۸->
  به این میگن خبر خوش

نظر دهید