«John Kodera» جانشین «Andrew House» در «Sony Interactive Entertainment» شد

طبق اعلام کمپانی «Sony» آقای «John Kodera» قائم مقام (Sony Interactive Entertainment»(SIE»، به عنوان رئیس و مدیر اجرایی این بخش منصوب و جانشین آقای «Andrew House» شد.

Sony Interactive Entertainment

آقای «Andrew House» رئیس فعلی «SIE» از مدیریت اجرایی منتقل خواهد شد اما در طول امسال به عنوان رئیس با این بخش همکاری خواهد کرد تا این جابه‌جایی به راحتی صورت پذیرد.

«John Kodera» همچنین به عنوان نماینده ریاست «.Sony Interactive Entertainment Inc» ( نهادی که در ژاپن واقع است‌ ) منصوب شد در حالی که «Andrew House» ریاست این بخش را بر عهده خواهد داشت.

«John Kodera» مسئولیت عملیاتی «SIE» که شامل بخش بازی‌های کامپیوتری و خدمات تحت شبکه به صورت جهانی می‌شود را برعهده خواهد داشت و گزارش اقدامات خود را مستقیما به رئیس کمپانی سونی «Kazuo Hirai» ارائه خواهد کرد.

نظرات

 1. Sorena Asadiهیچ وقت اون لحظه ای که قیمت ps4 اعلام کرد و تیر خلاص رو به xbox one و سیاست های اشتباه مدیرانش زد فراموش نمیکنم 🙂

  یکی از با شکوه ترین لحظات صنعت گیم بود:D

 2. Sorena Asadi

  هیچ وقت اون لحظه ای که قیمت ps4 اعلام کرد و تیر خلاص رو به xbox one و سیاست های اشتباه مدیرانش زد فراموش نمیکنم 🙂

 3. amindeadسونی سیاستش حمایت از گیم های موبایل نیست و بنظرم کار خوبی میکنه
  ضمنا یه گیم FPS مثل کیلزون واقعا کار هر تیمی نیست که بخوان برای موبایل پیاده کنند ۹۹% گیم های شوتر اول شخص موبایل افتضاح هستند
  فقط تنها گیمی که اتفاقا بر عکس بشدت خوب کار کرد و در حد عناوین AAA کنسول هست واسه موبایل NOVA 3

  اتفاقا سونی از سال ۲۰۱۶ خبر منتشر می کرد که علاقه داره روی موبایل بازی هایی رو پورت کنه یا بسازه و همه فکر میکردیم بزودی GOW بر روی موبایل منتشر خواهد شد که دیدیم نه!!! حتی یه بازی مبارزه ای هم بود که الان یادم نیست اسمش رو ، ولی میدونم رو گوشی های سونی مقدار زیادی XP و Score به صورت پیشفرض در دسترس کاربرا میزاشت. به هر حال هر روز داره توانایی های تراشه های موبایل بیشتر و بیشتر میشه و چیپ ها قدرتمند تر میشن. اگر سونی تصمیم گرفته توی بازار کنسول دستی وارد رقابت با سویچ نشه ، حداقل می تونه وقت بزاره یه استدیو درست کنه مثل GameLoft بازی های HD برای موبایل خودش به صورت اختصاصی طراحی کنه.

 4. amindead

  SiminSecret

  کاش تو سال ۲۰۱۸ که میخوان طراحی گوشی های سونی رو تغییر بدن ، حداقل از بخش سرگرمی های سونی هم استفاده کنن چندتا انحصاری واسه موبایل بلدن … ماشالا موبایل با پردازنده گرافیکی و CPU خوب پیشرفتی کرده … راحت میشه یه GOW یا GT یا Killzone روی موبایل پیاده کرد …

  سونی سیاستش حمایت از گیم های موبایل نیست و بنظرم کار خوبی میکنه
  ضمنا یه گیم FPS مثل کیلزون واقعا کار هر تیمی نیست که بخوان برای موبایل پیاده کنند ۹۹% گیم های شوتر اول شخص موبایل افتضاح هستند
  فقط تنها گیمی که اتفاقا بر عکس بشدت خوب کار کرد و در حد عناوین AAA کنسول هست واسه موبایل NOVA 3

 5. کاش تو سال ۲۰۱۸ که میخوان طراحی گوشی های سونی رو تغییر بدن ، حداقل از بخش سرگرمی های سونی هم استفاده کنن چندتا انحصاری واسه موبایل بلدن … ماشالا موبایل با پردازنده گرافیکی و CPU خوب پیشرفتی کرده … راحت میشه یه GOW یا GT یا Killzone روی موبایل پیاده کرد …

 6. Saint.Frantic

  ۵ حقیقت مهم که باید در مورد John (Tsuyoshi) Kodera بدانیم !

  ۱. کادرا از ۱۹۹۲ همراه سونی بوده است .
  کادرا در ۱۹۹۲ به منظور کنترل و برنامه ریزی دپارتمان شنیداری همراه portable audio business به سونی ملحق شده است. بر اساس انتشار خبرگزاری ها او در ۱۹۹۸ به سونی الکترونیکس Sony Electronics امریکا منتقل شده است . جایی که او برای کنترل و طرح ریزی دستگاه های قابل حمل و همراه به کار گرفته شده. بعد ها او به عنوان نائب رئیس مدیریت محصولات IT از جمله PC ها منصوب شده.
  او در ۲۰۱۰ به نائب رئیس ارشد استراتژی های شرکت در Sony Network Entertainment International LLC و در ۲۰۱۳ به عنوان رئیس این بخش انتخاب شد.

  ۲. کادرا سرپرست لانچ برخی از کلیدی ترین سرویس های پلی استیشن بوده است.
  کادرا سرپرست و سوپروایزر لانچ و رشد بسیاری از سرویس های پلی استیشن مانند
  PlayStation Store, PlayStation Plus subscription service, PlayStation Now, PlayStation Vue, PlayStation Video, and PlayStation Music
  بوده است. او همچنین همکاری نزدیکی با هَوس (andrew house) در مدیریت سرتاسری بازی ها و سرویس های پلی استیشن از جمله توسعه محصولات, استراتژی های تجاری, و مهندسی سیستم و شبکه داشته.

  ۳. باقی مدیران ارشد و اجرایی سونی دیدگاه خوب و والایی نسبت به او دارند.
  کز هیرای به توانایی های کادرا مطمئن هست. او میگوید:
  او به راستی یک مدیر جهانی ست.. با درک استراتژیکی شدید. قدرت متقاعد کردن و قابلیت های رهبری برجسته . از زمان منصوب شدن او به قائم مقامی SIE در سال گذشته . در کنار اندی (اندرو هَوس) کادرا هم مسئول تمامی استراتژی های تجاری و طرح ریزی محصولات بوده است . با توجه به اهمیت رشد سرویس های تحت شبکه در سرتاسر گروه سونی . من ایمان دارم که جان (کادرا) به خوبی برای ساخت فونداسیونی که اندی به جای گذاشته مجهز هست. و بازی ها و سرویس های شبکه ای سونی را به رشدی بسیار فراتر از همیشه خواهد برد.

  ۴. او(کادرا) دنباله رو اندرو هَوس خواهد بود.
  اندی در سال ۱۹۹۰ زمانی به سونی ملحق شد که در بخش ارتباطات شرکت در مقر سونی فعالیت میکرد. در ۱۹۹۵ او به Sony Computer Entertainment Inc پیوست.
  و در لانچ اولین پلی استیشن همکاری کرد. در ۲۰۱۱ او به عنوان President and Group CEO of SCE منصوب شد. جایی که او برای تجارت جهانی پلی استیشن مسئول بود. او به شدت درگیر بازاریابی و لانچ PLAYSTATION 4 یعنی پر سرعت ترین پلتفرم پلی استیشن از لحاظ رشد با فروشی بیش از ۷۸ میلیون بوده است. او همچنین مسئول متمرکز کردن استراتژی های شبکه سونی حول PSN و سرپرست لانچ PlayStation Now and PlayStation Vue بوده است.
  او SCE sony computer entertainment network و Sony Network Entertainment International LLC (SNEI را تبدیل به SIE کرد. (sony interactive entertainment)

  ۵. اندرو هَوس بازار بازی های دستی و همراه را از دایره اهمیت خارج کرد (تعطیل کرد!)
  هَوس گفته است که پتانسیل جهانی بازی های کنسول های دستی و همراه در دوران اسمارت فون ها ضعیف و محدود است. او همچنین اظهار کرده است که کمپانی هیچ برنامه ای برای پیوستن به نینتندو سویچ ندارد.

  پ ن : باید دید کادرا در چه حوزه هایی فراتر از هَوس میره. اینطور که تا اینجا معلومه طرف در حوزه شبکه و سرویس های مبتنی به شبکه یک حرفه ای محسوب میشه. یعنی چیزی که الان سونی و دنیا در واقع بهش احتیاج داره. و البته ظاهرا با اندرو در مورد هندهلد گیمینگ هم موافقه .!
  John Kodera: 5 Fast Facts You Need to Know

 7. .Amirone

  esm nadaramالان چه سمتی میدن بهش؟

  این حرفش منو خیلی نگران کرد توی آپدیت خبری :
  من همیشه به دوستی ها و افرادی که SIE را چنین مکان شگفت انگیزی برای کار میکند افتخار میکنم . من همچنین از طرفداران بازیهای پلی استیشن در سراسر جهان برای وفاداری و حمایت خود سپاسگزارم . جان و تیم SIE در سطح جهانی هستند و من میدانم که آینده PlayStation بسیار روشن است . 🙁

 8. الان چه سمتی میدن بهش؟

 9. .Amirone

  پیش طرفدارا ارزشش خیلی بیشتر از این پستو مقاماست ، تبریک ، جدا از این مسائل ایشا… ۱۲۰ ساله شه و سایش روی سر خونواده 😀

نظر دهید