عنوان بعدی مجموعه «Sniper Ghost Warrior» با نام «Sniper Ghost Warrior Contracts» معرفی شد

مجموعه «Sniper Ghost Warrior» سال آینده با عنوان جدید «Sniper Ghost Warrior Contracts» باز خواهد گشت.

شرکت «CI Games» توسعه دهنده و ناشر «Sniper Ghost Warrior»، اخیرا این عنوان جدید را معرفی کرده است. عنوان آخر این مجموعه که آن را با نام «Sniper Ghost Warrior 3» می‌شناسیم، این مجموعه را به طرف جهان باز بودن (Open World) حرکت داد. در عنوان «Sniper Ghost Warrior Contracts» شاهد تغییر این رویه خواهیم بود. بر خلاف بازی قبلی، این عنوان ساختار مبتنی بر ماموریت (Mission-Based Structure) را باز خواهد گرداند و با تاکید بر آزادی بازیکن. هر قرارداد بازیکنان را با انجام اهداف اولیه و ثانویه به کار خواهد گرفت که همه‌ مراحل به طور مشخص برای آن قرارداد طراحی شده‌اند.

با تکمیل کردن این اهداف ماموریت، بازیکنان پاداشی در قالب پول دریافت خواهند کرد و هر کدام به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ارزش انجام مجدد را داشته باشند. شرکت CI Games می‌گوید که بازیکنان آزاد خواهند بود که تصمیم بگیرند چگونه هر هدفی را انجام دهند و اگر فکر می‌کنند که راه بهتر و بهینه‌تری یاد گرفته‌اند، قادر خواهند بود در هر زمان برای تلاش دوباره، به این ماموریت‌ها برگردند.

این عنوان ظاهرا در سیبری واقع شده و با توجه به چالش‌های طبیعی و محیطی که این محل ارائه می‌کند، این محیط در ماموریت‌های بازی نقش خواهد داشت. سازندگان همچنین به نظر می‌رسد که از عنوان قبلی باز خورد‌هایی دریافت و نکاتی را آموخته‌اند تا بتوانند عنوان بهتری را ارائه کنند و به جای هدف گرفتن آن مقیاس خیلی گسترده، همه چیز را متمرکز در نظر گرفته‌اند. این همچنین به این معناست که این عنوان باید در روز اول انتشار بهتر بهینه شده باشد.

عنوان Sniper Ghost Warrior Contracts شامل یک بخش چند نفره نیز در کنار ماموریت‌های بخش تک نفره خواهد شد. این عنوان در حال توسعه برای PC و PS4 و Xbox One است و در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود.

منبع: VG247

نظرات

 1. پوستر شبیه زنان کورد سوریه و عراقه فک کردم شاید یکی از تک تیراندازای اونا علیه داعشه داستان

 2. hry

  من که بازی های city interactive مخصوصا این سری sniper ش رو خیلی دوست دارم و با تمام اشکالاتش، بسیار لذت بردم

 3. jhoobin

  CriRo7چقدر رو اعصابه این اوپن ورد شدن بازیا دقیقا مثل بتل رویال شدن بازیا رو اعصابه به شخصه اصلا حال نمیکنم هر چی بازیه دارن به سمت ow شدن میرن
  بازی خطی با داستان قوی یچیزه دیگست مثلا من یدونه mgs 4 رو جای صد تا mgs v نمیدم

  بازیای خطی واقعا کم شدن این نسل هرچی ip جدید امده همه ow قدیمیا رو هم گسترش دادن:| امیدوارم شرکتایی مثل ND با OW ساختن تو نسل بعد به کیفیت بازیاشون ضربه نزنن:D بتل رویال هم واقعا دیگه خیلی خز شده همه رفتن سراغش
  MGS 5 بخاطر رفتن کوجیما خراب شد نه بخاطر OW شدن:D

 4. CriRo7

  چقدر رو اعصابه این اوپن ورد شدن بازیا دقیقا مثل بتل رویال شدن بازیا رو اعصابه به شخصه اصلا حال نمیکنم هر چی بازیه دارن به سمت ow شدن میرن
  بازی خطی با داستان قوی یچیزه دیگست مثلا من یدونه mgs 4 رو جای صد تا mgs v نمیدم

 5. انجمن 1000

  من به شخصه از ورژن فعلی خوشم آمد و تا آخر رفتم. باگ زیاد داشت ولی خوب بود.

 6. SHANSER

  LiFE iS 5TrAnG3

  CI Games مساوی با سازنده ای که دائم لقمه بزرگ تر از دهنش بر میداره
  سر نسخه ی قبلی خیلی صریح اینو خود کارگردان بازی گفت الانم هیچ امیدی به این بازی نیست چون سازنده اینکاره نیست ته ته لولشون همینه یـ بازی ضعیف و متای زرد دیگه ….

  درسته متای ضعیفی گرفت که بیشتر سر اون انجین کرایتک هست که کلا بهینه نیست و همه باهاش مشکل پیدا میکنن ولی بعد اپدیت هاش خودشون گفتن فروشش خوب شده براسون و احتمالا سوداوری کرده بازی

 7. LiFE iS 5TrAnG3

  CI Games مساوی با سازنده ای که دائم لقمه بزرگ تر از دهنش بر میداره
  سر نسخه ی قبلی خیلی صریح اینو خود کارگردان بازی گفت الانم هیچ امیدی به این بازی نیست چون سازنده اینکاره نیست ته ته لولشون همینه یـ بازی ضعیف و متای زرد دیگه ….

 8. ADU_Tank

  اگر مثل Hitman میکردن خیلی بهتر می شد.
  هر قرارداد رو مثلا توی یه منطقه خاص یا تو یه کشور خاص انجام میدادیم نه اینکه کلا فقط توی سیبری باشیم.
  مگه تو سیبری چند نفر آدم هستن که هی از ما میخوان آدم بکشیم براشون:D

نظر دهید