جزییات داستان Spider Man عنوان انحصاری ps4 فاش شد

امروز نگاهی عمیق به پلات داستانی Spider Man می اندازیم و  اطلاعات بیشتری درباره Game-Play دنیای باز آن به دست خواهیم آورد . Spider Man اکشن انحصاری PS4 محصول  شرکت Insomniac در نمایشگاه D23 دیزنی به نمایش در آمد و استودیوی سازنده ویدیو هایی را از پشت صحنه ی آن منتشر کرد.

داستان Spider Man

بنابر گفته ی سازندگان، Spider Man، یک دنیای جدید به همراه داستانی جدید خواهد داشت .بنابر ویدیوی منتشر شده، در بازی، برخورد اسپایدر من و دنیای پیتر پارک نشان داده خواهد شد. اسپایدرمن در این بازی سنش بیشتر است.او ۲۳ سال دارد. یک ورزشکار درجه یک، کسی که با قدرت های خود بیشتر احساس راحتی و هماهنگی دارد. سازندگان بازی همچنین گفته اند که بازی، الهام گرفته از مجموعه ی کامیک ultimate spider man می باشد.

تنظیمات دنیای باز به گیمرها اجازه میدهد که به طور کامل با محیط پیرامون خودشان تعامل داشته باشند.مثل استفاده از اشیا مختلف برای مبارزه با دشمنان. بر اساس گفته های insomniac  از نمایش بازی در E3 گیم پلی بازی بهینه شده است. قدرت تارهای عنکبوتی افزایش پیدا کرده.همچنین تاب خوردن با تارهای عنکبوت ساده تر شده و مبارزات تکامل یافته تر شده اند.

Insomniac  اضافه کرده است که دنیای باز  بسیار بزرگتر از نسخه های بازی های قبلی خواهد بود .در حال حاضر تاریخ مشخصی برای عرضه ی نسخه ی جدید اعلام نشده اما سال ۲۰۱۸ ، به عنوان سال عرضه ی این نسخه اعلام شده است.

نظرات

 1. ADU_Tank

  Space Bandit

  بر اساس گفته های insomniac از نمایش بازی در E3 گیم پلی بازی بهینه شده است. قدرت تارهای عنکبوتی افزایش پیدا کرده.همچنین تاب خوردن با تارهای عنکبوت ساده تر شده و مبارزات تکامل یافته تر شده اند.

  این همه تغییر خوب از نمایش e3 به بعد! عالیه.
  ساده تر کردن بازی میتونه به لذت بخش تر کردن اون کمک کنه. به هرحال حس ابرقهرمان بودن هم همینه، به سادگی پرواز کنی به سادگی اجسام رو کنترل کنی و… و همچنین یکم کم تر کردن QTE ها:D گرچه من مشکلی ندارم و به نظرم به جذاب بودن نمایش خیلی کمک کرده بود و از نگاه کردن کات-سین بهتر بود، اما QTE در کل به مرور زمان میتونه ملال آور باشه.
  حس سینمایی بازی هم که عالی بود درست مثل خود سری فیلمای مارول.
  به امید دیدن بازی های ابرقهرمانی بیشتر در آینده به همراه این کیفیت.

نظر دهید