تهیه کننده‌ی سری «NieR» به ساخت عنوانی مربوط به این سری اشاره کرد

تهیه کننده‌ی سری «NieR» آقای «Yosuke Saito» در پاسخ به سوالی راجع به توسعه‌ی این سری در آینده اشاره به ساخت دنباله‌ای برای آن کرد.

NieR

«راجع به یک بازی، ما داریم آمادگی‌های لازم رو انجام میدیم همونطور که از خبری که راجع به استخدام سناریو نویس پخش شد، میتونستین حدس بزنین و امیدوارم که براش مشتاق باشین.»

چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت «Square Enix» به دنبال سناریونویسی برای محصولی مربوط به سری «NieR» است.

در جواب این سوال که «آیا کارگردان این سری آقای «Yoko Taro» قادر به ساخت ادامه‌ای برای آن هست ؟» آقای سایتو جواب داد :« آره اون میتونه … دوست دارم که اینطوری باور داشته باشم (خنده). یوکو میگه هرکاری رو تا وقتی براش پول بگیره انجام میده ولی کسی نیست که به اندازه‌ی اون کاری رو برای پول انجام نده. اون فقط میخواد کاری رو انجام بده که دلش میخواد. برای همین من سعی میکنم با صراحت کاری که اون دوست نداره رو بگم تا به سمت کاری که خودم میخوام هدایتش کنم (خنده).»

آخرین عنوان از سری «NieR» با نام «NieR : Automata» در ماه فوریه برای «PS4» و کمی دیرتر برای «PC» منتشر شد توانست به فروشی بیش از ۲ میلیون نسخه دست پیدا کند. همچنین موفق به کسب متای ۸۸ شد.

نظرات

 1. آرمین غلامی

  من از دوستان خواهش دارم گزارش رد کنن به جای نقل قول کردن همچین کامنت هایی، آدم می رسه می خواد کامنت رو پاک کنه، باید نصف تاپیک رو هم پاک کنه. خیلی خیلی راحت یه گزارش رد کنین، در اولین فرصت رسیدگی می شه!

 2. mahdi-ps4

  hitman68از سری «NieR ?
  قبل این نسخه دیگه ای هم داشت؟

  بله نسخه قبلیش برای ps3 و xbox 360 بودش

 3. hitman68

  از سری «NieR ?
  قبل این نسخه دیگه ای هم داشت؟

 4. سید آراد طباطبایی حسینی

  فقط امیدوارم به لطف موفقیت nier:automata بتونن روی نسخه بعدی خوب کار کنن و مشکلاتی مثل کمبود بودجه نداشته باشن

نظر دهید