محتوای جدید برای عنوان «Hitman» معرفی خواهد شد

استدیوی «IO Interactive» با انتشار عکس زیر و پیامی، خبر از معرفی محتوای جدید برای عنوان «Hitman» در تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان) داد.

Hitman

« این روز را در تقویم‌هایتان مشخص کنید : ۲۴ اکتبر. این روز زمانی است که ما محتوای جدیدی برای بازی معرفی می‌کنیم. می‌گذاریم که معرفی خود باقی حرف‌ها را بزند فقط یک موضوع را باید شفاف کنیم و آن هم این است که محتوای جدید فصل ۲ بازی نیست. این را به این دلیل می‌گوییم که انتظارات را تحت کنترل داشته باشیم.»

مدیریت استدیوی «IO Interactive» پیشتر در ماه جون حق این استدیو و عنوان «Hitman» را از کمپانی «Square Enix» خرید و حال این استدیو به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه می‌دهد .

فصل اول عنوان «Hitman» در سال ۲۰۱۶ به صورت اپیزودیک برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست متای ۸۴ را به دست آورد.

نظرات

 1. saphire

  فقط یک موضوع را باید شفاف کنیم و آن هم این است که محتویات جدید فصل ۲ بازی نیست. این را به این دلیل می‌گوییم که انتظارات را تحت کنترل داشته باشیم

  اینکه هایپ رو کنترل می کنن شدیدا علاقه مندم کرد بهشون:D

 2. Safety & Peace

  عاشق اینجور سازنده ها هستم. بعد از این همه مدت بازیشونو ول نمیکنن و هنوز براش آپدیت میدن چون هنوزم کشش داره. دست مریزاد واقعا=D>

 3. مجتبی فتوحی

  پس لااقل یه پیش‌درآمد واسه فصل ۲ باشه، فصل اول داستان اواخرش واقعا اوج گرفت و بدجور تو خماری موندیم!!

نظر دهید