«Famito Ueda» از پروژه جدید خود می گوید

خالق عناوین خاطره انگیزی همچون «ICO»,«Shadow of the Colossus» و «The Last Guardian» در مصاحبه ای با مجله ژاپنی «Famitsu» تائید کرد که در حال کار بر روی بازی جدیدی است.

 

 

«Ueda» اعلام کرد که هم اکنون با اعضای  تیم ساخت در حال بررسی ایده های مختلف برای این بازی بوده و نمونه های زیادی در مرحله آزمایشی هستند.این بازی به بزرگی بازی های قبلی این سازنده بوده و به هیچ عنوان عنوان کوچکی نخواهد بود. «The Last guardian» اولین بار در نمایشگاه «E3» سال ۲۰۰۸ معرفی شد و پس از مشکلات فراوان در روند ساخت و غیب طولانی این عنوان در سال ۲۰۱۶ برای «Playstation 4» عرضه شد. «Ueda» در روند ساخت بازی از تیم سازنده جدا شده و استدیوی «Gen Design» را تاسیس کرد. به نظر میرسد به این زودی ها نباید منتظر نمایش عنوان جدید این استدیو بود.چندی پیش «Ueda» اعلام کرد حاظر است با استدیوهای دیگر برای کامل شدن روند ساخت این بازی همکاری کند.

 

 

 

نظرات

 1. sajadkh

  ScαrfaceSee you in 2028 …

  مهم نیست یک قرن دیگه هم بیاد میدونی یه بازی رو داری تجربه میکنی که توش پر از احساساته متفاوته درگیرکنندست بعد اینکه تموم میشه تا ماه ها و حتی سال ها برای پایانش تئوری داری این بشر گیم اف ال تایم میسازه که گنده های این صنعت از بازی هاش الگو برداری میکنن.همه جوره مستر پیس تحویل میده خوش حالم که تکنولوژی پیشرفت کرده و حالا میشه زودتر بازی اوئدا رو تجربه کرد.

 2. GUѦRDiAN

  ScαrfaceSee you in 2028 …

  i'm living just for that moment ! =P~ 😀

 3. Scαrface

  See you in 2028 …

نظر دهید