تاریخ انتشار عنوان «Vampyr» مشخص شد

سپتامبر سال گذشته خبری منتشر شد که مبنی بر تاخیر عنوان اکشن نقش‌آفرینی استودیو «Dontnod» بود. عنوان «Vampyr» جدید‌ترین ساخته این استودیو بعد از عنوان «Life is Strange» است و با توجه به تاخیر سپتامبر سال گذشته، بهار سال ۲۰۱۸ برای انتشار بازی در نظر گرفته شد.

به تازگی تاریخ دقیق انتشار این عنوان مشخص شده است. حوادث این بازی در سال ۱۹۱۸ در شهر لندن دنبال می‌شود، شما کنترل دکتری را به دست می‌‎گیرید که تبدیل به خون‌آشام شده است و باید انتخاب کند که از مردم بی‌گناه تغذیه کند تا قدرتش را افزایش دهد. یا نه، شما می‌توانید بازی را حتی بدون خوردن کسی به پایان برسانید.

ناشر این عنوان «Focus Home Interactive» است و ومپایر در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۵ خرداد) برای پلتفرم‌های PC و PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع

نظرات

 1. LiFE iS 5TrAnG3

  Vampyr طبق حرفای نویسنده بازی یکی از از جاه طلبانه ترین بازی ها با بودجه ی متوسط ـه امسال ـه ایده بزرگش شاید به چشم خیلیا نیاد ولی اگه طبق چیزی که نویسنده بازی گفته (تک تک NPC های دارای شخصیت پردازی مختص به خودشون هستن طوری که مرگ هرکدومشون روی سرنوشت بقیه NPC ها تاثیر میزاره) و مشکلات فنی گریبان گیرش نشه مطمعن باشید حسابی میترکونه . امیدوارم Dontnod تونسته باشه ایده بزرگش رو تو بازی کامل هندل کرده باشه m/

 2. s.1

  حالا اخرشم میاد متاش به ۷.۵ هم نمی رسه.

 3. hitman68

  سبکشو دوس دارم ولی تریلر اولش بنظر چیز جالبی نمیومد
  گیم پلی بنظر خشک بود
  انشالله ک همش اشتباه باشه و با بازی خوبی طرف باشیم

نظر دهید