عنوان «Crackdown 3» تا بهار ۲۰۱۸ تأخیر خورد

عنوان (Crackdown 3»(CD3» که قرار بود همزمان با کنسول جدید مایکروسافت «Xbox One X» در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) منتشر شود تا بهار سال ۲۰۱۸ میلادی تأخیر خورد.

Crackdown 3

مدیر استدیوهای مایکروسافت خانم «Shannon Loftis» توضیح داد که این تأخیر به استدیوهای «Reagent Games»،«Sumo Digital» و «Cloudgine» وقت لازم را برای ارائه‌ی این بازی « به شدت جاه طلبانه » با استانداردهای کیفی خودشان خواهد داد.

«ما هم مثل خیلی از طرفدارها برای «CD3» هیجان زده‌ایم و به همین دلیل تغییر دادن زمان بازی تصمیم سختی بود، ولی ما میخوایم مطمئن باشیم که بازی درستی رو با کیفیت درست و در زمان درستی ارائه می‌کنیم. عنوان «CD3»، بازی به شدت جاه طلبانه‌ای هست و ما میخوایم مطمئن باشیم که تجربه‌ی بخش‌های مختلف اون رو به درستی ارائه می‌کنیم چه بخش داستانی، چه بخش کو-آپ چند نفره و چه بخش رقابتی چند نفره (مود «Wrecking Zone»). تعادل میان بخش‌های مختلف بازی مهم هست و ما از این زمان اضافه برای مطمئن شدن از وجود این تعادل استفاده می‌کنیم.»

به صورت دقیق‌تر خانم لوفتیس اشاره کرد این تأخیر به استدیوها زمان لازم برای « پرداختن به بخش بصری بازی » را خواهد داد تا بتوانند بازیکن را در «دنیایی زنده» غرق کنند.

« ما میخوایم که اون‌ها واقعا کیفیت دشمن‌ها رو در حالی که به اکتشاف در دنیای گسترده‌ی بازی، مبارزه با جرایم و جمع کردن «Orb» ها می‌پردازن، احساس کنن .»

همچنین رئیس بخش Xbox آقای «Phil Spencer» در مورد این تأخیر در توئیتر اعلام کرد :« همیشه ناامید کننده است که زمان انتشار بازیی رو تغییر بدید. ما متعهدیم که عنوان «CD3» رو با کیفیتی ارائه بدیم که طرفدارها لیاقتش رو دارن.»

این اولین تاخیر عنوان «CD3» نیست. تاریخ انتشار این عنوان ابتدا سال ۲۰۱۶ اعلام شده و پس از آن به سال ۲۰۱۷ تاخیر خورده بود. حال زمان انتشار این عنوان به بهار سال ۲۰۱۸ میلادی تغییر کرده است.

نظرات

 1. Anonymous M3

  «ما هم مثل خیلی از طرفدارها برای «CD3» هیجان زده‌ایم

  :))
  بیخیال بابا،گند زدید با اون پیشنمایش

 2. این ها خیلی جاه طلبانه فکر میکردن و میخواستن یک چیز غیر ممکن بسازن که هم خودشون هم کنسول توان همچین چیزی رو نداشت و فعلا گیر کردن

 3. mehran3500سیستم سلر ایکس وان ایکس از دید خودشون هم رفت. خاک بر فرق سرت مایکروسافت.

  اتفاقا خیلی هم خوب شد از صف بازیهای لانچ وان ایکس کنار رفت ! همون فورزا ۷ و بتل گروند و چند تایه دیگه که اسمشون خاطرم نیست کافیه تازه کلی هم بازی مولتی پلتفرم هست که وان ایکس اونا رو با قدرت به نمایش میزاره !! اگه این بازی گند میزد که صد درصد هم میزد اونوقت برا وان ایکس هم بد میشد !! حالا تا سال بعد شاید یه دستی به سر و صورت بازی بکشن از این حالت ps2 دربیاد

 4. فکر میکردم فقط سونیه که بازیاشو زودتر از موعد معرفی میکنه و اخرشم تاخیر میزنه!
  سر این بازی که کلی ادعا بود که همه محیط قابل تخریبه و گرافیکش فلانه تو E3 رسما بازی PS2 دیدیم!اخر و عاقبت این بازیو خدا بخیر کنه!

 5. ماکان علیخانی

  تجربه ثابت کرده بازی هایی که اینجوری پروسه ساختشون طول میکشه و پشت سر هم تاخیر میخورن در نهایت اون چیزی که انتظار میره از آب در نمیان. امیدوارم سازنده هاش بتونن از پس این ایده های به شدت جاه طلبانه که میگن بر بیان!

 6. ma_fa198

  صد در صد مطمئنم آخرش کنسل میشه! ماجراش عین اسکیل باند شده!

 7. mehran3500

  سیستم سلر ایکس وان ایکس از دید خودشون هم رفت. خاک بر فرق سرت مایکروسافت.

 8. تا بهار ۲۰۲۰ هم تاخیر بزنن فایده ای نداره
  الان دارم فکر می کنم کنسل کردنش گزینه ی بسیار بهتری بود

نظر دهید