اولین اطلاعات رسمی از عنوان «Call of Duty: Black OPS 4» منتشر شد

چهارمین نسخه از سری محبوب «Black Ops» امروز طی یک نمایش رسمی توسط «Activision» رونمایی شد.

 

 

طبق اطلاعات به دست آمده از نمایش امروز , این نسخه فاقد بخش تکنفره داستانی خواهد بود.«Specialist» از نسخه سوم بار دیگر در این نسخه حضور خواهند داشت و هر کدام بخش تمرینی خاص خود را خواهد داشت که جایگزین بخش تکنفره داستانی بازی خواهد بود.بخش چند نفره بازی نیز دچار تغییرات زیادی نسبت به نسخه سوم شده است. اینبار جت پک و قابلیت های مرتبط به آن به طور کامل از بازی حذف شده و سیستم حرکت بازی ترکیبی از نسخه های «Black Ops 2» و «World War 2» خواهد بود . «Specialist» ها نیز همانند «Operator» های عنوان «Rainbow Six: Siege» نقش عمیق تری در گیم پلی بخش چند نفره بازی خواهند داشت.سیستم سلامتی خودکار نیز از این بخش حذف شده و در عوض با بسته های سلامتی جایگزین شده است. کلاس جدیدی تحت عنوان «Medic» نیز به بازی اضافه شده است. ایونت های روزانه , هفتگی و ماهیانه نیز همانند عنوان «OverWatch» قرار است به بازی اصافه شوند. سیستم اسلحه های بازی نیز به طور کامل از تو طراحی شده و همانند عنوان «Rainbow Six: Siege» هر اسلحه دارای «Recoil» مخصوص و قابل کنترل خود را خواهد داشت. این ویژگی باعث به وجود آمدن مهارت و کنترل خاص برای هر اسلحه میشود که یادگیری آن به زمان و مهارت مشخصی نیاز دارد. بخش محبوب زامبی نیز اینبار با سه حالت داستانی کاملا جدید در روز اول در دسترس خواهد بود. این بخش شامل ایونت های جدید تحت عنوان «Calling» خواهد بود که هر بار همراه با جوایز خاصی همراه خواهد بود.«Scarlet» , «Diego» , «Bruno» و «Shaun» چهار شخصیت جدید قابل بازی در بخش زامبی خواهند بود.بازی شامل حالت بتل رویال خواهد بود که در این نسخه تحت عنوان «BlackOut» حضور دارد.این حالت طبق اطلاعات منتشر شده بسیار متفاوت از سایر عناوین موجود در بازار بوده و شامل وسایل نقلیه و تمامی کاراکترهای سری «BlackOps» میشود. نسخه «PC» این عنوان به صورت همکاری مشترک توسط شرکت های «Blizzard» و «Beenox» ساخته شده و از تکنولوژی «HDR» نیز پشتیبانی میکند. این نسخه به صورت انحصاری برای «Battle.net» عرضه خواهد شد و خبری از نسخه استیم نخواهد بود.

نظرات

 1. ahmad ps4 online

  به گفته مهدی جان پس نباید تفاوت زیادی با رینبو داشته باشه.من مشتاقم که بخش زامبی رو زودتر ببینم

 2. W.W.S

  بابا اینو از رینبو سیکس تقلیدش کردن

 3. linkorn90

  View attachment 87889
  Activision keep it up:))

 4. saphire

  نمی دونم چرا اینقدر به دلقکایی مثل AngryJoe و بقیه یوتیوبر ها اهمیت می دید خدایی، هر بازی دستشون بدی می گیرن یه مشت ایراد شر و ور و تا حد خیلی زیادی دروغ می گیرن ازش کمی هم ادا میارن برای "بامزه" شدن و بعدم با پولایی که گیرشون میاد ویــــســـ*ــی می خورن و لبخند تلخ می زنن. اتفاقا شدیدا هم منو یاد اون رفیقمون که لبخند تلخ می زد و البته استاد هیتمن میندازن:))
  پ.ن: ویدیو جو رو اکتی حذف نکرده، به دلیل اینکه از کانتنت تریلر ها استفاده کرده بوده و نه گیم پلی خودش (عادی هم هست، بنده خدا ها اینقدر تریلر ساختن که این با صداگذاری روشون پول در بیاره؟) و یوتیوب آپشن پول در اوردن رو برداشت از ویدیو هاش و خودش حذف و دوباره آپلود کرد. مثل اینکه طرفدار هاش هم مثل خودش یاد گرفتن ایراد بگیرن:))

 5. مهدی کلانتری

  HeskaFortnite هم زمان عرضه بخش Battle Royale میشه گفت تمام استریمر ها و یوتوبرهای معروف اسپانسر کرده بود ولی بازی کیفیت خوبی داشت و اونا هم ادامه دادن به بازی کردن حتی بعد از تموم شدن قرار دادشون با Epic. الان Epic ماهی نزدیک به ۳۰۰ میلیون درامد داره. یکی از دلایل موفقیت PUBG نبود رقیب بود. زمانی که PUBG اومد H1Z1 یه آپدیت داده بود همه بیزار کرده بود و همه استریمر ها هجوم بردن سمت PUBG با اینکه بازی از نظر تکنیکی فاجعه بود و بازی هم بعد این همه آپدیت گیم پلی کلانکی داره و درست اجرا نمیشه. برای همین یکی از دلایل هایپ ملت یه رقیب PUBG. شما فرض کن بازی به روونی گیم پلی COD تو سبک Battle Royale چیزی که همه میخواستن و اگر Treyarch بتونه خوب کار رو بازی و یه چیز خوب بده بیرون خیلی راحت میتونه طرفدارای PUBG رو سمت خودش جذب کنه درامد کلانی داشته باشه.

  اصلا یه دور چیزی که نوشتی رو خوندی؟ دقیقا fortnite -pubg چه ربطی به bo4 داره؟ شما داری میگی الان همه استریمرها هایپن. دلیلشم خیلی سادست.بخوان هم نمیتونن بد بگن.خیلی شیک تیم مارکتینگ اکتی با استرایک ویدیو رو حذف میکنه و میرن بلک لیست . الان روون بودن گیم پلی بازی یا بتل رویال چه ربطی به بحث ما داره؟ ماکان میگه نمایش بازی بد بود شما میگی نخیر خوبه چون استریمر ها هایپن.خب چه ربطی داره دقیقا؟

 6. حسام الدین شریف پور

  Outer Heavenالان استریمر ها ادم فضایی شدن ما خبر نداریم؟ چون ١٠نفر استریمر هایپ شدن بقیه حق نظر ندارن؟ بعد الان ali-a driftor-prestigeiskey-tmartn syndicate میخوای بد بگن از بازی وقتی اکتیویژن همه هزینه های سفرشون +هتل رو داده تا بیان ایونت؟ تازه کانترکت های انحصاری که واسه پروموت کردن بازی میبندن بمونه.تو ابن چند روز هرکی انتقاد کرده خیلی شیک اکتیویژن با یه استرایک ویدیو رو از یوتیوب حذف کرده. نمونش angry joe که ۴ بار آپلود کرد. اونایی هم که انتقاد کردن مجبور شدن ویدیو یه بازی ١٠-١۵ سال پیش بزارن تا اکتی نتونه استرایک بزنه. دیگه حالا با بازی حال کردین اوکی. نیاین نظراتتون رو عوض فکت صادر کنین چون ۴تا استریمر حال کردن با بازی

  Fortnite هم زمان عرضه بخش Battle Royale میشه گفت تمام استریمر ها و یوتوبرهای معروف اسپانسر کرده بود ولی بازی کیفیت خوبی داشت و اونا هم ادامه دادن به بازی کردن حتی بعد از تموم شدن قرار دادشون با Epic. الان Epic ماهی نزدیک به ۳۰۰ میلیون درامد داره. یکی از دلایل موفقیت PUBG نبود رقیب بود. زمانی که PUBG اومد H1Z1 یه آپدیت داده بود همه بیزار کرده بود و همه استریمر ها هجوم بردن سمت PUBG با اینکه بازی از نظر تکنیکی فاجعه بود و بازی هم بعد این همه آپدیت گیم پلی کلانکی داره و درست اجرا نمیشه. برای همین یکی از دلایل هایپ ملت یه گزینه دیگه بجیز PUBG. شما فرض کن بازی به روونی گیم پلی COD تو سبک Battle Royale چیزی که همه میخواستن و اگر Treyarch بتونه خوب کار رو بازی و یه چیز خوب بده بیرون خیلی راحت میتونه طرفدارای PUBG رو سمت خودش جذب کنه درامد کلانی داشته باشه.

 7. مهدی کلانتری

  Heskaنمایش بازی افتضاح بود؟؟؟؟
  کل جامعه استریمر ها برای بازی هایپن و اگه Treyarch بتونه Battle Royale بازی رو خوب دربیاره قشنگ نونش تو روغنه.

  الان استریمر ها ادم فضایی شدن ما خبر نداریم؟ چون ١٠نفر استریمر هایپ شدن بقیه حق نظر ندارن؟ بعد الان ali-a driftor-prestigeiskey-tmartn syndicate میخوای بد بگن از بازی وقتی اکتیویژن همه هزینه های سفرشون +هتل رو داده تا بیان ایونت؟ تازه کانترکت های انحصاری که واسه پروموت کردن بازی میبندن بمونه.تو ابن چند روز هرکی انتقاد کرده خیلی شیک اکتیویژن با یه استرایک ویدیو رو از یوتیوب حذف کرده. نمونش angry joe که ۴ بار آپلود کرد. اونایی هم که انتقاد کردن مجبور شدن ویدیو یه بازی ١٠-١۵ سال پیش بزارن تا اکتی نتونه استرایک بزنه. دیگه حالا با بازی حال کردین اوکی. نیاین نظراتتون رو عوض فکت صادر کنین چون ۴تا استریمر حال کردن با بازی

 8. حسام الدین شریف پور

  Cloud Strife

  نمایش دیشب انقدر افتضاح بود که برای جذاب کردنش مجبور به ژانگولر بازی شدن! اون قسمت که یارو خداحافظی کرد بعد اون معرکه گیره امد درگوشش یه چیزی گفت برگشت از خنده داشتم میترکیدم! این چه کار چیپی بود آخه؟

  BO4 بیشتر از ادامه یه سری خیلی بزرگ شبیه به ورژن دیجیتالی سیرک خلیل عقاب شده.

  نمایش بازی افتضاح بود؟؟؟؟
  کل جامعه استریمر ها برای بازی هایپن و اگه Treyarch بتونه Battle Royale بازی رو خوب دربیاره قشنگ نونش تو روغنه.

 9. WCW

  Dr.Trax

  COD ــــی…
  نسخه جدید…
  بدون بخش داستانی…
  گیمی که همین بخش داستانی باعث معروفیتش شد…

  آقا به کجا داریم می ریم ما حقیقتا؟

  بخش داستانی Black Ops3 رو فقط ۴ درصد تمام کردن انقدر چرت و پرت بود

 10. Dr.Trax

  COD ــــی…
  نسخه جدید…
  بدون بخش داستانی…
  گیمی که همین بخش داستانی باعث معروفیتش شد…

  آقا به کجا داریم می ریم ما حقیقتا؟

 11. B H Z

  درود

  باتوجه پخش زنده ای که دیشب دیدم و همچنین تریلر های مربوط به بازی فکر نمی کنم عنوان خوبی از آب در بیاد با توجه به این که رقیب سرسختی مثل Battle Field دارد که یک هفته آینده نمایش عمومی در خواهد آمد.

  این سری از بازی ها از فلسفه و ریشه اصلی خودشون دور شدن . دیگر برای بنده اصلا جذابیتی ندارد .

  منتظر نسخه جدید Battle Field هستم که مطمئنم نسخه Multi Player اش از COD:Black OPS IIII بهتر خواهد شد.

 12. HITMAN 2000

  خلایق هرچه لایق. وقتی ملت سمت Titan Fall نمیرن و COD مثل چی فروش داره این وضعیت هم تعجبی نداره.

  اونطور که من پی بردم در غرب تبلیغات و مارکتینگ تو همه چی حرف اول رو میزنه. فقط یه کرش مثل کرش سال ۱۹۸۳ میتونه این عمال مزدور در راس اکتیویژن رو سرنگون کنه.

 13. ماکان علیخانی

  نمایش دیشب انقدر افتضاح بود که برای جذاب کردنش مجبور به ژانگولر بازی شدن! اون قسمت که یارو خداحافظی کرد بعد اون معرکه گیره امد درگوشش یه چیزی گفت برگشت از خنده داشتم میترکیدم! این چه کار چیپی بود آخه؟

  BO4 بیشتر از ادامه یه سری خیلی بزرگ شبیه به ورژن دیجیتالی سیرک خلیل عقاب شده.

 14. Hamidreza

  یبارم که بی خیال جت پک شدن کلا از رو استیم حذفش کردن 😀

 15. SON OF HEAV3N

  امیدوارم به زمبن بخوره که غیر ممکنه ولی حداقل از IW کمتر بفروشه

 16. vayne solidor

  خب خدا را شکر بخش داستانی نداره یه بازی از لیست شلوغ خرید اخر سالم خط خورد

 17. amir_amd

  امیدوارم نابود بشه.
  کال اف با قسمت داستانیش زیباست.

  میخواهید یک بازی بتل رویال بسازید چکار اسم کال اف دارید . اون هم بلاک اپس.
  حداقل یک اسپین آف یا یک اسم جدید استفاده کنید

 18. hitman68

  اگه EA سر بتل گند نزده باشه الان با دیدن این تریلرها بدجور ذوق کردن:D
  الان حال میده بتل با بدکمپانی ۳ وارد میشد;))

 19. CriRo7

  اوه اوه هر چی رسیدن میکس کردن rainbow و over watch وmedic از بتل=))
  داستانی هم که نرسیدن تموم کنن چه شله قلمیه=))

 20. UFOPower

  یعنی رو سر اینا اسلحه بگیری بگی باید گرافیک و موتور بازی رو بهتر کنی هم اینکار رو نمیکنن:))
  کلا این گرافیک و موتور زاغارت امضای کال آف شده
  استوری هم که بود و نبودش فرقی نمی‌کرد ۵ ساعت این حرفا رو نداره

 21. The End Of Ps

  میشه راجب اینکه چرا اسم این بازی black ops 4 هست توضیح بدن ؟ 😀
  به عنوان کسی که همیشه COD رو دوست داشتم دوست دارم بدجوری بازی اپیک فیل بشه

 22. victor hogo

  استوری نداره و در نتیجه امیدوارم شکست بخوره این سری تکراری که کم ضربه نزده به صنعت بازی!
  منفور ترین شرکت برامه این اکتی !

 23. saphire

  اگه بتونن درست پیادش کنن چیز خوبی می شه. ولی این Business Modelـی که دارن پیاده می کنن واقعا واسه یه بازی سالانه جواب نمی ده. مزیتش نسبت به حالت عادی بازی ها(بازی رو بساز و فراموشش کن) اینه که بازی بلند مدت پشتیبانی می شه. منتها وقتی پشتیبانی بازی یک ساله، عملا این مزیت از بین می ره. ولی خوب از نظر اقتصادی قطعا مدیر های اکتیویژن از من بیشتر حالیشونه، یه چیزی می دونن:))
  پ.ن: خیلی خوبه FPS ها دارن به سیستم ریکویلِ CS-مانند رو میارن. اینکه ریکویل یه مسیر مشخص داشته باشه که بتونی مقابله کنی باهاش شدیدا اون سقف مهارتی (ترجمه Skill Ceiling) رو می بره بالاتر که واسه بازی های رقابتی همیشه چیز خوبیه:D

 24. hitman68

  Morg0th

  تاحالا هیچ وقت اینقدر خواستار اپیک فِیل شدن یه بازی نشده بودم lol

  بازم پرفروش ترین بازی سال میشه=)) کلا یه dvd خام به اسم cod بدن باز پرفروش میشه لامصب:D
  صبر کنیم واسه بتل V که انشالله گند نزنه

 25. z-fan

  خیلی سخته آدم بخواد بازی ای بسازه که از Call of Duty Block Ops III بدتر باشه
  ولی خب داریم در مورد اکتیویژن صحبت می کنیم…:D هیچ چیز غیرممکن نیست

 26. Morg0th

  تاحالا هیچ وقت اینقدر خواستار اپیک فِیل شدن یه بازی نشده بودم lol

نظر دهید