بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸

سال ۲۰۱۸ نیز به پایان راه خود رسید و این سال را باید یکی از بهترین سال‌های صنعت بازی در نسل جاری دانست. عرضه دنباله‌های باکیفیت در کنار عناوین جدید و نیز تعداد بسیاری بازی مستقل، سال ۲۰۱۸ را به سالی خاطره‌انگیز تبدیل کرد. مانند همیشه در پایان سال، سایت بازی‌سنتر اقدام به انتخاب بهترین بازی‌ها می‌نماید و این بار در سه بخش مجزا این انتخاب‌ها انجام شده است. در ابتدا بهترین دستاوردها و بعد از آن بهترین‌های هر سبک معرفی می‌شوند و در نهایت ده بازی برتر سال را مشاهده خواهید نمود. در مراسم امسال، انتخاب‌ها را به صورت ویدئویی معرفی خواهیم کرد و هر روز ۳ دسته مختلف، نمایش داده می‌شوند. برای ورود به صفحه معرفی بهترین بازی‌های سال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸

 

محمد شکری
گیم، کتاب، فیلم، فوتبال

نظرات

 1. آریا پیروز

  پای ثابت لیست بهترین‌های بازی‌سنتر، یک‌بار دیگه هم موفق شد تا به عنوان بهترین «ریسینگ» سال انتخاب بشه. این عنوان به قدری کامل و بی‌نقصه که نه تنها به عنوان بهترین ریسینگ سال انتخاب شده ، بلکه حتی می‌تواند به عنوان بهترین بازی ریسینگ نسل هشتم و فراتر از اون، یکی از بهترین عناوین تاریخ ریسینگ، باشه.

  برای مشاهده ویدئو بهترین بازی سبک ریسینگ در یوتوب کلیک کنید

  ​اگر از علاقه‌مندان به سبک ریسینگ هستیند بررسی بازی Forza Horizon 4 در بازی سنتر را حتما مطالعه کنید.

 2. آریا پیروز

  شاید عنوانی که نه خیلی طولانیه، نه خیلی بزرگ و نه گرافیک سه بعدی خیره‌کننده‌ای داره در بین بازی های برتر سال ۲۰۱۸ برای افرادی که این عنوان رو تجربه نکردن عجیب باشه. اما این متوجه خواهید شد که چرا این بازی در لیست برترین های بازی سنتر قرار گرفته.

  برای مشاهده ویدئو نهمین بازی برتر سال ۲۰۱۸ در یوتوب کلیک کنید

  برای آشنایی بیشتر با این عنوان میتوانید بررسی بازی Return of the Obra Dinn را در بازی سنتر را مطالعه کنید.

 3. آریا پیروز

  این روزها تقریباً همه بازی‌های بزرگ موجود در بازار، مایه‌هایی از ژانر نقش‌آفرینی رو در خودشون جا دادن، از بازی‌های اکشن خطی تا بازی‌های ورزشی و ژانر نقش آفرینی انگار که اون اصالت و چارچوب مشخص خودش رو از دست داده. بازی برگزیده ما به عنوان بهترین بازی نقش‌آفرینی سال ۲۰۱۸ با تعریف کلاسیکی که از ژانر RPG ، غربی یا شرقی، داریم همخونی چندانی ندارد.

  برای مشاهده ویدئو بهترین بازی سبک نقش آفرینی در یوتوب کلیک کنید

  بررسی بازی Monster Hunter: World انتخاب اول بازی سنتر در ژانر نقش آفرینی را در بازی سنتر مطالعه کنید.

 4. آریا پیروز

  امسال سال عجیبی برای بازی‌های ایندی بود، در همه‌ی سبک‌ها و برای سلیقه‌های متفاوت بازی‌های با کیفیتی عرضه شد که همگی به تنهایی شایستگی بهترین بازی سال شدن را داشتند، ولی روز‌های آخر سال ۲۰۱۸ بود که به ما نشان داد چطور می‌شود زبان احساسات را در بازی‌های ویدیویی پیدا کرد.


  برای مشاهده ویدئو دهمین بازی برتر سال ۲۰۱۸ در یوتوب کلیک کنید

  برای آشنایی بیشتر با این عنوان بررسی بازی GRIS را بازی سنتر مطالعه کنید.

 5. آریا پیروز

  عناوینی کمی پیدا می شوند که به خاطر موسیقی خوبشان در ذهن ما جای گرفته باشند. عناوینی مثل «Alan Wake» و «Heavy Rain» که بعد از سال ها کماکان در پلی لیست ما جای دارند. مدت ها بود اثری که چنین ویژگی هایی را داشته باشد تا هر روز لحظاتی به آن گوش دهیم و لذت ببرم، نیافته بودیم تا این که…

  برای مشاهده ویدئو بهترین دستاورد موسیقی، در یوتوب کلیک کنید
  بررسی بازی Red Dead Redemption 2 را در بازی سنتر بخوانید.

 6. آریا پیروز

  هنگامی که نسخه جدید بازی God of War معرفی شد، طرفداران سری به تغییر سبک و غیبت سلاح معروف کریتوس یعنی Blades of Chaos واکنش های تندی نشان دادند اما پس از عرضه بازی، استدیو Santa Monica به همه این افراد ثابت کرد که سخت در اشتباه هستند!


  بررسی بازی God of War آخرین ساخته استودیو سانتا مانیکا رو در بازی سنتر مطالعه کنید.

 7. آریا پیروز

  بازی Red Dead Redemption 2 روایت‌گر داستان گروه خلافکاریست که در سال‌های آخر از عمر غرب وحشی درحال تقلا کردن برای بقاء است. از آن‌جایی که «RDR2» یک پیش‌زمینه داستانی برای نسخه قبل محسوب می‌شود، ما در این بازی بیشتر با گذشته «گروه بدنام Van Der Linde» آشنا می‌شویم و…


  بررسی بازی Red Dead Redemption 2 آخرین ساخته شرکت راکستار را در بازی سنتر مطالعه کنید.

 8. آریا پیروز

  انتخاب تاثیر گذار ترین بازی در سالی که تعدادی از آثار عرضه شده در آن هر کدام به تنهایی می توانند استاندارد های سبک خود را تغییر دهند وظیفه بسیار سنگینی است، بنابراین با بازی سنتر همراه باشید تا با دلایل ما برای انتخاب بازی GRIS آشنا شوید.


  بررسی بازی GRIS را برای آشنایی بیشتر با این عنوان خلاق را در بازی سنتر مطالعه کنید.

نظر دهید