نسخه جدیدی از سری «The Witcher» ممکن است در حال ساخت باشد

کمپانی «CD Projekt Red» پیش از این اعلام کرده بود که «The Witcher 3» پایانی بر داستان «گرالت» است ولی این به معنی پایان سری ویچر نخواهد بود.

witcher

طبق آخرین آمار، این سری فروشی بالغ بر ۳۳ میلیون نسخه داشته و CDPR مایل به ادامه دادن این سری است. ریاست استودیو، آقای «Adam Kiciński» احتمال ساخت شماره جدید این سری را رد نکرده ولی هنوز به صورت قطعی، در دست ساخت بودن بازی را نیز تایید نکرده است ولی به صورت ضمنی اعلام نموده که نسخه بعدی ممکن است تحت نام The Witcher 4 منتشر نشود. تمرکز CDPR در حال حاضر بر روی عنوان «Cyberpunk 2077» بوده ولی پیش از این آن‌ها اعلام کرده بودند که به جز Cyberpunk، عنوان بزرگ دیگری نیز در دست ساخت دارند ولی هنوز زمان لازم برای معرفی آن، فرا نرسیده است. Adam Kiciński در مورد آینده ویچر چنین توضیح داده است: «سه نسخه اول از سری ویچر یک سه گانه بود و بدین ترتیب ما نمی‌توانیم عنوان نسخه بعدی را ویچر ۴ بنامیم. البته این بدان معنی نیست که استودیو دنیای ویچر را فراموش کرده است، دنیایی که سال‌ها به دست ما توسعه پیدا کرده بود. ویچر یکی از دو فرانچایز بزرگی است که آینده استودیو را شکل می‌دهد، گرچه در حال حاضر من نمی‌توانم چیز تازه‌ای در مورد آن رونمایی کنم.» تاریخ عرضه Cyberpunk 2077 هنوز مشخص نشده و باید دید که CDPR چه زمانی را برای ساخت نسخه جدیدی از سری ویچر، در نظر گرفته است.

نظرات

  1. uriel

    برای من witcher 3 بهترین بازیه تاریخه، بهترین فانتزی ای که میشه ساخت، دنیاش دیوانه واره. بعد از skyrim هرگز فکر نمیکردم عنوانی بتونه دلچسب تر از اون ساخته بشه برام، ولی الان فهمیدم که اشتباه کردم.
    امیدوارم TES بعدی بتونه دوباره حس فوق العاده تجربه دنیاهای فانتزی رو زنده کنه برام.

  2. TOP Game

    یکی از به یاد موندنی ترین کاراکترهای دوست داشتنیم

نظر دهید