ثبت نام/ورود

ورود به حساب کاربری

رمز عبور را فراموش کرده ام
لطفا جهت استفاده از امکانات سایت ثبت نام کنید ثبت نام

اخبار ۱ نظر

Ultimate Warrior در نسخه‌های پیش‌فروش شده WWE 2K14 وجود خواهد داشت

اخیراً در مجله‌ی WWE اعلام شده است که The Ultimate Warrior یکی از کشتی‌گیران معروف در در نسخه‌های پیش‌فروش شده WWE 2K14 حضور خواهد داشت. این مجله که در ماه August قرار است منتشر شود، آگهی‌ای را مبنی بر این منتشر کرده است که شخصیت Ultimate Warrior در نسخه‌های پیش‌فروش این بازی حضور خواهد داشت.
عکسی از این آگهی در انجمن Smackdown Hotel ثبت شده است. لازم به ذکر است که Ultimate Warrior تنها در دو نسخه از سری بازی‌های WWE به نام‌های Legends of Wrestlemania و WWE All Stars وجود داشت و به جز این دو، در هیچ کدام از نسخه‌های اصلی WWE ظاهر نشد. عده‌ی زیادی بر این باورند که به دلیل رابطه‌ی نامناسب او با کمپانی، باعث شده است که وی در هیچ کدام از نسخه‌های اصلی این فرنچایز حاضر نشود.
هنوز 2K این قضیه را تائید نکرده است که آیا Ultimate Warrior در نسخه‌ی پیش‌فروش شده‌ی WWE 2K14 حضور خواهد داشت یا خیر. لازم به ذکر است که این بازی در اواخر سال جاری بر روی PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

کیوان فقیه
نویسنده: کیوان فقیه نویسنده‌ای که از سال 91 نیز به جمع تحریریه‌ی بازی‌سنتر اضافه شده است. پیش از آن که وی به هیئت تحریریه بپیوندد مطالبی را در انجمن بازی‌سنتر منتشر کرد که در نهایت اولین نوشته‌ای که از او در صفحه‌ی اصلی بازی‌سنتر منتشر شد، پیش‌نمایش Bioshock: Infinite بود.

نظرات

نظرات : ۱ نظر
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید
مرتب سازی نظرات بر اساس : جدیدترین ها قدیمی ترین ها محبوب ترین ها
alitriple
پس یادمون باشه نسخه کپی که دانلود میکنیم نسخه پیش فروش شده باشه.دی

گزارش