------

------

اخبار

تاریخ عرضه PS4، در یکی از عکس های The Last of Us

تاریخ عرضه PS4، در یکی از عکس های The Last of Us

آیا تاریخ درج شده در یکی از عکس های بازی The Last of Us، بیانگر عرضه ی کنسول PS4 می باشد؟ امروز تصویری جدید از بازی The Last of Us نمایان شده است که در سمت راست تصویر یک تابلو و در کنار آن شخصیت Joel قرار دارد. بر روی تابلو نوشته ای با درج تاریخ 17/10/2013 (اکتبر امسال) دیده می شود.

حدس و گمانه زنی های فراوانی در رابطه با این عکس ایجاد شده است که این روز می تواند در بردارنده ی چیزهایی باشد، نمونه های اینچنینی در بازی های شرکت Nughty Dog دیده شده است. برای مثال در عنوان Uncharted 3: Drake’s Deception، یک روزنامه ای در یک اتاق با نوشته ی Scientists Are Still Struggling To Understand Deadly Fungus پیدا شده بود، که یک متن آشکار در رابطه با بازی The Last of Us بود که بعد ها معرفی گردید. 

ضمن اینکه در این تابلو، قسمت درج تاریخ به اضافه ی یک ساعت 8 بعد از ظهر، با فونت و خطی دیگر نوشته شده است. 

 

5sjc872gtl6cetcpu9p.jpg

عنوان The Last of Us در تاریخ 7 June برای کنسول PlayStation 3 به صورت انحصاری عرضه می گردد. داستان این بازی تعریف ماجراجویی دو شخصیت Joel و Elie می باشد، که آنها در تلاشند، خود را از شیوع عفونت مرگبار قارچی که بشدت در حال گسترش است، حفظ کنند.

 

ارسال شده توسط: مهدی مکری | تاریخ: ۲۹ فروردين ۱۳۹۲
0 Like
+
۳۰ فروردين ۱۳۹۲ ۱۸:۲۷
جالب بود ... فکر کنم خوب کشف شده باشه
0 Like
+
۲۹ فروردين ۱۳۹۲ ۲۳:۱۵
این عکس مربوط به تریلر wasteland beautiful هست که چند روز پیش منتشر شد.البته نکات مخفی دیگه ای هم تو این تریلر هست که ملت پیدا کردن.مثل نولان نورث
14 Like
+
۲۹ فروردين ۱۳۹۲ ۲۲:۵۹
زندگی یعنی ژاپن یعنی The Last of Us
یعنی ps1
یعنی ps2
یعنی ps3
یعنی ps4
only sony

The Last of Us

The Last of Us بزرگنمایی تصویر

The Last of Us


سبک بازی: Horror Action Adventure
سازنده: Naughty Dog
زمان انتشار بازی:
تاریخ انتشار (شمسی): ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
تاریخ انتشار (میلادی): 14 Jun 2013
سایر پلتفرم ها:
PS3 | PS4

نامشخص رده سنی ایران
نامشخص
بالای 18 سال
رده بندی سنی بزرگسالان (بالغین) وقتی در نظر گرفته می شود که نمایش خشونت در مرحله بیش از حد و بزرگ است و یا بازی شامل جزییات انواع مشخصی از خشونت ها باشد. خشونت بیش از حد تعریف خاصی نداشته و شامل خیلی از زمینه ها می تواند بشود، ولی به طور کلی خشونت هایی در این رده سنی جایی می گیرند که می توانند حس تنفر را در شخصی ایجاد کنند.
رده سنی جهانی
بالای 18 سال