۱ روز بن شدن در Twitch، مجازات استریم No Man’s Sky قبل از تاریخ عرضه‌ی رسمی

با اینکه هنوز چند روزی به تاریخ انتشار رسمی بازی No Man’s Sky مانده، اما برخی بازی‌کننان خوش شانس موفق شده‌اند زودتر از موعد مقرر به آن دست یابند. کسانی که علاقه‌مند به استریم این بازی در شبکه Twitch بودند نیز نسبت به این مورد اقدام کرده‌اند که البته با مجازاتی مواجه شده‌اند.

طبق ایمیلی که از سوی یکی از کاربران استریم کننده‌ی No Man’s Sky در شبکه‌ی Twitch به GodisaGeek ارسال شده، شرکت Sony مانع از انتشار ویدئو‌ها و استریم‌های این بازی قبل از تاریخ عرضه‌ی رسمی آن شده است.

در این ایمیل که از سوی Twitch فرستاده شده، آمده:" محتوایی که از سوی شما در Twitch استریم و ذخیره شده، جزء مواردی‌ است که شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی طبق قانون (DMCA) انتشار آن‌ها را منع کرده است.

این سازمان اعلام کرده که آن‌ها صاحب رسمی این محتوا هستند و شما بدون اجازه‌ی آن‌ها اقدام به انتشار و استریم آن گرفته‌اید. در نتیجه ما شما را متخلف می‌شناسیم و پیرو آن ضمن حذف این محتوا از حساب کاربری‌تان شما را به مدت ۲۴ ساعت محروم از فعالیت در شبکه Twitch می‌کنیم."

این اقدام جزء تلاش‌های صورت گرفته از سوی شرکت سونی و استودیوی Hello Games برای جلوگیری از اسپویل محتوای بازی No Man’s Sky می‌باشد.

منبع

نظر دهید